PDA

View Full Version : Кога човек не показва чувствата си?



ELENA_grundova
09-01-2008, 21:07
Имам връзка с едно момче вече 2 месеца . Запознахме се необичаино поне за мен , чрез интернет .. В началото както е обичаино да бъде всичко вървеше прекрасно ... романтикаа искрии едно приятно омаиване от негова страна .. беше като приказка и не веднъж си задавах въпроса кога ли ще свърши ... срещи думи думи думи .. докато не си легнах с него ! Всякаш след този момент тои реши че ме притежава ...изведнъж в него изчезна романтчния мъж :( тои вече не показва чувства :( какво да правя да го зарежа ли има ли смисъл да съм с него след като аз искам нежност каквато тои не показва или да се опитам по някакъв начин да си я получа ?? Дали аз съм виновна ? МОля ви дАите ми каквито савети мойете дори и от личен опит защото усещам че моите чувства станаха мн големи

Bellatrix
09-01-2008, 21:19
Пуснала си му на втория месец? Може и за това да е охладнял? Да е решил, че си лека? Или просто е от оня тип момчета, които веднъж имат ли те, все 1 си подписала договор за вечно притежание :neutral: Ако е такъв, зарязвай го направо, не си заслужава, може само да те нарани. [-X А ако е от другите, опитай се да му докажеш, че не си лека, поиграй си на недостъпна... :D При всички случаи, първо поговори с него... \:D/

cinderella_gugutka
09-01-2008, 22:44
еми,сори,ама 4овека е искал просто да преспи с някоя и затва се е правил на какъвто ти искаш за да се влюбиш и за да му пуснеш.по добре го зарежи,ама все пак ти си знаеш-може пък и да има 4увства,ама аз няма как да разбера(но ти можеш)

zaraaa
09-01-2008, 22:46
Той е искал от теб само секс, получил го е ивече не му пука за теб - ОСТАВИ ГО!

Sladyranka14
09-01-2008, 22:48
Zdrasti zarqzvai go toq ne ti trqbva samo shte te narani ..

Tedi4ka
09-01-2008, 23:00
ами според мене не е трвбвало да му пускаш толкова рано и той за това сега така да се държи трвбваше да видиш да изчакаш малко как ще ви се развият отношенията и за какво е с теб той,дали е само заради секса с теб или заради самата теб.Давам ти пример с мен си,аз на моя приятел му пуснах на 7мия месец даже 8мия но през това време настина беше му малко гадно да се държа така и да не искам но не исках да му пусна на 2рия или третия месец като повечето момичета и накрая да разбера че е с мене само заради едното е......
И за това след като минаха тия 7 месеца азбрах че това момче трябва настина да ме обича и да държи на мен след като не ме е зарязал толкова време и даже вече повече от 2 години сме заедно :)

BaiToq
09-02-2008, 05:54
Може би си му била лесна? 8-)

cherinka
09-02-2008, 06:18
Той е искал от теб само секс, получил го е ивече не му пука за теб - ОСТАВИ ГО!

BuBiTy
09-02-2008, 06:26
И според мен не е трябвало да му пускащ толкова лесно, незнам пробваи ти да му покажеш чуствата си.. кажи му нещо мило и го закачай, но ако нищо не се получи бягай надалеч и да тие обеца за ухото :) Успех надявам се съм ти помогнала!

koalka
09-02-2008, 06:51
Има много такива, които само омайват и после като си легнеш с тях всичко се променя изведнъж...Особено пък в интернет, където явно е по-лесно.Не искам да те обвинявам, но за това си си виновна ти и никой друг.Сега просто спри да се виждаш с него, защото ще стане по-зле, остави го на мира.

ELENA_grundova
09-02-2008, 07:49
мисля че наистина ще го зарежа не искам да се донаранявам пък каквото станало станало :) мн благодаря за съветите ви :)! само че се чудя как ли ще реагира след като досега "нито едно моми4е не го е зарязвало " по негови думи

rakiQ
09-02-2008, 07:55
Имам връзка с едно момче вече 2 месеца . Запознахме се необичаино поне за мен , чрез интернет .. В началото както е обичаино да бъде всичко вървеше прекрасно ... романтикаа искрии едно приятно омаиване от негова страна .. беше като приказка и не веднъж си задавах въпроса кога ли ще свърши ... срещи думи думи думи .. докато не си легнах с него ! Всякаш след този момент тои реши че ме притежава ...изведнъж в него изчезна романтчния мъж :( тои вече не показва чувства :( какво да правя да го зарежа ли има ли смисъл да съм с него след като аз искам нежност каквато тои не показва или да се опитам по някакъв начин да си я получа ?? Дали аз съм виновна ? МОля ви дАите ми каквито савети мойете дори и от личен опит защото усещам че моите чувства станаха мн големи
заеби го тоя ! той е постигнал това което иска .. държи се мило за да те прикотка и да те ебне и от там нататък е доволен защото има какво да ебе !


мн мразя такива мъже .. държат се мило и ти казват колко те обича и само теб харесва и че не иска друга ,казва че ще е само с теб каквото и да стане .. ти решаваш да му се доверяваш пусаш му той се отпуска защото знае че вече те е минал и да го заебеш няма да му пука особено..
заеби го тоя тъпак !

devil_feel_f
09-02-2008, 07:57
мисля че наистина ще го зарежа не искам да се донаранявам пък каквото станало станало :) мн благодаря за съветите ви :)! само че се чудя как ли ще реагира след като досега "нито едно моми4е не го е зарязвало " по негови думи

Как ще се чувства ли?Така направо ще му засегнеш гордостта.Зарязвай го и да не ти пука за него.

zaraaa
09-02-2008, 08:15
мисля че наистина ще го зарежа не искам да се донаранявам пък каквото станало станало :) мн благодаря за съветите ви :)! само че се чудя как ли ще реагира след като досега "нито едно моми4е не го е зарязвало " по негови думи

Хахахах, смейте се на смешката, Глупак :-x Тоя ми напомня на моя бивш приятел, той по същия начин постъпи с мен и ми каза същото, че досега никое момиче не го е зарязвало, ама на, сега да дойде да ме хване и да ме разкара!!! 8-) Боклуци :-x Но ти трябва да го оставиш и да продължиш напред и ще си по-щастлива! :-)

MiLeNcHeToO
09-02-2008, 08:37
Еми щом вече не показва чувства,няй-вероятно няма такива.Може би всичко е било за да те вкара в леглото.Най-лесното е да кажеш на някой че го обичаш,че е прекрасен,че не можеш да живееш без него и т.н.Дано не съм права но мисля,че просто те е заблуждавал докато му пуснеш и сега вече не си му интересна и не те иска :-o

soul1199
09-02-2008, 09:37
еми,сори,ама 4овека е искал просто да преспи с някоя и затва се е правил на какъвто ти искаш за да се влюбиш и за да му пуснеш.по добре го зарежи,ама все пак ти си знаеш-може пък и да има 4увства,ама аз няма как да разбера(но ти можеш)+1