PDA

View Full Version : Не ми пука



asasfdf
09-01-2008, 21:17
Пускам тема по-скоро да споделя, отколкото да искам съвет, ама ще ми бъде интересно да чуя някой коментар..
Попринцип обичам да излизам с момичета, харесвам ги и ми е страшно кеф и забавно с тях, но някак си не мога да завържа сериозна връзка (нещо за повече от две-три седмици).Опитвал съм няколко пъти, особено през последната година, но имам чувството, че подсъзнателно правя нещо и винаги развалям нещата.Вчера приятелката ми ме скъса (~1месец) и ето още един проблем - не чувствам нищо.Не ми е гадно или кофти, не искам да се самоубивам и не ми идват никакви идеи как да си я връщам.Може би и не искам да си я връщам. Тъпото е, че обикновено след раздяла приемам нещата точно по този начин. От една страна е добре, че не изпадам в "следначуквателна депресия" и вече имам силно желание да си намеря ново момиче, с което да се виждам, но от друга пък виждам как мои приятели се тръшкат и измъчват по "жените" си и искам и аз да изпитвам такива силни чувства :?
за протокола: почти на 16 съм. Знам, че съм млад и има много години пред мен, ама ми е кофти, че не ми е кофти : P

sladur4etyYy
09-01-2008, 21:21
ти си аз в мъжки вариант :D споко, тепърва 6е има да се тръшкаш за моми4ета, сега се кефи, 4е ти е спокойно 8-)

chaos_
09-01-2008, 21:22
Човек позната история,само че при мен беше не само с гаджета,ами и с приятелите ми,като се скарам с някой или прекъсна някаква врзъка,не се измъчвам,не знам защо и на мен ми беше дъгло време кофти,мислех се за безчувствена.Но разбрах след време,че не с абсолютно висчки е така,има 2-3 човека,които са ми влезли до такава степен под кожата,че наистина ще ми е много трудно без тях.

tedy_hi91
09-01-2008, 21:25
Няма за какво да ти е гадно.Няма да се влюбиш на сила.А за това, че не изпадаш в " следначуквателна депресия " значи само и единствено, че не си обичал момичетата, с които си бил. Ти си на 15. Имаш много много време. :)

Zqpkov
09-01-2008, 21:54
:lol: :lol: :lol: :lol: не си пропилявай младините да обичаш

GoldeN_LoVe
09-01-2008, 21:56
Не си срещал любовта явно :) Повярвай ми, като Я намериш, че усетиш че без нея не можеш. Ако тя те отбягва, ще видиш и на влюбените ти приятели какво им е било. Има време, сега си живей живота, а любовта сама ще те намери ;)

pavkata91
09-01-2008, 23:37
Хъм..пич има и по тежки случаи от теб..хора като мен не са виждали гадже от 2-3 години. Все някакви връзки еднодневки или макс...1 месец..и странно все аз съм заебавания.Не е модерно да си романтик? Да искаш любов ли? Не е модерно да уважаваш женския пол? Хм..ако е така..тогава и аз да си залижа косата,да се вкарам в чалгарски дрешки.. Не знам..все едно..Пич все още сме млади някои ги гони пубертета други ги е пуснало и са с интелигент на 20-30 годишен..все още сме дребни и не сме видяли красивото от живота. Не са ни годинките просто. 18-20 години са перфектните години. Познавам едно момче.. От както се помни не е прегръщал,не е целувал момиче нищо бе..просто не е разбирал какво е любов..като ми го изръси това..погледнах го тъпо..налях му акъл в главата..ей го..вчера се мляскал с едно момиче и след седмица ще й предлага.. А приятелчето...18-19. Така де..дочакай момента..сам ще дойде и ще вкусиш...истинската любов. Най важното..недей да я пропиляваш ;)

ludisuvurshen
09-02-2008, 00:47
Искам да бъда силен и смел като теб..но не мога при мен нещата след раздяла стоят по най-ужасния начин

Sladyranka14
09-02-2008, 00:52
Искам да бъда силен и смел като теб..но не мога при мен нещата след раздяла стоят по най-ужасния начин i pri men taka ;((((

BaiToq
09-02-2008, 05:47
Няма лошо,даже по-добре.
Имаш време,докато трябва да се
жениш,все пак...на 16 си 8-)

koalka
09-02-2008, 06:52
Наистина има време да изпиташ по-силни чувства, а и именно затова не ти е гадно след това.Ти поддържаш някакви мимолетни връзки, които не залагат толкова на чувства и след това не ти е гадно, нормално.Просто ти е яко с тия момичета.

prettyIdeath
09-04-2008, 08:53
Не си намерил някоя за която може да ти е кофти... Това е ;)

cHooOpiHka___
09-04-2008, 09:47
mi kak iska6 da ti puka kato vr1zkite ti sa samo za sedmica ...mesec...normalko...dali ako ima6e vr1zka ot 1 god...i tq te sk1sa nqma da ti e gadno... :)

sexa_na_kompleksa
09-04-2008, 10:05
Просто не си срещнал момиче, за което наистина да ти пука.

hooliganka89
09-04-2008, 12:04
Имаше една тема за обратното на твоя случай.
В днешно време повечето младежи на твоята възраст и момчета и момичета,след като се разделят с половинката си с която са били цели 3 седмици и след това живота им свършва,търсят начин да се самоъбият и т.н.
Точно ти си нормален,а не обратното.Какво да изпитваш след раздяла с някой с който си прекарал 2-3 седмици,та ти едва си почнал да го опознаваш и да споменем,че сигорно с приятелките си не си прекарвал 24ч. в денонощието,а сигорно най-много 5.
Точно така трябва да реагираш,а не обратното.

sasha_90
09-04-2008, 12:33
Не си изпитал истински чувства,но и за това има време.

~-Miracle-~
09-05-2008, 09:58
Не си изпитал истински чувства,но и за това има време.
+1
И не е дошло перфектното момиче,което да ти завърти главата :wink: ;-)

cherinka
09-05-2008, 10:23
Да ве, пич, и аз едно време пуснах няква подобна тема и всичкки ме изкараха, че съм била в некъв апатичен период, който щял да отмине, само дето аз не исках да свършва никога.
По-добре е да не те боли, да не чувстваш нищо, да си железен ако моа така да се изразя.
Това, че искаш и ти да усетиш силата на някои чувства - лошо няма. Ще я усетиш, но явно не сега..... време си има, скоро и това ще се случи и ще ревеш, че искаш пак да си си в тоя период. 8-)
е, хвърли едно око тука 8-) http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=182264&highlight=

JuSt_A_FrEaK
09-05-2008, 12:28
Спри да търсиш любовта - може би,тя сама ще си дойде! :)