PDA

View Full Version : Харесва ли ме още?



elitssa_
09-02-2008, 08:29
zna4ii moqta istoriq...tr1gnax s edno mom4e koeto познавах от 2 дена...zaribqvki v skype i t.n.. ходиьме около 3 седмици 2 ot koito nе se vijdaxmee..az neiskax da izlqza s nego..toest iskax ama se n6 se ob1rkva6e.. и той ме заряза.След няколко дни приятелите ми казват [te sa ob6ti] 4e oti o6te me xaresvsval i t.n. ii toi po4va postoqnno да излиза с нас momi4etаta postoqno da e okolo men..prai mi nqkfi sceni i taka..pitame dali ima 2 6ans aз:moje bi.Оba4e веднъж mnogo mu se qdosax..i mu kazax 4e ve4e ne izpitvam n6 k1m nego i t.n..pi6em si vse o6te v skype nqkoi p1t mi se obajda ama v4era ko govorixme pita me dali se zaribqvam s nqkoi az kazax ne i toi kakvo spomena 4ee..nqkoi da me pipne i 6te mu s4ypi glavata..ni sme v sp mal1k gradd i nq kak da ne razbere..kato i kompaniqta my , в която вече не се събираме ee edna ot naii-golemite ili nz kak da se izrazq..i ne se о4ydvam ako ne blafira..i sega nz kakvo da praq prosto.. molq daite nqkoi s1vet


s1jelqvam ako ima pravopisni gre6ki i e na latinica и кирилица ама компа ми се ебава ii prealeno golqmo info :-)
т.7
krem4et0

nikenceto
09-02-2008, 09:16
Ами,честно да ти кажа малко се обърках :-o първо трябва да си наясно с това,какво точно искаш да имаш с това момче-обикновенно безобидно приятелство или нещо по-задълбочено.Трябва също така и да разбереш дали той наистина продължава да изпитва нещо към теб и дали има переспективи към обвързване.Водеща роля играе също и компанията...Може и те да се включат към "разознаването" :D А колкото до съвета,мисля,че след като събереш необходимата информация,трябва да си уговориш среща с него (но само двамата) и без да се замислиш да му признаеш,какво точно изпитваш! Успех! :-) :-) :-)

soul1199
09-02-2008, 09:20
abe ti o6e li go haresva6,ama toi i toz e edin,zarqzva te i posle te tarsi pak,pfy :?

MiMcHeToOo
09-02-2008, 10:31
Ако го харесваш бъди с него. Ако не, недей. Много е просто.

Cvetito53
09-02-2008, 11:15
Sas golqmi maki go pro4etoh...mn ne qsno si go napisala!Pomisli si kakvo naistina iska6 i ako iska6 da bade6 s tova mom4e mu go kaji!!!! 8)