PDA

View Full Version : Край- Димитър Бербатов е футболист на Манчестър Юнайтед!!!



kristo
09-02-2008, 09:11
Нападателят ни най-после парафира за четири години срещу сумата от 30,75 милиона лири.

http://images.ibox.bg/2008/09/02/berbo%20united/460x345.jpg

Уникалната, феноменална и умопомрачителна драма с трансфера на Димитър Бербатов приключи.

Капитанът на националния тим на България подписа контракт с европейския клубен шампион.

Oфициалният сайт на "червените дяволи" обяви, че Бербатов е станал част от тима на Алекс Фърюсън, около 40 минути след затварянето на трансферния прозорец.

Контрактът е четиригодишен договор, а сделката е на стойност 30,75 милиона английски лири, които Юнайтед ще плати на Тотнъм.

Според "Сън" Бербатов ще получава 100 000 паунда седмично.

Освен това младият нападател на Юнайтед Фрейзър Кемпбъл ще прекара този сезон под наем на "Уайт Харт Лейн".

Ето какво казва Бербатов и за клубния сайт: "Да премина в Манчестър Юнайтед е сбъдната мечта за мен. Гледам напред, да дам своя дял и да помогна на този клуб да спечели повече отличия в близките години".

Стрелецът ни ще играе с номер 9 в новия си тим след като фланелката с тази цифра се освободи при трансфера на Луис Саха в Евертън.

С преминаването си на „Олд Трафорд” Димитър Бербатов стана най-скъпият трансфер в историята на Манчестър Юнайтед. Сумата от 30,75 млн. паунда счупи досегашният рекорд в Юнайтед, който закупи Рио Фердинанд от Лийдс за 29,1 млн. паунда.

Трансферът на Бербатов се нареди на трето място в историята на английския футбол, след като само 50 000 паунда не достигнаха да се изравни с парите които бяха платени от Челси на Милан за Шевченко. Рекордът вече се държи от Робиньо, който премина от Реал Мадрид в Манчестър Сити за рекордните 32,5 млн. паунда.

Трансферът на Бербатов влезе и в топ 10 на най-скъпите трансфери в света.

http://topsport.ibox.bg/news/id_277957725

slim__shadygirl
09-02-2008, 09:42
a 4estito 8-)

mis_manson
09-02-2008, 09:53
eee extrA :) :) :) :) :) Tva im traa6e na manchester-Dobur Napadatel :)

ULTRA_LEVSKI
09-02-2008, 09:55
Да видим дали ще вкара на Италия :o

vanPersieFan11
09-02-2008, 11:36
браво,Бербо-най-правилния избор :)

psychopath
09-02-2008, 11:38
еми успех :)

LucyFen4e
09-02-2008, 12:23
а честито Бербо :D :D :D :D :D

gsh
09-02-2008, 12:31
аз няма да коментирам отсега...

скептично съм настроен,но като фен на Юнайтед,твърдо пожелавам успех на Бербатов... дано не донесе лошия си късмет (да не печели никакви трофеи във всички отбори,в които е играл) и при нас...

аз се надявах да отиде в манчестър именно за да спечели некъф трофей, а не да си на 27 години, да ти искат сума си отбори и единственото, което си постигнал е второ място шл и една купа на англия !
Иначе, еби му майката, никога не съм предполагал, че ще викам за манчестър ... трябваше да приеме в Реал :(

kristo
09-02-2008, 14:02
аз няма да коментирам отсега...

скептично съм настроен,но като фен на Юнайтед,твърдо пожелавам успех на Бербатов... дано не донесе лошия си късмет (да не печели никакви трофеи във всички отбори,в които е играл) и при нас...
Той Бербатов си вършеше работата и в Байер, и в Тотнъм, но просто тези отбори нямат шампионски традиции и вината не е на Бербатов затова, че не са спечелили трофей. Особено Байер който и футболист да вземат си нямат шампионска традиция и това е, не могат и не могат да станат шампиони. Тотнъм пък от много отдавна не са отбор, който да има силите да се бори за титлата в Англия, то Ливърпул 20 години не може да стане шампион на Англия дето им 18 титли досега, пък за Тотнъм какво да говорим. Мисля, че в Юнайтед Бербо си намери точното място и ще успее да развие изцяло потенциала си, само Манчестър Юнайтед :).

^BeBeTyY^
09-02-2008, 15:02
БрАвО най - накрая българин в Ман Юнайтед. Митко определено заслужава да играе за такъв класен отбор като Юнайтед. И определено Манчестър е по-добър отбор от Реал :? :? Man UtD - FoReVeRrRrR :evil: :evil:

HenykucT
09-02-2008, 15:05
Успех ... :) Ето и английската статия по случая Бербо :

http://eurosport.yahoo.com/football/manchester-united/

:)

Ronnie
09-02-2008, 20:14
4estitooo .. dano da stane golmaystor na vis6ata liga :)

pOiSoN_kIsS_94
09-09-2008, 12:09
Честито :)

badboy94
09-24-2008, 15:26
6te vidim kak 6te igrae za tqh ;]