PDA

View Full Version : Тема само за момичета който имат косъмчета на горната устна!



malka_diva4ka
09-02-2008, 11:30
Еми аз от скоро си скубя косъмчетата от горната устна и ми се срува че остава нещо синьо :lol: или ми се струва че още ги има..При вас тка ли е..малко е тъпо ама.. :o и още нещо..аз си ги скубя с пинсета и ми издържа 2-3 дни...а вие с какво ги скубете и по-колко издържа?

-мн сории..знам че има мн такива теми,но...
-сории и ако има правописни грешки..

BlueCat
09-02-2008, 12:06
Ами пробвай с лентички, не с пинсета. Мен ми издържа по 1-2 седмици.

FeelMe
09-02-2008, 12:08
nqmam tozi problem no si mislq 4e s lenti4ka 6te izdurji pove4e.otidi v nqkoi magazin za kozmetika i vij kakvo 6te ti predlojat.

Just_me...
09-02-2008, 12:44
Аз ползвам депилатор за косъмчетата над горната устна и издържа около 6-7 дни.

stealthyGirl
09-02-2008, 12:52
Ами пробвай с лентички, не с пинсета. Мен ми издържа по 1-2 седмици.Каква марка лентички?

BlueCat
09-02-2008, 12:52
Ами пробвай с лентички, не с пинсета. Мен ми издържа по 1-2 седмици.Каква марка лентички?

Lycia

babity
09-02-2008, 13:41
Тема за мустакати жени 8-) 8-) 8-)

По темата: Купувате една лентичка за тяло Taky, режете си 1 лентичка и се скубете ;-)

Да бе! В никакъв случай таки!!! Повечето са зелени, а аз вече съм ходила три дни със зелен мустак. Мерси съм. 8-)

merilin1
09-02-2008, 14:38
Тема за мустакати жени 8-) 8-) 8-)

По темата: Купувате една лентичка за тяло Taky, режете си 1 лентичка и се скубете ;-)

Да бе! В никакъв случай таки!!! Повечето са зелени, а аз вече съм ходила три дни със зелен мустак. Мерси съм. 8-)

в аптеката се продават едни кърпички мазни (нз с ко са напоени) ама изчистват колата след като се направиш... 1 кърпи4ка е ама е доста голяма и може няколко пъти да се ползва... мисля, че около 1 лев струваше... аз не мога иначе, щот ми лепка после цялата уста :D

mysterious93
09-02-2008, 15:25
а на дева хубави ли са?лентичките? и аз карам с пинсетата ама...друго си е да дръпнеш 2 пъти и да си готова,само че ме е страх че могат да излязат по черни или по твърди или и аз нз :-o

alehole
09-02-2008, 15:27
Тема за мустакати жени 8-) 8-) 8-)

По темата: Купувате една лентичка за тяло Taky, режете си 1 лентичка и се скубете ;-)

Да бе! В никакъв случай таки!!! Повечето са зелени, а аз вече съм ходила три дни със зелен мустак. Мерси съм. 8-)

в аптеката се продават едни кърпички мазни (нз с ко са напоени) ама изчистват колата след като се направиш... 1 кърпи4ка е ама е доста голяма и може няколко пъти да се ползва... мисля, че около 1 лев струваше... аз не мога иначе, щот ми лепка после цялата уста :D
:D мразя ги тея мазнии кърпичкии :-x :D хаха иначе махай с лентички недей да скубеш :?

MidnightCreep
09-02-2008, 16:40
В Таки и Личия кърпичките са си в пакетчето.
Вече ги махам веднъж в месеца,само с лентички,почти спряха да растат.

mishmula
09-04-2008, 10:26
Аз ходя на кола маска 1 път в месеца. Пробвала съм с пинцета,с лентички ...Не се заслужава според мен да се мъчиш сама. Докато ползвах лентичките (2лв ) се улепвах цялата и не се махаха кой знае колко косъмчетата. При козметичката процедирата трае около 2мин и струва 1лв :D Цената не я казвам, заради 1я лев икономия, а за да се убедиш, че е откъдето и да го погледнеш е най- добрия вариянт.

kokk
09-04-2008, 11:11
Според мен е най-добре да отидеш на козметик! :)

nefchi_bs
09-04-2008, 12:18
Според мен е най-добре да отидеш на козметик! :)

Мдаа на козметик е най-добре 8) Струва олколо 6-7 лева мустак и вежди :)

ger4e7y
09-04-2008, 20:25
в аптеката се продават едни кърпички мазни (нз с ко са напоени) ама изчистват колата след като се направиш... 1 кърпи4ка е ама е доста голяма и може няколко пъти да се ползва... мисля, че около 1 лев струваше... аз не мога иначе, щот ми лепка после цялата уста :D[/quote]

и как се използват тези кърпички

exclusive__16
09-05-2008, 07:49
mi az sam probvala s lenti4ki ama ni6ty osobeno ne se polu4ava daje po burzo rastat i ot n fr taka znam ... i sa s samo brusna4kata pri koeto posle kat si sloja fonduten i pydra ne se li4i :D :D :D :-D :-D :grin: :grin: :)

mishmula
09-05-2008, 08:45
mi az sam probvala s lenti4ki ama ni6ty osobeno ne se polu4ava daje po burzo rastat i ot n fr taka znam ... i sa s samo brusna4kata pri koeto posle kat si sloja fonduten i pydra ne se li4i :D :D :D :-D :-D :grin: :grin: :)


:shock: :shock: :shock: :shock: Бръснеш ги....

donkihot
09-05-2008, 09:18
ленти4ки на таки...на две седмици веднъж..даже понякога и пове4е издържа..в пакета си има мокри кърпи,който след депилацията се използват и премахват за4ервяването и пъп4иците полу4ени от отскубването на косъм4етата

mysterious93
09-05-2008, 09:50
ленти4ки на таки...на две седмици веднъж..даже понякога и пове4е издържа..в пакета си има мокри кърпи,който след депилацията се използват и премахват за4ервяването и пъп4иците полу4ени от отскубването на косъм4етата

в пакета колко лентички са?предполагам ползваш само една и ако е наистина на 2 седмици нали другите не се развалят?нещо..в смисъл не е проблем после д аползваш и другите нали пак са качествени?

П.П за момичето което се бръснело..с лентички сигурно не ти е издържало ако не си ги махнала както трябва или лентичката не е била хубава или ддз...как така самобръсначката ще издържа повече от една лентичка или ...ддз да не стане брада накрая .струва ми се че е супер гадно със самобръсначка!не се бръснете бе момичета :-D

exclusive__16
09-05-2008, 10:13
mi az sam probvala s lenti4ki ama ni6ty osobeno ne se polu4ava daje po burzo rastat i ot n fr taka znam ... i sa s samo brusna4kata pri koeto posle kat si sloja fonduten i pydra ne se li4i :D :D :D :-D :-D :grin: :grin: :)


:shock: :shock: :shock: :shock: Бръснеш ги....

emi da ti kfo predlagash ????? 8-) 8-) 8-) 8-)

BlueCat
09-05-2008, 12:22
mi az sam probvala s lenti4ki ama ni6ty osobeno ne se polu4ava daje po burzo rastat i ot n fr taka znam ... i sa s samo brusna4kata pri koeto posle kat si sloja fonduten i pydra ne se li4i :D :D :D :-D :-D :grin: :grin: :)


:shock: :shock: :shock: :shock: Бръснеш ги....

emi da ti kfo predlagash ????? 8-) 8-) 8-) 8-)
Козметик, например.

BlueCat
09-05-2008, 12:23
и как се използват тези кърпички
Лесно - като изтриеш с кърпичката мястото, от което си премахнала космите.

mishmula
09-05-2008, 17:59
Аз ходя на кола маска 1 път в месеца. Пробвала съм с пинцета,с лентички ...Не се заслужава според мен да се мъчиш сама. Докато ползвах лентичките (2лв ) се улепвах цялата и не се махаха кой знае колко косъмчетата. При козметичката процедирата трае около 2мин и струва 1лв :D Цената не я казвам, заради 1я лев икономия, а за да се убедиш, че е откъдето и да го погледнеш е най- добрия вариянт.

Аз съм го предложила, но ти не си го прочела....Автършейф за след бръснене използваш ли? :D :D :D

ill_fortune
09-06-2008, 11:30
аз го изрусявам с блондор .. лятото лекичко се забелязва ако имам тен :D това е и една от причините да не ходя на плаж ..

ndle
09-07-2008, 09:24
you r the most beautiful girls in the world ... with moustache... иначе изрусявайте ги с кислородна вода ;)