PDA

View Full Version : гъбички ;( ?!



power_max
09-02-2008, 13:39
здравейте :) имам един проблем и искам да го споделя с вас и да ви чуя мнението :) на 17 сам и преди няколко дена го направих за 1ви път с приятеля ми който е на 18 :) използвахме презерватив .. един ден преди акта ми се появи кафяво течение.. а след секса получих кофти сърбеш отдолу.. гледах го с огледало и има някакво червено петно в края на едната срамна устна с малко бели неща по него то ме сарби така и не знам какво да правя ? имате ли идей какво може да е ? доста сам се притеснила :( не е нещо сериозно нали..? ии ако има някакво зна4ение постоянно пия разни хапчета защотот имам проблеми с бъбреците а сега и бях с температура и пия др хапчета но не са антибиотици..:( плс помогнете...

SeaEatsShips
09-02-2008, 14:01
Не мога да ти кажа какво би могло да е това, но щом имаш сърбеж значи нещо не е наред. Тичай при гинеколог!!

BlackWings
09-02-2008, 16:57
Тоя сърбеж почти винаги е индикатор за гъбчки. + тва казваш че имаш някакви бели работи - тва е едно течение подобно на пресечено мляко - пак индикаор за гъбички , + тва казваш че си вземала антибиотици = 99% ИМАШ ГЪБИЧКИ БЯГАЙ НА ЛЕКАР че са голяма напаст !

Taraaa
09-02-2008, 22:35
Това е точно гъбички имах същия проблем..Трудно се лекуват трябва да си доста упорита..И ако мога да ти помогна аз се лекувах с "Clotrimazol" ... Трябва да имаш много добра хигиена,а това от което може да е станало да речем от тампони,от прашки или от самото момче, с което си го правила ..