PDA

View Full Version : Думите "Обичам те"



i_love_you_baby____
09-02-2008, 12:49
Забелязала съм напоследък, че тръгнат някое момче и момиче и още на втория ден започват да си казват колко се обичат и, че не могат да живеят един без друг. Не мислите ли, че това е малко глупаво ? Не е възможно да почнеш да обичаш някой човек на втория ден откакто сте заедно... Тогава е още харесване, привличане. Аз лично предпочитам някой да ми каже "Обичам те", когато наистина го чувства. ;)

sladur4etyYy
09-02-2008, 12:50
да, то4но и мен мн ме дразни тва. :?

GregoryHouse
09-02-2008, 12:53
Добре дразни те...какъв е въпросът или смисъла на темата? Вкусна ли е пилешката супа ли?

SunShinePearl
09-02-2008, 12:53
ами да наистина е глупаво ама...кво да се прави първо трябва да опознаеш човека за да му кажеш че го обичаш ама върви разправяй сега на тия курвички :?

mini_brutal_barbie
09-02-2008, 12:53
"0bi4am te" zna4i "0bi4am te" .."obi4kam te,bi4kam te,bickam te,ubii4kum tee" i t.n. zna4at prosto "az sum ligla\liglio i nz kakvo e lubov" .. a v dne6no vreme si go kazvat na 2riq den samo za6toto hormonite im kazvat "mamka mu iskam da spi6 s toq sladur\taq sladurana" :smt003 ;-) :wink:

jujulinkaa
09-02-2008, 12:56
глупаво е естесвено как ще заобичаш човека до теб още през първата седмица.. :)

i_love_you_baby____
09-02-2008, 12:57
Добре дразни те...какъв е въпросът или смисъла на темата? Вкусна ли е пилешката супа ли?
Ами зададох въпрос.. Интересно ми какво мислят другите по тая тема.

GregoryHouse
09-02-2008, 12:58
Това с разликата между обичма те и Обичкам те е пълна тъпотия...познавам хора които ходят над година и си казват обичкам те и наистина се обичат...отди ги разправяй тея на някой друг...

П.п:Все още се чудя какъв е смисъла на темата...няма въпрос няма нищо просто автора е казал че се дразни от нещо...

sasha_90
09-02-2008, 12:59
Не само глупаво,но и доста прибързано."Обичам те" не са думи за поздрав,а са нещо много повече!И аз като теб предпочитам да чуя "обичам те",когато човекът,с когото съм,наистина го чувства.

nikenceto
09-02-2008, 13:05
Не само глупаво,но и доста прибързано."Обичам те" не са думи за поздрав,а са нещо много повече!И аз като теб предпочитам да чуя "обичам те",когато човекът,с когото съм,наистина го чувства.


+ :) :) :)

Jumbie483
09-02-2008, 13:10
Наистина тези Бичам те, Бицкам те, Обичкам си те, Лов тЪъЪ са супер лигави. Думите на любовта са: Обичам те !!
Мен ми трябва най-малко 2 месеца за да го кажа, за мен това е наистина трудно и тези думи са специални :-)

GregoryHouse
09-02-2008, 13:15
愚か者

nicolepcd
09-02-2008, 13:18
Тъпо е, ама нека се обичат децата... 8-)

Wrathchild
09-02-2008, 13:20
Добре де, а какво правим, когато примерно Х и У са приятели, които имат чувства един към друг, ама не си признават с цел да не се развали приятелството. Но пък в един момент става така, че действително се забиват и си казват на третия ден, че се обичат. Но щом са заедно от скоро, това не е така?
В другите случаи е прибързано, да. Но наистина какъв е смисъла на темата?

jujulinkaa
09-02-2008, 13:25
аз често ги изричам но за мен нищо не значат.просто вкарват момичетата по барзо в леглото.хаха 8-)


хаха колко си искрен :lol: 8-)

mechtaq_za_teb
09-02-2008, 13:40
Съгласна съм.В тези думи вече много малко хора влагат смисъл и значение.

BaBy_bS
09-02-2008, 13:46
на мен пък ми е адски чудно защо постоянно гледате както е израза-в паничката на другия :-o не може ли всеки да си живее както си иска и както си преценя за добре.все ще се намери някой,който да му диктува някакви правила.все пак не сте им родители.
по темата-а ако от много време са искали да бъдат заедно и не са могли,ако както по горе някои беше казал,че примерно са били приятели и след това са се събрали ... има ситуации и варианти от тука до небето и обратно.премислете всичко преди да пускате тъпи теми ....

plmn
09-02-2008, 14:07
Така е.

Abigoria
09-02-2008, 14:11
愚か者
Същото 8-)

AutumnTears
09-02-2008, 15:00
obi4am te = dobur den za pove4eto kifli i testeni izdeliq :lol:

Samotno_Angel4e
09-02-2008, 15:41
на мен пък ми е адски чудно защо постоянно гледате както е израза-в паничката на другия :-o не може ли всеки да си живее както си иска и както си преценя за добре.все ще се намери някой,който да му диктува някакви правила.все пак не сте им родители.
по темата-а ако от много време са искали да бъдат заедно и не са могли,ако както по горе някои беше казал,че примерно са били приятели и след това са се събрали ... има ситуации и варианти от тука до небето и обратно.премислете всичко преди да пускате тъпи теми ....
Точно това щях да кажа преди да прочета твоето мнение... :-o

balu4ka
09-02-2008, 15:44
obi4am te = dobur den za pove4eto kifli i testeni izdeliq :lol:


+1 :razz: :razz:

cHooOpiHka___
09-02-2008, 16:22
i az se drazna adski mn ....glupavo e no se pravi... :P

mel4ety
09-02-2008, 16:29
на мен пък ми е адски чудно защо постоянно гледате както е израза-в паничката на другия :-o не може ли всеки да си живее както си иска и както си преценя за добре.все ще се намери някой,който да му диктува някакви правила.все пак не сте им родители.
по темата-а ако от много време са искали да бъдат заедно и не са могли,ако както по горе някои беше казал,че примерно са били приятели и след това са се събрали ... има ситуации и варианти от тука до небето и обратно.премислете всичко преди да пускате тъпи теми .... =D>

Marianella
09-02-2008, 16:32
Аз лично предпочитам да ми доказват любовта си , отколкото да ми казват по 100 пъти '' Обичам те '' . И според мен трябва да се почувства за да се каже , нещо толкова силно , не е нормално на втория ден да слушаш такива силни думи .

nevito0
09-02-2008, 17:55
да е тъпо е..особено кат почнат да си пишат по скайпа l0FkAm sI tEEe nA mAxxXXxXXx...! за някой,с който ходи от 2 часа и на следващия ден е друг..ама остейте ги хората да са обичат .. ;)

258
09-02-2008, 18:05
Да,и според мен е тъпо :? Аз понякога казвам на момчета,че ги обичам,но го правя само на базик и те знаят това.Иначе не съм казвала на никой,че го обичам,камо ли на първия ден.Но на мен са ми казвали и аз им вика "Да бе,да :D "... :-o

`SunFlower`
09-02-2008, 20:21
всичко е толкова относително...със приятеля ми се познаваме от година и нещо...контактували сме си,но не кой знае колко де... в последния месец може би супер мн си споделяхме....през това време бях с един глупак,който ме врънкаше само за секс,,,тааа пламнаха супер големи искри... толкова сме еднакви... и да изпитвам най-силните чувства,които съм изпитвала до сега.... обичам го... обесет еме ако щете :п всичко е до ситуация..няма то1но определение за нешата

sladka__droga
09-02-2008, 21:42
дам ,, * наистина е страшно глупаво!Аз определено не бих направила нещо подобно ... тези думи значат много повече от това ,, което са всъщност за някои хора! :)

lindorr
09-02-2008, 22:29
даа тъпо е.. но най - тъпо е когато единия е заблуден и на 2-я ден каже " обичам те "ии другия го казва за да не остане по назад .. секви заблудени :D

DYNAMIC
09-02-2008, 23:07
думите обичам те-казвам ги всее по-рядко,на все по-малко хора.Преди имах едно гадже се му разпраам колко го обичам и той мене и тн...после осъзнах,че никак не го обичам и просто ми е се 1 :lol:

DYNAMIC
09-02-2008, 23:08
даа тъпо е.. но най - тъпо е когато единия е заблуден и на 2-я ден каже " обичам те "ии другия го казва за да не остане по назад .. секви заблудени :D
:razz: по 1 време бях точно така :lol: ..е хората порастват де..но тея думи са толкова силни,просто не умея да обичам 8-) ,а да ми се изплъзне да го кажа,ше е за мама или сестра ми, и от време на вр за някой бест фр

sladkish_14
09-03-2008, 05:44
Не вярвам в тези думи "Обичам те" , нито на ранен етап , нито на късен .

BuBiTy
09-03-2008, 06:50
Незнам наистина е глупаво под пут и над път някви девойки плачат за "голямата" си любов която много "обичат" и са били заедно цяла седмица... за мен обичам те са много специялни думи за специялен човек, за да ги кажеш освен че трябва да ги чувстваш ами трябва да ги и изпълняваш тва нее прсто фраза а набор от обещания! малко старомодно, но факт!

vuryss
09-03-2008, 07:40
На поколение с развалени ценности, в което всеки 4 на 5 чоека е загубил детсвеноста си преди 18 пък камо ли преди брак очаквате истинска обич ли? Сега почити всички са развратени хормонялни копелета за който любов е секс и след това NEXT ONE!!!

GreenFairy
09-03-2008, 09:29
Добре де, ама има много хора (към които спадам и аз) които доста бързо се привързват и обикват някой. Аз например ходя с приятелят ми от почти два месеца, при положение че той живее в друг град и съм на 100% сигурна че го обичам. Виж 1 седмица след като са се запознали двама души не мисля, че може наистина да се обичат, но пак може да има изключения, ако са се харесвали отдавна и в последствие са тръгнали харесването е прерастнало в любов. За мен не е невъзможно.

prettyIdeath
09-03-2008, 09:36
Ами и аз се дразнех преди , но като погледна по-назад във времето, когато аз бях 3-4ти клас и аз казах на едно момче че го обичам... а аз го харесвах, но чак после съм го осъзнала. Те не знаят истинския смисъл на това "Обичам те" и затова го повтарят наляво и надясно... Имам един познат (19г) той всяка седмица си сменя приятелката и всеки път "я обича истински и е по-влюбен от всякога" ... :-o