PDA

View Full Version : получавам вече комплекси ;[



spongkata
09-02-2008, 12:50
здравейте първо искам много да се извиня ! знам че има такава тема , но просто ми не можах да намеря..намерих за какво ли не..само и за това не :-о макар че четох такава тема преди време..
та значи имам коремче , но само в долната част точно при пъпа.. :( правя коремни преди от 2-3 седмици вече и нищо не се получава само над пъпа се става , но при пъпа си е все подуто..
много харесвам прилепналите блузки но с тази подутина в коремчето не изглежда хубаво а пък и вече получавам комплекси :( :( ще кажете ли какви упражнения да правя и по колко на ден за да се махне тази шибана подутина при пъпа..за около 2 седмици благодаря предварителноо :-)

Goddess
09-02-2008, 12:58
Коремните преси не свалят,а стягат корема.
Така че,преди да отслабнеш там,не ги прави.
Лошото е,че точно коремът е най-труден за сваляне.
Ако ходиш на фитнес - пътеката.Ако не - тичай и спазвай някакъв хранителен режим.
Не диета и не гладуване.

SomeGirl
09-02-2008, 12:58
i az imam sa6tiq problem, no ne mislq 4e s koremni presi stava ne6to, pone ne pri men. mislq si 4e s fitnes, moje da stane, no ne znaq, ne sam probvala, no mislq da opitam.

sweet_baby_cool
09-02-2008, 13:23
Коремните преси не свалят,а стягат корема.
Така че,преди да отслабнеш там,не ги прави.
Лошото е,че точно коремът е най-труден за сваляне.
Ако ходиш на фитнес - пътеката.Ако не - тичай и спазвай някакъв хранителен режим.
Не диета и не гладуване.

spongkata
09-02-2008, 13:24
как така да не правя коремни преси и упражнения преди да отслабна :-o
той корема ми може ли да спадне само с хранителна диета ?!
бтв забелязах че коремът ми вместо от коремните да спада сякаш става все по-голям и подут :o ако спра да правя коремни ще се махне ли тази подутост която се получе в последствие ? :(

AItOo0
09-02-2008, 13:32
Тези мазнини ни предпазват - нз точно от какво ама всяка жена ги има .

mechtaq_za_teb
09-02-2008, 13:33
И аз съм така,но не го приемам за нещо лошо.Тоест имам предвид,че не трябва корема да ти е супер плосък.По-скоро важното е да е стегнат.Аз също правя коремни преси почти всеки ден и съм си доволна.

spongkata
09-02-2008, 13:43
znachi ne mogat da se mahnat tezi maznini okolo pupa taka li da go razbiram?
P.S sry za latinicata

mechtaq_za_teb
09-02-2008, 13:48
znachi ne mogat da se mahnat tezi maznini okolo pupa taka li da go razbiram?
P.S sry za latinicataМогат.Но аз искам да те питам тази подутина голяма ли е или не?Корема ти стегнат ли е?Защото и аз съм се чувствала така,но в последствие разбрах,че това са пълни глупости и коремчето ми е супер.

Sweet_Bitter
09-02-2008, 13:57
Според мен коремните преси помагат,но трябва да се правят на серийки и от различните видове ... става но бавно..не може да искаш за 1 седмица да станеш манекенка ;) :smt018

spongkata
09-02-2008, 14:04
ami ne e chak tolkova naduto no se chuvstvam nqkak si :( kato sedna i to se sguva i izpukva oshte povheche :( :(
znachi da pazq hranitelna dieta okolo sedmica- dve i posle s koremnite taka stava li?

alehole
09-02-2008, 15:38
Абе мацка стига глупости..моя "тумбак" знаеш ли какъв беше преди време и го свалих с якооо тренировки..фитнес,коремни преси,сега съм в същото положение даже още по-голям корем,сичко спрях тренировки и ядех сичко квото ми паднеше,сега се взимам в ръце пак и ще се оправя знам :) просто не очаквай за 2-3 седмици да си с супер плосък корем..и коремните преси помагат няма как :) щом спазваш и хр. режим сичко ще се оправи :) Айдее успех и на сички другите които ще се стягат + мене :-P

spongkata
09-03-2008, 12:18
blagidarq za podkrepata macka :-)

pOiSoN_kIsS_94
09-03-2008, 19:21
здравейте първо искам много да се извиня ! знам че има такава тема , но просто ми не можах да намеря..намерих за какво ли не..само и за това не :-о макар че четох такава тема преди време..
та значи имам коремче , но само в долната част точно при пъпа.. :( правя коремни преди от 2-3 седмици вече и нищо не се получава само над пъпа се става , но при пъпа си е все подуто..
много харесвам прилепналите блузки но с тази подутина в коремчето не изглежда хубаво а пък и вече получавам комплекси :( :( ще кажете ли какви упражнения да правя и по колко на ден за да се махне тази шибана подутина при пъпа..за около 2 седмици благодаря предварителноо :-)
за две седмици не мисля,че ще има кой знае какъв резултат :D

mistake
09-03-2008, 19:35
Тези мазнини ни предпазват - нз точно от какво ама всяка жена ги има .
Глупости... не е вярно.
А и по- горе имаше пост дето казват ,че с коремни преси не се получавало. Само били за стягане ама не и за отслабване.Абе ти си го стегни пък да те видим дали ще имаш мазнини. Който казва ,че със спорт нещата не се оправят - греши. Напротив...спорта е полезен както за тялото ти , така и за здравето ти. С гладуване и дието нищо няма да промениш. Прави си коремните преси , но не се натоварвай. Имам в предвид давай на серии. Веднъж направи 50 , след 5 мин минути отново. Карай колело или си бягай сутрин по 4-5 км. Да те видим дали ще имаш някакви проблеми с тялото си.

Lian
09-03-2008, 20:08
еми аз имах същия проблем и много си свивах корема смис гълатах го за да не личи и скоро започнах да не ям такива вредни храни, газирано, ранно вечерях и то Активия и днес забелязах като си седях пред огледалото че коремът ми е много по-малък от преди и разликата между глътнат и нормален си корем е минимална и много се зарадвах, разбира се има още време докато стане по-добре

honey852
09-03-2008, 20:09
мм и аз имах преди този проблем.. изтрепвах се да правя коремни преси, корема ми супер много се стегна, но се получи така - отгоре си стоеше слой мазнина, а под него яко мускули. За да свалиш тлъстините трябва да наблягаш и на аеробни движения + тичане. Гарантирам ти, че до 1 месец ще усетиш промяната. Успех. ;]

kosachaaa
09-04-2008, 19:26
Шъ сваляте.. :? . да сте мислили като сте се тъпкали

punkrock
09-04-2008, 20:43
Леле сега и аз ще ходя да тичам, че и моето коремче е голямо.
Една приятелка, която тренира лека атлетика какво стегнато коремче има, чак ми става гадно като я видя, а пък аз каква съм разпусната. Ама няма воля бе, много ме мързи 8-) :{

eclipseee
09-04-2008, 21:39
Тичане и каране на колело + хр. режим най вече! Прибави и коремни след време за стягане на корема.