PDA

View Full Version : 95 см гръдна обиколка на 15 :(



n3ri7ka
09-02-2008, 13:04
ей хора помогнете 8-[ на 15 съм,малко съм ниска за въэраста си и не съм дебела,само леко закръглена,но гръдната ми обиколка вече е 95см.някои ще кажат че няма от кво да се оплаквам но въобще не е приятно:получих дископатия(лекарите казаха че е от гърдите) и мн ме боли гърба понякога и ме е страх да не се прегърбя :cry: пък и ми писна момчетата да ме базикат с тва :( тате само ми се присмива и казва че поне пари за силикон няма да му искам но изобщо не е смешно.а мама казва че ако отслабна ще ми намалее и гръдната обиколка но не става пробвала съм :( какво да правя???
P.S:дано темата ми е на правилното място и не се повтаря,ако има нещо такова моля за извинение

Boyd
09-02-2008, 17:23
Майка ти е права. Ако отслабнеш малко и гърдите ще ти се смалят. След като нямаш други мазини за сваляне ще почнат само гърдите да се смаляват.

DjBaloon
09-03-2008, 13:02
Бащати е много прав 8-)

_LacrymoSa_
09-03-2008, 17:59
Бащати е много прав 8-)

Мхм ;-)

kokk
09-04-2008, 06:20
Ако пък не се смалят при отслабване,има операции за намаляне....

Mitsa
09-05-2008, 20:42
баща ти вярно е прав 8-)

gabi_94
09-05-2008, 21:32
ех, милата....имам една приятелка със същия проблем, на нея също и е гадно, но търпи някак, тя сега се опитва да отслабне колкото може, но и е трудно и се страхува гърдите и да не увиснат

~-Miracle-~
09-06-2008, 01:26
ей хора помогнете 8-[ на 15 съм,малко съм ниска за въэраста си и не съм дебела,само леко закръглена,но гръдната ми обиколка вече е 95см.някои ще кажат че няма от кво да се оплаквам но въобще не е приятно:получих дископатия(лекарите казаха че е от гърдите) и мн ме боли гърба понякога и ме е страх да не се прегърбя :cry: пък и ми писна момчетата да ме базикат с тва :( тате само ми се присмива и казва че поне пари за силикон няма да му искам но изобщо не е смешно.а мама казва че ако отслабна ще ми намалее и гръдната обиколка но не става пробвала съм :( какво да правя???
P.S:дано темата ми е на правилното място и не се повтаря,ако има нещо такова моля за извинение

Мила спокойно.Моя приятелка има абсолютно същия проблем.Да не ти пука каква ти е гръдната обиколка.Даже трябвда си имаш самочувствие на МАКС..защото някои госпожици си пълнят сутиените с чорапи и подплънки за да ги имат.Тъй,че споко =;

letssingit
09-06-2008, 02:12
Даже трябвда си имаш самочувствие на МАКС..защото някои госпожици си пълнят сутиените с чорапи и подплънки за да ги имат.Тъй,че споко =;
Еб*ти тъпото изказване. Да има самочувствие на макс, щото има големи цици? Ти твойто оттам ли го докарваш, щото като гледам не е от акъл?! :-D

Lysit0
09-06-2008, 11:06
Поотслабни още малко,така и гърдите ти ще ти олекнат. ;)

n3ri7ka
09-06-2008, 12:41
мерси за съветчетата,в момента съм в процес на отслабване и ще видим кво ше стане,стискайте палци :-| :)

fenkatakrisi952
09-06-2008, 12:47
Ако пък не се смалят при отслабване,има операции за намаляне....

+1

nefchi_bs
09-06-2008, 18:00
И аз бях като теб...Но свалих 5 кила и от чашка D минах на C...Ще се оправиш и аз бях със 95 сега е 87...Спокойно само започни някоия лека диета...

TheCookie
09-13-2008, 21:02
ей хора помогнете 8-[ на 15 съм,малко съм ниска за въэраста си и не съм дебела,само леко закръглена,но гръдната ми обиколка вече е 95см.някои ще кажат че няма от кво да се оплаквам но въобще не е приятно:получих дископатия(лекарите казаха че е от гърдите) и мн ме боли гърба понякога и ме е страх да не се прегърбя :cry: пък и ми писна момчетата да ме базикат с тва :( тате само ми се присмива и казва че поне пари за силикон няма да му искам но изобщо не е смешно.а мама казва че ако отслабна ще ми намалее и гръдната обиколка но не става пробвала съм :( какво да правя???
P.S:дано темата ми е на правилното място и не се повтаря,ако има нещо такова моля за извинение

Мила спокойно.Моя приятелка има абсолютно същия проблем.Да не ти пука каква ти е гръдната обиколка.Даже трябвда си имаш самочувствие на МАКС..защото някои госпожици си пълнят сутиените с чорапи и подплънки за да ги имат.Тъй,че споко =;

Да добро изказване..просто няа равно..момичето има проблем за тфа че са и големи..ти викаш самочувствието и да е на макс..майко мила...ако самочуствието идва от циците.... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

deni15
09-14-2008, 08:16
Ми може би ако отслабнеш ше се смалят..Аз като отслабнах и бюста ми доста намаля :D

Transporter
09-14-2008, 14:00
Мила спокойно.Моя приятелка има абсолютно същия проблем.Да не ти пука каква ти е гръдната обиколка.Даже трябвда си имаш самочувствие на МАКС..защото някои госпожици си пълнят сутиените с чорапи и подплънки за да ги имат.Тъй,че споко =;

Ti baq kuha leika si mai...momi4eto ima problem s gardite i q e strah da ne q hvane diskopatiqta tq i govori za samo4uvstvie...ako ot cicite idva samo4uvstvieto ehee...

n3ri7ka
09-14-2008, 19:36
ми честно казано не обичам боза :o сигурно е наследствен въпрос щот и мама и двете ми баби са доста надарени :) но пък и на трите,гърдите са им останали стегнати,не са увиснали след раждането (бабите ми имат по две деца при това) та се надявам и при мен да се получи така 8)

izplqskal
09-17-2008, 16:51
Е дай снимка да видим за какво става въпрос :)

lofer4ee_f
09-17-2008, 19:51
emi az se pointeresuvh ot tvoiq problem i se razrovih v knigi i v interenet i po4ti navsqkude pishe 4e sled vreme iam vuzmojnost daje e po4ti sigurno 4e gurdite ti moje da sprat da rastat a ti da izrastnesh na viso4ina ili 4e ako sega gardite ti sa golemi sled vreme moje da ne si promenqt razmera izob6to ta dori i da si ponamalqt razmera no nai dobre 6te e da dadesh pic za da vidim dali e 4ak tolkova zle :) :) :)

ra4ence
09-18-2008, 07:18
Пробвай да отслабнеш, но само ако имаш допълнителни килограмчета. Ако нямаш-може само да си навредиш.
Иначе сега е нормално да ти е конфузно, но след време ще е голямо преимущество. Не се срамувай,а прави от дефектите /ако може да се нарече дефект/ ефекти :) Успех

PY_MACKA
09-19-2008, 18:35
хм
доста съпричастни хора
имах приятелка със съ6тия проблем ... но не стана с диета(бе6е пълничка ама и обиколката и бе6е вну6ителна) и на 16 се оперира(ама то бяха евавки и проблеми с ходенето има6е ве4е, а да не говоря за хидравликата)
засега се 4увства добре но ако ме пита6 поиз4акай с операцията поне до 18 да мине6 пубертета, за6тото природата си знае работата и може..как да се изразя.... да се разстлеят наоколо :)
аиде успех

DrScoot
09-20-2008, 13:19
Zdr zna4i ako iska6 po4ni da otslabva6 i usporedno s tova zapo4ni da pravi6 i uprajneniq za gurdite taka te 6te stanat po-stegnati i izli6noto ot tqh ako ima razbirase 6te se mahni a puk i samite gurdi leko 6te se namalqt i oleknat za6toto 6te stanta po-stegnati i togava naistina mn momi4eta 6ti zavidqt

FiRe_LaDy
09-21-2008, 14:46
ей хора помогнете 8-[ на 15 съм,малко съм ниска за въэраста си и не съм дебела,само леко закръглена,но гръдната ми обиколка вече е 95см.някои ще кажат че няма от кво да се оплаквам но въобще не е приятно:получих дископатия(лекарите казаха че е от гърдите) и мн ме боли гърба понякога и ме е страх да не се прегърбя :cry: пък и ми писна момчетата да ме базикат с тва :( тате само ми се присмива и казва че поне пари за силикон няма да му искам но изобщо не е смешно.а мама казва че ако отслабна ще ми намалее и гръдната обиколка но не става пробвала съм :( какво да правя???
P.S:дано темата ми е на правилното място и не се повтаря,ако има нещо такова моля за извинение

Мила спокойно.Моя приятелка има абсолютно същия проблем.Да не ти пука каква ти е гръдната обиколка.Даже трябвда си имаш самочувствие на МАКС..защото някои госпожици си пълнят сутиените с чорапи и подплънки за да ги имат.Тъй,че споко =;


WoW! Ти ме разби ... значи аз като имам по - малки и трябва самочувствието ми да е ниско?Леле да не би всичко да е цици в тоя живот?Иначе по темата: както казаха опитай с диета...ако не стане - операция.Имам една позната,която си прави,защото беше почнала чак да се изгърбва и й тежаха много.Не се притеснявай.Дано диетата,която си почнала сега да ти помогне.Успех :-)

Mirelchetoo14
09-21-2008, 20:08
Ако пък не се смалят при отслабване,има операции за намаляне....не е лесно да си ТЪП!

Една приятелка на мама имала същия проблем и ги намалила точно с операция... :-o

BeBChEtu
09-22-2008, 09:31
Диетата може да помогне повече от колкото мислиш.Една приятелка на сестра ми имаше голям бюст и когато отслабна и бюста и стана по-малък не много но пак не е толкоз голям колкото преди беше.А това с бозата не е вярно :-P Успехи

swift321
09-25-2008, 20:37
Не се тормози с глад да отслабваш да свалиш някакви си 2-3 см...Ще пораснеш и няма да ти тежат толкова :grin:

Incomplete
09-26-2008, 07:27
Няма да ти пука бе момиче ... хората мило и драго дават за гърди примерно. Някакви си пикльовци ще ти се подиграват, а питала ли си се защо го правят ? Може би просто защото им е в природата, а не защото има на какво да се смеят. Нищо нередно не виждам да имаш голяма гръдна обиколка. Живей си живота, няма да ти пука от нищо, само 1 е в крайна сметка и да го прекараш комплексирана не си струва ... поотслабни леко ... ако стане - стане, ако не - не ... живота продължава. Ако беше нещо сериозно, баща ти нямаше да ти се подиграва, така че ... успех мила ;)

mysterious93
09-26-2008, 16:54
една приятелка беше с големи гърди и тежеше 60 кг(беше на 16 и е висока към 155-160)обаче после имаше мн проблеми в тях и..отслабна стана 48 кг за 2-4 месеца :shock: и гърдите й се смалиха доста...аз пък кво да кажа като са малки ,а имам корем да смъквам?като почна и то не стига че са малки ми нищо няма д аостане от тях :-D дано да порастнат още :-D но мн кофти че ти правят проблеми ...та ако имаш килца за сваляне и почнеш да ги махаш сигурно и те ще намалеят :-D

n3ri7ka
09-28-2008, 11:40
мерси за съветчетата хора :) да ви кажа честно отказах се от тъпите диети-няма полза от тях,но вече не ми пука каква съм и кой какво мисли за мен :grin: ;-) ама и аз съм еднааа :-D имам си всичко което ми трябва пък мрънкам за някви си цици 8) :razz: както и да е БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ че обърнахте внимание на моя ''проблем'' :-) :* :P

DeCuTo0
09-28-2008, 14:00
баща ти вярно е прав 8-)

ти пък ко се подиграваш не виждаш ли че момичето има проблем ...


Мила не се притеснявай гордей се с това, но ако ти тежат наистина има операции за смаляване на бюста успех!

halcho_g
09-29-2008, 15:58
Abe ostai gi da se podigravat az sam mom4e i zn za ko se bazikat s teb...za6toto mn rqdko se slu4va nqkoq da ima qki bombi za tova 4e ne se bezpokoi...
A nqma li da pusne6 nqkoi pic da vidim za kakvo stava vapros :) :o 8)

divi4ka
10-02-2008, 19:06
едно моми4е от класа ми гръдната и обиколка сиг е 115 и мн и пречи но е и доста пълна ако отслабне поне 100 см 6е стигне шият и сутиени по поръчка и на 16 ще си прави операция за намаляване

sssladuranka
10-17-2008, 15:22
де*а да ти имам проблемааааа :shock: аз пък съм плоска като дъска да немислиш че ми е лесно :booooomb:

DjBaloon
10-17-2008, 16:19
Преслава как ги носи 8-)
Както казват бабите-трай за убост 8-)

Red_Hair
10-26-2008, 18:30
мда аз нямам гърди защото съм момче,но зная,че когато организмът няма достатъчно въглехидрати започва да използва мазнините натрупани в него.СИРЕЧ-трябва да спазваш нещо като диета(диетата неозначава гладуване)и малко повече услия в спортуване ;):)

sisityy
11-16-2008, 18:23
ей хора помогнете 8-[ на 15 съм,малко съм ниска за въэраста си и не съм дебела,само леко закръглена,но гръдната ми обиколка вече е 95см.някои ще кажат че няма от кво да се оплаквам но въобще не е приятно:получих дископатия(лекарите казаха че е от гърдите) и мн ме боли гърба понякога и ме е страх да не се прегърбя :cry: пък и ми писна момчетата да ме базикат с тва :( тате само ми се присмива и казва че поне пари за силикон няма да му искам но изобщо не е смешно.а мама казва че ако отслабна ще ми намалее и гръдната обиколка но не става пробвала съм :( какво да правя???
P.S:дано темата ми е на правилното място и не се повтаря,ако има нещо такова моля за извинение

Мила спокойно.Моя приятелка има абсолютно същия проблем.Да не ти пука каква ти е гръдната обиколка.Даже трябвда си имаш самочувствие на МАКС..защото някои госпожици си пълнят сутиените с чорапи и подплънки за да ги имат.Тъй,че споко =; +1
trqbva da se radva6 na tova koeto ima6 :P

asi_basi
11-17-2008, 13:00
Abe ti ne si nared. Q ne se izlagai, sq ti e kofti, 4e gi ima6 golemi ama znae6 li kakva glupost 6te napravi6 kogato otslabne6 i ti se svalqt ogromnite gardi ? 6te uvisnat i 6te polu4i6 strii i 6te stane po lo6o... A togava po4vai s temite kak da stegne6 gardite i da maha6 striite, a posle pak kato ti skimne golemi da ima6 i za tva da reve6 po forumi... badi blagodarna na tova koeto ima6, ima mn momi4eta bez gram gardi deto im e golqm kompleks. Boli znam 4e boli garba ponqkoga...no kakvo da se pravi nadarena si, nemoje6 da izbira6 kak da izglejda6.
I kakvo se 4udi6 4e te bazikali za golemite gardi ? Ami ako se obli4a6 kato 4algadjiika s ogromnite dekolteta i vsi4ko navan - kvo o4akva6 ? Ne 6te te bazikat ami .... I az imam golemi gardi i me bazikat za tova ponqkoga, i kakvo ot tova? I momi4eta sa me bazikali ...nqkoi sami si kazvat 4e mi zavijdat, za6toto te sa bloski kato daski. Men ne mi puka, prosto trqbva da vnimava6, 4e edno mom4e ne e s teb zaradi gradnata ti obikolka a zaradi samata teb...

Arista
11-17-2008, 13:04
Ужас горката.. :( Самоубий се! Това е едното а другото е ампутация!!

nekaf
11-17-2008, 13:10
я бе дай да видим за какво става въпрос :)

RhytmiX
11-17-2008, 15:49
ей хора помогнете 8-[ на 15 съм,малко съм ниска за въэраста си и не съм дебела,само леко закръглена,но гръдната ми обиколка вече е 95см.някои ще кажат че няма от кво да се оплаквам но въобще не е приятно:получих дископатия(лекарите казаха че е от гърдите) и мн ме боли гърба понякога и ме е страх да не се прегърбя :cry: пък и ми писна момчетата да ме базикат с тва :( тате само ми се присмива и казва че поне пари за силикон няма да му искам но изобщо не е смешно.а мама казва че ако отслабна ще ми намалее и гръдната обиколка но не става пробвала съм :( какво да правя???
P.S:дано темата ми е на правилното място и не се повтаря,ако има нещо такова моля за извинение

dai edna snimka da precenim kolko sa golemi

LizZz
11-20-2008, 06:28
Няма кво да преценявате.. Много ми е странно тея хора как пускат една тема и после никви ги няма.. :lol:
А иначе да се консултира с някой лекар и да не обръща внимание на отрепките дето се подиграват и да започне ДА РАЗБИРА от бъзици.

Desir3
11-24-2008, 08:09
Както казаха съфорумците преди мен, отслабването определено помага. :) Само внимавай - дори да не си много пълна, трябва да правиш стягащи упражнения, за да не се обезформят гърдите ти. В www.tialoto.bg има полезни съвети (не ми се рови за линк в момента, сори). А иначе не се срамувай от това, срахотно е, че си женствена...стига това да не вреди на здравето ти (като дископатията напр.) Good Luck, Girl ;)

SmAllViILee
08-20-2011, 20:01
Няма кво да преценявате.. Много ми е странно тея хора как пускат една тема и после никви ги няма.. :lol:
А иначе да се консултира с някой лекар и да не обръща внимание на отрепките дето се подиграват и да започне ДА РАЗБИРА от бъзици.

Момичето си е написала коментар, благодарила е на всички които са и помогнали. Поглеждай преди да правиш забележки :? Относно темата няма какво да кажа защото потребителите преди мен го казаха.. просто да не ти пука ;]]

zlatit0o
08-21-2011, 08:36
Стара тема!

cookie_master
08-21-2011, 14:49
откъде я извадихте тази тема? :-o