PDA

View Full Version : Проблемче...



emo_girl953
09-02-2008, 13:38
Здеавейте сигурно има 1200 такива теми нооо...
Тааааааааа както и да е та въпроса ми е..
имам доста черни точици по носа моля препоръчайте ми някое кремче или мазило което има ефект а другия ми въпрос е че косата ми се омазнява доста често кавете също така някфа домашна маска или шампоан от който да има ефект :oops: :oops: :oops: :-D

iPurple
09-02-2008, 13:39
За черните точки отиди на козметик най-добре ще ти ги махне и след това си купи някакво мазило за да си поддържаш да не ти станат пак например на гарниер 3 в 1 :)

jujulinkaa
09-02-2008, 14:10
за пъпки си взимам нещо от ейвън или орифлейм-доволна съм ! :)
скоро мисля да пробвам гарниер пюр 3 в 1 дано действа.. :grin: :)

Cvetito53
09-02-2008, 14:24
Garnier Pure 3 v 1 za 4ernite to4ki
Za kosata ti si vzemi nqkoi 6ampoan za mazna kosa na Nivea 6ampoanite sa hubavi!!!

tarataika
09-02-2008, 14:58
а някой знае ли как се изстискват черните точки в домашни условия? ако сте го правили, споделете опит, плс

Плетеница
09-02-2008, 15:54
а някой знае ли как се изстискват черните точки в домашни условия? ако сте го правили, споделете опит, плс

Еми с парна баня става добре.Идеята е,да се разширят порите от врялата вода и после лесно се изтисква.Ама принципно е малко трудничко да ги изчистиш целите,имам предвид че ти видимото го изтискваш,ама отдолу пак остава мърсотия и мазнина и след няколко дена се появяват пак черните точки.Та мисълта ми е,че трябва по-внимателно и взискателно :) :)

emo_girl953
09-02-2008, 16:51
Купих си на гарниер пюур и след 5 дни ще кажа дали има резултат :) :) :)

mim4ety_sara
09-02-2008, 17:47
Garnier Pure 3 in 1 :razz: :wink: \:D/

stealthyGirl
09-02-2008, 17:48
Хах, аз ги имам/х и двата проблема. Проблема с косата бил всъщност в шампоаните, които ползвам. Та не знам по каква причина бях почнала да използвам само шампоани за мазна коса, против омазняване и си миех косата до скърцане. Не знам дали ти правиш така, но пробвай с шампоан за подхранване на косата и с маска, която слагам на краищата (или на цялата коса, само без корените). Аз ползвам на Глис (Шварцкопф) и съм доста доволна, държи 3 дни и даже и като стане време за къпане ми е мръсна само в корените или бритона, 'щото постоянно го пипам, да го оправя. Обаче шампоаните на Нивеа и Дав ми действат много зле - мазна баница на следващия ден или на втория поне.

А за черните точки се ходи на козметик, но се появяват бързо след това (така съм чувала де, пък и не ми харесва идеята "зла
какичка" да ми чупи носа). Аз използвам Клийн енд Клиър, но ми маха черните точки навсякъде освен от носа... Ама те моите малко приличат на лунички, тъй че се търпи. Ама ти пробвай може и да стане. :)