PDA

View Full Version : Крем Здраве и Бочко



Cvetito53
09-02-2008, 16:17
Моя проблем е че след като се обръсна ми остават пъпчици или нещо като порязано!Четох някъде че Бочко е за подсичане на бебешко дупе!Дали ще ми помогне тогава?Чудя кой от двата крема да си взема!Кои е по-хував от Здраве и Бочко?

P.S Помогнете ми че ме е кофти с тези пъпчици!!!!Благодаря на отговорилите!!

ReBeL
09-02-2008, 17:08
На мен крем Здраве не ми помага никак даже,а крем Бочко не съм го пробвала никога и не знам, но крем Бочко много го хвалят, адски много хора са доволни от него, ако ще избираш между двата по - добре него, както решиш :)

Seducti0n
09-02-2008, 17:16
Предполагам, че говориш за пъпчици по интимните части/триъгълника/.Аз ползвам крем Бочко за тази зона и принципно, ако имам някаква раничка, пъпчица някъде по тялото.Доволна съм и не е никак скъп-максимум 2.50 :)

sexity
09-02-2008, 17:18
ami az imam edni rani4ki i polzvam krem bo4ko i sum mnogo dovolna

indecent
09-02-2008, 17:24
аз нямам такива пъпчици но по пронцип съм много доволна от крем здраве

stealthyGirl
09-02-2008, 17:36
Офф, стига с тия Бочковци бе... Не, че нещо не ми харесват (че аз не ги ползвам, хах), ама дайте малко разнообразие де. Аз примерно наскоро открих едно кремче за близо 3 лв. от Арника. Немско е.. много е хубаво за всякакви възпаление. Дори майка ми като я заболи глезена и се намаже и минава. :) Аз като се обръсна веднага се мажа и за всеки случай преди лягане и на сутринта си имам гладка кожа. Даже и за акне става. :) Супер е. 8-) Ок, ставам досадна........

Та на опаковката пише "Alter Heideschafer", "Arnika-Salbe" и на български "Асам - билков мехлем с арника"(т'ва е отзад). Розова е опаковката.

zaiobaio
09-02-2008, 20:18
вземи си единия и ако не ти подейства си вземи другия. не са толкова скъпи за да съжаляваш после ;)

~-Miracle-~
09-03-2008, 01:51
"Бочко" не съм го пробвала,но специално "Здраве" много ми е помагал :)

_LacrymoSa_
09-03-2008, 06:07
Бочко :grin:

Cvetito53
09-03-2008, 09:13
Да сега видях че не сам написа къде точно........на триъгълника!!!Мерси много на отговорилите но искам да попитам какъв точно крем Бочко ви е помогнал на вас?Тук във форума четох че има 2 вида:единия във тубичка а другия беше с нещо друго не мога да се сетя........????

Decu
09-03-2008, 09:31
Офф, стига с тия Бочковци бе... Не, че нещо не ми харесват (че аз не ги ползвам, хах), ама дайте малко разнообразие де.

Защо пък да трябва разнообразие? Нали помага.

miloto_Pilence
09-03-2008, 10:34
Да сега видях че не сам написа къде точно........на триъгълника!!!Мерси много на отговорилите но искам да попитам какъв точно крем Бочко ви е помогнал на вас?Тук във форума четох че има 2 вида:единия във тубичка а другия беше с нещо друго не мога да се сетя........????

Крема Бочко е само един - за подсичане на бебешко дупе. Има и други продукти на Бочко-лосиони, мокри кърпички и т.н. Аз също съм доволна от него, успокоява кожата. ;]

Cvetito53
09-03-2008, 16:30
Mersi mnogo na otgovorilite!!! :-) :-) :-)

stealthyGirl
09-03-2008, 18:53
Офф, стига с тия Бочковци бе... Не, че нещо не ми харесват (че аз не ги ползвам, хах), ама дайте малко разнообразие де.

Защо пък да трябва разнообразие? Нали помага.Ами за да се стремим да намерим и по-добро. Айде аз съм пробвах Здраве и не е нищо особено. Тоя дето го предложих действа от първото намазване. Пък и то за различни кожи - различни кремове... Авторката може да има като моята или пък някой, който ми прочете мнението.

:)

Isabelle
09-03-2008, 19:42
Бочко не съм ползвала, но имам крем Здраве и го ползвам за рани :)

TheGirlNextDoor
09-03-2008, 19:43
Здраве ползвам....бива ама не винаги помага
..сега ще си взема Бочко :)