PDA

View Full Version : q daite edin suvet



TenioIvanov
09-02-2008, 16:38
ne vqrvah 4e 6te se pi6a v nqkoi forum za takiva raboti. problema e slednia s moita priqtelka sme godina i 3 meseca . otna4aloto na purvite 3 4 meseca tq mnogo me luga i mnogo mi izneverqva .az postoqno e raZbirah se pak v malak grad jiveim i si4ko mi kazvaha . no mainata mu tq ne si preznava6e. ve4e sprq da luje i da izneverqva ot 5 6 meseca ne me e lugala nito izneverqvala . predi 2 dena e hvanah v luja i sq se 4udq ko da praq da i povqrvam ili da e ustaq . da kaja su6to mnogo si e obi4am , no doverieto mi e trudno neznam dali da i vqrvam . a nali znaete 6tom nqma6 doverie na priqtelkata si se edno ne si s neq. davaite saveto

sladkata_bebz
09-02-2008, 16:47
Говори със сиг с нея.Кажи и че знаеш и за предишните изневери,да видиш тя какво мисли.Ако ти каже че не е вярно няма смисъл повече да сте заедно.Колкото и да я обичаш като ти се качва на главата какъв е смисълът...

s3xy
09-02-2008, 17:09
Говори със сиг с нея.Кажи и че знаеш и за предишните изневери,да видиш тя какво мисли.Ако ти каже че не е вярно няма смисъл повече да сте заедно.Колкото и да я обичаш като ти се качва на главата какъв е смисълът...
подкрепям напълно :)

sexity
09-02-2008, 17:14
ami po-dobre ne i vqrvai sled kato te e lugala i izneverqvala nqma smisal spored men da i vqrva6 ili puk govori s neq i si kajete vsi4ko kakto si e za kvo te luje! uspeh

_sheherezada_
09-02-2008, 17:19
Ако си загубил доверие в нея няма смисъл да продължавате.Колкото и да я обичаш без доверие връзката ви няма особено бъдеще.Все пак си поговори откровено с нея и тогава прецени кое ще бъде най-добре за теб.

TenioIvanov
09-02-2008, 17:22
DA POGOVORIH S neq i tq kaza 4e mnogo sujalqva za si4ko i taka no onia den me izlaga za edin tel nomer i se 4udq dali pak luje neznam kakvo da pravq

Valento
09-02-2008, 17:26
Зарежи я не е единственото момиче колкото и да я обичаш не си длъжен да седиш като марионетка и да си траеш нае*и я още няколко пъти и айде кажи и "лъгах те както ти ме лъга" ;)

Bellatrix
09-02-2008, 17:37
Говори със сиг с нея.Кажи и че знаеш и за предишните изневери,да видиш тя какво мисли.Ако ти каже че не е вярно няма смисъл повече да сте заедно.Колкото и да я обичаш като ти се качва на главата какъв е смисълът...
подкрепям напълно :)
+1 ;-)

TenioIvanov
09-02-2008, 17:38
Зарежи я не е единственото момиче колкото и да я обичаш не си длъжен да седиш като марионетка и да си траеш нае*и я още няколко пъти и айде кажи и "лъгах те както ти ме лъга" ;)

i tova e dobra idea no sum ot teq mom4eta da pravq mrusni raboti