PDA

View Full Version : Indie Rock



krisscha
09-02-2008, 16:39
Не знам дали има такава тема.Ама както и да е!Стилът не е особено популярен тук,но въпреки това,ако изобщо има дори малко фенове или поне хора,които са наясно за какво става въпрос,ми се иска да прочета някой и друг пост тук =) Аз самата не съм кой знае колко запозната с Indie културата.Но както можете да се досетите,"Indie" идва от думата независим на английски (indеpendent).Та това е музичка,която доста трудно може да се впише само в един стил.Абе,някакви безумни каши са това,най-често забъркани от Рок,Поп,Алтърнатив и тем подобните му чудесии...Не се справям особено добре с цялата тая работа със стиловете,тей че спирам до тук... :-D Нека ако някой може да обясни по-простичко,да заповяда...А пък тези,на които им е любопитно за какво,да му се не види,става въпрос,могат да влезят в доброто старо уики-там си я цялата работа,че и списък с инди групи и изпълнители... :)


Eдит:Явно няма желаещи да завържем дискусия по темата...В такъв случай нека някой модератор я изтрие-няма смисъл да си стои просто така :)