PDA

View Full Version : Ако може някои да ми даде съвет?! :|



bUbInkA__
09-02-2008, 16:57
Такаа... айде и аз да напиша нещо :) Значи от някаде седмица излизам с едно момче което е с 2 год по голямо от мен. Запознахме се в един саит. Страшно много го харесвам. И най-хубавото е че за първи път си падам по някого не заради външния му вид(защото досега така си подбирах гаджетата), а защото има наистина страхотен характер. Всичко което трябва да притежава едно момче.Обаче проблема е че откакто излизаме той не прави никакви опити да направи нещо(целувка). А и постоянно му звънят някакви момичета по телефона. Също така преди няколко седмица е свършил връзка която е продължила 1 година и 3 месеца. И сега бившата му постояно му звъни уж да го види какво прави. И сега даже незнам в какви отношения са.. И незнам дали ме харесва или иска да излизаме просто като приятели. Защото аз всеки път в които излизаме започвам да го искам все повече а незнам тои какво иска...

i_love_you_baby____
09-02-2008, 17:00
Абе щом иска да излизате, значи има някакъв интерес. А примерно като си пишете в скайп или където там си пишете показва ли с нещо, че те харесва ? Целувки, прегръдки праща ли? Комплименти прави ли ти ?
А пък направи ти първата крачка, няма лошо. Нищо няма да загубиш. ;) Успех!

bUbInkA__
09-02-2008, 17:03
Еми като си пишим от време на време праща... иначе постоянно ми прави някакви комплименти.. ама незнам. Страх ме е аз да направя първата крачка, защото до сега не съм го правила и наистина ще е кофти ако ме отрежи.. :(

i_love_you_baby____
09-02-2008, 17:16
Ама сега като се замисля, щом скоро е приключил сериозна връзка... може би трябва да поизчакаш малко и ако пак той не предприеме нищо, значи е по-срамежлив и давай ти! ;)

_sheherezada_
09-02-2008, 17:27
поговори си откровено с него,но ако той има още чувства към бившата си приятелка няма смисъл да си правиш илюзии

s3xy
09-02-2008, 17:30
според мен сте малко резервирани към връзката си и двамата :? поговорете добре и се изяснете. успех

Valento
09-02-2008, 17:30
Еми като си пишим от време на време праща... иначе постоянно ми прави някакви комплименти.. ама незнам. Страх ме е аз да направя първата крачка, защото до сега не съм го правила и наистина ще е кофти ако ме отрежи.. :(
Ще те попитам аз нещо...кофти ли ти е когато ти си отрязвала някой тогава не ти пука нали....е време е да разбереш какво си сторила на други хора...аз ако съм на негово място няма да се занимавам с деца ;)

Bellatrix
09-02-2008, 17:34
Връзката му наистина е дълга и 100% му трябва известно време да се отърси, още повече и че бившата му не го оставя да продължи напред спокойно... :? :? :? изчакай известно време, през което бъдете само приятели и после,ако дотогава той не си го поиска, потърси го ти \:D/

Boyd
09-02-2008, 17:37
Защо не го попиташ той какво мисли? Все пак щом излизате не ми се вярва да го прави просто, за да му мине време. Сигурно има симпатии, това най-добре той ще ти каже. Аз мога да те посъветвам да го попиташ какво мисли по въпроса и за да си наясно можеш да го попиташ и в какви отношения е с онази конска муха, която не го оставя намира.

nevito0
09-02-2008, 18:00
може да го харесваш толкова много точно,заради това че като се видите не ти показва точно какво чувства..
може би наистина му трябва време,за да забрави бившата си,но по-лесно ще я забрави ако се обвърже с друго момиче..за това наистина поо -добре поговори с него какво иска да излезе от срещите ви..

sladuranka01
09-02-2008, 18:07
За да си отговориш на въпросите най-добре си поговори с него,може би има обяснения за това,че се държи дръпнато... :)

ArTanDra
09-02-2008, 18:46
В никакъв случай не го питай какво мисли за вашите взаимотношения! Момчето е още объркано, изчакай го известно време ще те поиска. Излезли сте на кафе това е първа крачка, общувайте, опознайте се и спокойно момента за целувка ще дойде някога.. просто бъди търпелива ;)