PDA

View Full Version : Защо като искам да се осамотя, някой идва и ме заговаря



NaskoKaulitz
09-02-2008, 17:10
Седя си аз на пейката в парка на Альоша или на гребната, и винаги някой идва и вика "Извинявай, свободна ли е пейката" и аз как да кажа НЕ ...и сядат и почват да ме заговарят някви съвсем непознати хора...а аз искам просто замалко да остана сам там :(

Dundy
09-02-2008, 17:20
ами то е хубаво,че те заговарят.То може би просто са те видели,че ти е кофти и затова.Може да им кажеш просто,че не ти се говори и това е (нищо,че е грубичко)

NaskoKaulitz
09-02-2008, 17:24
ами то е хубаво,че те заговарят.То може би просто са те видели,че ти е кофти и затова.Може да им кажеш просто,че не ти се говори и това е (нищо,че е грубичко)Ми не че ми е кофти, седя си и си слушам музика :)

s3xy
09-02-2008, 17:34
кажи "чакам приятел, заето е" и така :]

nefchi_bs
09-02-2008, 18:10
Охх и на мен така ми се случи един път...Седя си аз и ми е тъжно не искам никои да ми говори,че ще се разплача и един доиде почна да ми говори :shock: след 5 минути се напраих,че тряя да тругвам и се преместих в другия краи на парка...Прави и ти така,няма нужда да режеш хората ;)

gabi_94
09-02-2008, 18:28
ми както някой по-горе написа казваш, че чакаш приятели и пейката е заета, пък като те заговори някой прави се че не го слушаш или се премести на друго място.

NaskoKaulitz
09-02-2008, 18:30
Охх и на мен така ми се случи един път...Седя си аз и ми е тъжно не искам никои да ми говори,че ще се разплача и един доиде почна да ми говори :shock: след 5 минути се напраих,че тряя да тругвам и се преместих в другия краи на парка...Прави и ти така,няма нужда да режеш хората ;)Радвам се, че някой ме разбира :)
А иначе съм много чувствителен и дори малко по-грубо да се държа с някой, после ми става адски кофти да не съм го наранил по някакъв начин ;(