PDA

View Full Version : Удължаване на мигли



sarityy
09-02-2008, 17:39
Eto tva namerih v neta i mi stana interesno ima li nqkoe momi4e na koeto sa i gi yduljavali i kak e s tqh v smisul draznqt li po nakqkuv na4in na okoto, padat li, stoqt li izviti i li4i li si 4e sa izkustveni ili se smesvat s estestvenite, poneje mn qsno, 4e 6te napi6at si4ko hubavo tuka v reklamata si,no... :

3. Удължаване чрез снопчета - Те са толкова тънки, че се смесват напълно със собствените мигли и не се налага да се скриват с очна линия. Има три различни дължини - къси, средни и дълги според участъка, на който се поставят и ефекта, който искаме да постигнем. Миглите се залепят в основата на собствените чрез специално лепило и издържат около 20 дни, като през това време, не е желателно да използвате никакви мазни почистващи лосиони, а на основата на водно разтворими гелове. Процедурата отнема около 45 минути. Гримът не е задължителен, защото миглите изглеждат много гъсти и красиви, а погледът “фатален”...
Цена: до 0.50 ? на снопче (в зависимост от марката)

TheCookie
09-02-2008, 18:06
На мен са ми слагали такива.....да това което са написали е вярно...само че за това че издържат 20 дни не се гарантира...при всеки е различно....наистина изглеждат хубаво..но ако се направят гъсто за да не се забелязва че са изкуствени миглите..стоят извито...абе много е хубаво :) :) :) :) :) :) .. успех..

и ако си слагаш кажи как стоят и дали се харесваш? :P :P :P

Just_me_91
09-03-2008, 07:49
Една приятелка си сложи и честно казано нейните изглеждат ужасно-вярно,че са извити,но миглите й са сплъстени и си личи,че не са неини - много е грозно.Аз затова се откзах тотално от нещо такова-предпочитам да си взема по скъпа и добра спирала :)

ExTaSy__BaBy <3
09-03-2008, 21:41
Тряа за ги подстрижеш :lol: така щи станат по-дълги на същия принцип като косата