PDA

View Full Version : /.



pierc
09-02-2008, 17:50
...

Jumbie483
09-02-2008, 17:59
И сама да се пробиеш пак цялата игла трябва да мине. Повярвай ми сама може да си докараш някоя инфекция, пък и ще ти е по-притеснително, от колкото като идеш в студио. Една приятелка си пробива пъпа сама и после трябваше да и правят операция. Не, че те плаша, просто искам да ти кажа че сама можеш да си докараш не само инфекция, но и много повече :) Аз знам само, че на пъпа и езика трябва специалист, защото ако не е правилно продупчено, могат да се засегнат някакви...забравих какви, които да усложнят нещата.
Съветвам те да идеш при специалист :)

Zqpkov
09-02-2008, 18:09
трябвати абокат ! нещо за дезинфекция ! обица за съответното място ! памук и точна рака :) а за след това си купи Гентамицин се казва ;) аз имам на веждата правиха ми я в студио мноо съм доволен имах и на хрущала ама ми се васпали :( щото беще с пистолет

lubencet0o
09-02-2008, 18:14
Ами аз веднъж отидох в салон да ми пробият на ухото 1вата дупка и след като зарастна си махнах медицинската обеца. И преди нqколко дена, реших че искам още една дупка и си взех обецата и си се пробих. Важното е да почистиш ухото и обецата с малко спирт и едно кубче лед да имаш, за да не те боли много. И сестра ми така се пробиваше но сега като си взе нейната обеца в Америка нямах друг избор освен да ида в студио. Е, поне сега си имам моя си обеца =] ади и да разкажеш как ще се продупчиш

mumiikataa
09-02-2008, 18:22
Аз съм си дупчила 3 дупки на ухото,нооо после или съм си ги махала или са ми падали обиците ии после ходих пак да ме дупчат...Т.нар. "медицински обици" не са много желателни.Най-добре си вземи или титаневи или от мед. стомана.За абокат...Спрямо размера на обицата трябва да си купиш. Също съм се дупчила няколко пъти на ципата под езика, ама ми омръзва и я махам...

pierc
09-02-2008, 18:32
охх ужас аз както не мога да търпя на болки представям си... :( май е най-ндобре да си продупча носа и под долната устна от страни - със пистолет,за да стане по бързо..а не бавно и мъчително докъто мине цялата игла аууууу ужас..искам за новото даскало да съм готина бе хораа :(

mumiikataa
09-02-2008, 18:54
С пистолета най-много главоболия да си довлечеш. Болката при пистолета е по-голяма, гарантирам ти. Ако искаш пиши на ЛС ще ти обясня някои неща.

mhmhmhmhm
09-02-2008, 22:23
Oф,бягайте при специалист...кво се прайте наа..
мн глупаво

westggirl
09-02-2008, 23:05
аз пък сама съм си дупчила ухото под езика а една фр пъпа и сме нямали никакви проблеми стига да има някфа хигиена ;) :)

Pick-It-Up-Slow
09-03-2008, 09:42
Хахахах като те е страх от болката няма да се дупчиш и готово.. :D
А и по-добре отиди в студио..май слагат некви упойки..
Иначе,да.Аз сама съм се дупчила на веждата и няколко пъти под долната устна..дупчила ме е и една приятелка..по ушите повечето дупки също съм ги правила сама..мхм..Абокат..аз си купувам или черен или сив /не ги разпознавам по размери/ , но само в тези влиза обицата.. (:

metallica_f
09-03-2008, 09:48
Хахахах като те е страх от болката няма да се дупчиш и готово.. :D
А и по-добре отиди в студио..май слагат некви упойки..
Иначе,да.Аз сама съм се дупчила на веждата и няколко пъти под долната устна..дупчила ме е и една приятелка..по ушите повечето дупки също съм ги правила сама..мхм..Абокат..аз си купувам или черен или сив /не ги разпознавам по размери/ , но само в тези влиза обицата.. (:
a kak da si sloja na vejdata sama

pierc
09-03-2008, 11:00
Ами със пистолет по бързо ще стане,една приятелка и майка и се дупчиха с пистолет и всичко е окей,само дето малко гной от носа..а дали това ще ми попречи на синузита?със абокат видях как става направо е ужасно мъчително и гадно..аа дали има някаква опасност ако се продупча и под долната устна остстрани със пистолет?Казах на мама в петък да ми запише час при една дето прави пиърсинг с пистолет (на нос и на др места сигурно)и маникюри.. :o

EJI4eTy
09-03-2008, 13:27
Ами със пистолет по бързо ще стане,една приятелка и майка и се дупчиха с пистолет и всичко е окей,само дето малко гной от носа..а дали това ще ми попречи на синузита?със абокат видях как става направо е ужасно мъчително и гадно..аа дали има някаква опасност ако се продупча и под долната устна остстрани със пистолет?Казах на мама в петък да ми запише час при една дето прави пиърсинг с пистолет (на нос и на др места сигурно)и маникюри.. :o



НИКОГА НИКОГА НИКОГААА НИКОГА НИКАДЕ НЕ СЕ ПРОБИВАЙ С ПИСТОЛЕТ ОСВЕН АКО НЕ Е МЕКОТО НА УШИТЕ !!! САМО ПРОБЛЕМИ МОЖЕ ДА СИ ДОКАРАШ ...

ПС:тая дето прави пиърсинг с пистолет на нос и на др места и маникюри се нарича - КОЗМЕТИЧКА ... за бога момиче много си зле ... с къф акъл ше се пробиваш при козметичка ... аре бегай ...

voodoodoll1
09-03-2008, 13:52
По-добре отиди в някое студио
А защо си милиш,че като имаш пиърсинг,ще си по-готина.Има много готини и хубави момичета,които нямат обици на веждите,езиците и т.н. :).

nefchi_bs
09-03-2008, 17:19
На мен пък ми пробиха още една дупка на ухото с пистолет и нищо не усетих...Само като ме пробиваха малко ме заболя и ва беше...Незнам аз ли не съм наред или вие :-o

Taraaa
09-03-2008, 17:23
На ухото може и да можеш даси пробиеш сама дупчица , но на другите места просто не си заслужава да рискуваш .. Отиди в студио ще стане по-бързо,лесно и евтино ..

RiseGirl
09-08-2008, 14:34
Темата я считам за изчерпана, щом е изтрит първият пост. :)