PDA

View Full Version : Как можа ....?!



xXxScreamxXx
09-02-2008, 18:15
Извинявам се за поредната тема, но просто трябва да си го излея някъде.
Така ето ми и историята. Излизаме преди аз и 2 мои аверки, разходжахме се и видяхме едно др моми4е и се спряхме да поговорим. През тфа време зад мене минава уж един от най-добрите ми приятели с някфа компания .. още 2 момчета и 3 момичета.
И така минава на 1 метър от мене и нито здр нито нищо .. през тфа време аз разбира се не го гледах .. и какво направил докато минавал .. мушнал се м/у 2 от моми4етата и даже пляснал/щипнал едната по дупето ..
Просто още не мога да го проумея .. Уж ми беше един от най-добрите приятели ... видял ме е със сигурност защот докат се е занимавал с оная е погледнал към мен ..

Хора седя и мисля с какво го заслужих..
с тфа 4е му помагах в трудните моменти .. 4е се държах мило и никога не съм го затормозавала с проблемите си ...

4естно ви казвам не издържам .. толкова ми е обидно ... офф .. 4ак ми идва да го затрия от скайпа .. да му изтрия телефона и пове4е да не контактувам с него :( :( :(

krisiiiiito
09-02-2008, 18:21
:( момчетата се държат много странно понякога но това изобщо не го оправдава в тази ситуация .., ако ти се говори с него го попитай защо го е направил нарочно . :-o

xXxScreamxXx
09-02-2008, 18:25
ми предполагам за да се направи на интересен .. само дет ще ми е интересно после кой ще му слуша проблемите ...
вярно 4е е особен харктер ама 4ак пък толкова .. :(

gabi_94
09-02-2008, 18:25
Сигурна ли си че те е видял? Аз съм се разминавала с прителки на една крачка и не съм ги виждала :D . Може пък нещо да се е надул покрай новата си компания. Най-добре го попитай защо е постъпил така, пък ако не ти отговори или се прави на разсеяй значи не заслужава да си му приятелка. Тегли му една и чао, ще намериш по-добри приятели.

bug1965
09-02-2008, 18:28
Vij sega ne si saslujava za edno mom4e !!! Kakav priqtel moje da ti e kato dori ne ti se e obadil.Ili te e izpolzval i ve4e ne mu trqbva6 ili se e napravil na iteresen .Ne pribarzvai kato trie6 telefona mu i go zabravq6 nito pak mu iskai nqkakvi obqsneniq zaradi tova 4e ne te e pozdravil . Ostavi go sam da te potarsi ako ne go napravi i ti ne go tarsi

xXxScreamxXx
09-02-2008, 18:28
Сигурна ли си че те е видял? Аз съм се разминавала с прителки на една крачка и не съм ги виждала :D . Може пък нещо да се е надул покрай новата си компания. Най-добре го попитай защо е постъпил така, пък ако не ти отговори или се прави на разсеяй значи не заслужава да си му приятелка. Тегли му една и чао, ще намериш по-добри приятели.


убедена съм 4е ме е видял и 3те моми4ета ми казаха 4е е гледал към мен ..... :( :o

Nightalak
09-02-2008, 18:33
E dobre ve az ako te skivam i ti si gledash na drugata strana s grub kym men .. she ti kajem zdr da ... emi ne si prava zashto ne si go izgledala i ti ? Ti si se napravila na interesna kato ne si go poglednala ... ami ako te e pozdravil s pogled , kvo sq she zabiva primerno nqkoe mace i da mine da ti kaje zdr i na teb .. kvo che si izmisli onaq ? e ima mn varianti ama i ti greshish tuka !

xXxScreamxXx
09-02-2008, 18:40
тц ... абе аз го видях 4ак кат отмина .. смисъл те ми казха .. и той ве4е беше на 20 метра ...
кфо да по4на да викам по центъра ли ?!?!

ArTanDra
09-02-2008, 18:41
Да не мислиш, че като слушаш на някого проблемите задължително си му приятелка? Решил да не ти казва здр.. ми питай го защо така е направил, ако може да ти даде достатъчно основателна причина. А за поста над мен и какво като забива момиче? Едно здрасти нищо не значи, освен уважение !

Nightalak
09-02-2008, 18:54
тц ... абе аз го видях 4ак кат отмина .. смисъл те ми казха .. и той ве4е беше на 20 метра ...
кфо да по4на да викам по центъра ли ?!?!

Emi eto i toi tva si e pomislil

xXxScreamxXx
09-02-2008, 19:02
оффф ... бе както и да е ..
толко ли не можа да мине от др-та страна и да ме поздрави .. басии

ArTanDra .. с него се познавам от 2/3 години и не е само тфа за проблемите .. толкова добро мнение имах за негоо .. ето и сега не мога да си го обясня и продължава да ме човърка отвътре :-o :?

Boyd
09-02-2008, 19:16
Ти си на 13 нали?!

Може да не те е видял, какво толкова ?! - престъпление
Понеже ти е "най-добрия приятел" не може да се занимава с други момичета ли ?! - престъпление
Пипнал е някое момиче по дупето, е и ?! - престъпление

Абе к'во си мислиш !? Да не мислисш, че ти трябва да си единствената, която да пипа и да ходи с нея насам-натам ?!

Много объркани същества има.

Като ти е чудно щом не те е поздравил - питай го, к'во се жалваш като във втори клас ?!

Аман от такива "приятелки".

AItOo0
09-02-2008, 20:33
Сигурна ли си че те е видял? Аз съм се разминавала с прителки на една крачка и не съм ги виждала :D . Може пък нещо да се е надул покрай новата си компания. Най-добре го попитай защо е постъпил така, пък ако не ти отговори или се прави на разсеяй значи не заслужава да си му приятелка. Тегли му една и чао, ще намериш по-добри приятели.

+1 И аз съм се разминавала така и после даже са ми се сърдили :(

1994_gabi_94
09-03-2008, 10:14
:( момчетата се държат много странно понякога но това изобщо не го оправдава в тази ситуация .., ако ти се говори с него го попитай защо го е направил нарочно . :-o и аз така мисла може да го е направил нарочно може да те харесва или деда знам

MusicIsTheKey
09-03-2008, 10:24
Вместо да се жалваш, оплакваш и чудиш му се обади и говори с него.
Попитай го защо е постъпил така, защо не те е поздравил. Имай предвид, че е възможно и да не те е видял. Пак да кажа - не се цупи като малко дете, а му звънни!

SuNsEt
09-03-2008, 14:47
Оф абе не мога да разбера какъв ти е проблема??Че е щипнал някакви 2 момичета и не те е поздравил?! И какво толкова?Да не би да е убидил майка ти или да те е ударил?Остави момчето да си прави каквото иска.Не можеш да му казваш какво да прави и как да се държи.Ти просто го харесваш и ревнуваш.Това е истината,признай си.Не можеш да понесеш,че се е държаш 'студено' с теб и дори не те е поздравил.Да ти имам проблема...И какво като не те е поздравил???Може да не те е видял или просто ти си въобразяваш,че сте толкова добри приятели. :-D

tapaka
09-03-2008, 19:50
Оф абе не мога да разбера какъв ти е проблема??Че е щипнал някакви 2 момичета и не те е поздравил?! И какво толкова?Да не би да е убидил майка ти или да те е ударил?Остави момчето да си прави каквото иска.Не можеш да му казваш какво да прави и как да се държи.Ти просто го харесваш и ревнуваш.Това е истината,признай си.Не можеш да понесеш,че се е държаш 'студено' с теб и дори не те е поздравил.Да ти имам проблема...И какво като не те е поздравил???Може да не те е видял или просто ти си въобразяваш,че сте толкова добри приятели. :-D absoliutno vqrno br

verdjitO
11-02-2008, 08:14
Да, гадно е, че не ти е казал здр, обаче ти не можеш да му пречиш да пляска онея по гъзъ :D

bonbonkata011
11-02-2008, 08:59
Сигурна ли си че те е видял? Аз съм се разминавала с прителки на една крачка и не съм ги виждала :D . Може пък нещо да се е надул покрай новата си компания. Най-добре го попитай защо е постъпил така, пък ако не ти отговори или се прави на разсеяй значи не заслужава да си му приятелка. Тегли му една и чао, ще намериш по-добри приятели.

подкрепям мнението ти :)