PDA

View Full Version : подаръци



kakakaka
09-02-2008, 19:22
интересно ми е какво сте купили на приятелката си за 1 година ....предстои ми и нз какво да и избера кажете момчета кво купихте а вие момичета кво получихте ....

dreaml1nd_
09-02-2008, 19:28
ем повечето се радват на няква гривничка или герданче, да си го носят винаги :) на мен са ми подарявали и мн се зарадвах :grin:

kakakaka
09-02-2008, 19:39
тва съм го подарявал и си го носии ...

TinkyWinky
09-02-2008, 19:41
мене ми подариха огроомна плюшена мишка :)
много и се радвам и спинкам с нея даже :-)

иначе и пръстенче или гривна не са лоша идея, но вече ги минахме :D

snike
09-02-2008, 19:50
ami eto ti nqkolko idei:
1.vzemi 2 grivni na ednata napi6i tvoeto ime i i dai a na drugata neinoto ime i q nosi (taka napravi edno momi4e za bratov4ed mi)
2.sloji v ramka snimka na koqto ste dvamata no gledai ramkata da e po hubava da ne e obiknovena i q podari
3.vzemi foieverka i q zapali na lubomoto vi mqsto podari i disk s lubimite vi pesni koito vi pripomnqt ne6to i zadyljitelno vzemi 6okoladovi bonboni (kutiata da e s forma na syrce)
4.vzemi i kolie i kato visulka sloji tvoqta bukva....drugo za koeto se se6tam sa plu6eni igra4ki...uspeh :) :) :)

dreaml1nd_
09-02-2008, 20:05
ami eto ti nqkolko idei:
1.vzemi 2 grivni na ednata napi6i tvoeto ime i i dai a na drugata neinoto ime i q nosi (taka napravi edno momi4e za bratov4ed mi)
2.sloji v ramka snimka na koqto ste dvamata no gledai ramkata da e po hubava da ne e obiknovena i q podari
3.vzemi foieverka i q zapali na lubomoto vi mqsto podari i disk s lubimite vi pesni koito vi pripomnqt ne6to i zadyljitelno vzemi 6okoladovi bonboni (kutiata da e s forma na syrce)
4.vzemi i kolie i kato visulka sloji tvoqta bukva....drugo za koeto se se6tam sa plu6eni igra4ki...uspeh :) :) :)


това с буквата е яко :)
а за диска също ... правила съм го :) има ефект ;) тр обаче да си я познаваш добре :)

kakakaka
09-02-2008, 20:45
мерси мн също тва с дривните мн ми харесва като идея ама аз принципно не обичам да нося иначе е мн яко и мило ... ;) ....но и тва с моята буква нее лоша идеичка

tuzaro
09-02-2008, 20:48
толкова дълга връзка до ся съм нямал... що не и купиш годежен пръстен, тва е 1 година все пак 8-)

Dqvolitata
09-03-2008, 06:03
na men i priqtelite mi i gadjeta mi kopyvat podaraci i po4nah da 4yvam komentari ot roda "materialnata" a tva ne vqrno nesam gi karala ... i fibi4ka da mi slojat v kosata pak mn 6te se radvam 6tom e ot tqh :-)