PDA

View Full Version : Как да си оправя настройките на интернета?



Maeva
09-02-2008, 20:03
Опитах по най-елементарния начин - да ръчна кабела на нета в лаптопа, ама не стана 8-) Некви networks имаше ама много слаба връзката и искам с кабела, а нз ко да правя... тъпо :?

lmao
09-02-2008, 22:02
всичко ти разбрах, направо... :(

Madn3s5
09-03-2008, 06:49
Опитах по най-елементарния начин - да ръчна кабела на нета в лаптопа, ама не стана 8-) Некви networks имаше ама много слаба връзката и искам с кабела, а нз ко да правя... тъпо :?

До колкото разбрах искаш да сложиш нет на лаптопа така ли? Ако е това трябва да питаш някой който разбира щото се създават съвсем нови връзки и аз като взех лаптопа мн време бях без нет 8-)

vuryss
09-03-2008, 06:51
От контрол панела намираш нейде Network and Internet Connections(май така беше на хр) вътре требе да има най-малко 2 -> Local Area Connection (за директен кабел) и Wireless бля бля (за беззичен)

Даваш на това за кабела десен клик -> properties (свойства) -> TCP / IP настройки (абе от списъка най-долното вече не помня как беше соз) -> и даваш properties(свойства) правиш настойките който не мога да ти кажа какви са и си готов.

Maeva
09-03-2008, 11:31
Хъхъх знаех си че не съм го обеснила правилно 8-) Но все пак се оправих !! Мерси на всички ! :grin: :grin: :-)

Saymon90
09-03-2008, 16:07
Хъхъх знаех си че не съм го обеснила правилно 8-) Но все пак се оправих !! Мерси на всички ! :grin: :grin: :-)
Проблемът е решен :)