PDA

View Full Version : за първи път на гинеколог!!!



angelkata_dqvolkata
09-02-2008, 20:17
zdraveite!!! znachi az ne sam bila obache mama iska da me vodi! ta vaprosa mi e mnogo gadno li beshe parviq vi pat v kabineta? jena ili muj vi pregleda?i ako moje da dadete primerni vaprosi koito sa vi zadali predi i povreme na pregleda?!?! predvaritelno blagodarq na vseki koito otgovori !!! :)

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

Taraaa
09-02-2008, 20:29
Еми то не е нищо страшно,моето първо ходене там беше на 14 години и ме преглеждаше жена,но няма значение ти по късно ще го разбереш,но сега се срамуваш от това кой ще те преглежда..Но няма значение защото мъж или жена - и двата пола би трябвало да си разбират добре от работата.Въпросите които ми бяха зададени бяха водила ли си полов живот с някого,ако отговора е да после ще има още въпроси и затова ако ще ходиш с майка си и вече си водила полов живот искам само да ти кажа да си признаеш ,ако не си казала на майка ти , защото така ще е по-добре за теб и на гинеколога ще му е по-лесно.. Иначе просто ще се качиш на едно магаренце ще се разкрачиш и няма да усетиш нищо :)

snike
09-02-2008, 20:43
zavisi zaradi kakvo 6te te preglejda moje da e gadno moje i da ne e...men sa me preglejdali zaradi bqlo te4enie i neredoven menzis i mina dobre samo vdiga6 bluzata svalq6 ga6tite malko nadolo (bez da se vijdat intimnite 4asti spox)majat te s gel i deistvat s videozona...spox dali 6te e jena ili myj pri men be6e jena i myj da be6e toi si e lekar i nqma6e da si pyrvata ili poslednata taka 4e nqma ot kakvo da te e sram :)

hahavteen
09-02-2008, 20:56
zavisi zaradi kakvo 6te te preglejda moje da e gadno moje i da ne e...men sa me preglejdali zaradi bqlo te4enie i neredoven menzis i mina dobre samo vdiga6 bluzata svalq6 ga6tite malko nadolo (bez da se vijdat intimnite 4asti spox)majat te s gel i deistvat s videozona...spox dali 6te e jena ili myj pri men be6e jena i myj da be6e toi si e lekar i nqma6e da si pyrvata ili poslednata taka 4e nqma ot kakvo da te e sram :)

Аз пък за първи път като ходих бях на 11 заради бяло течение и ме качиха на магарето. Нали трябва да вземе секрет все пак как иначе ще разбере от какво е?
Иначе както каза Уискас като се качиш ще спре да ти пука. Ако не си девствена може и на видеозон но отвътре да те прегледа. Не е страшно. Ако ще ти взима цитонамазка е малко неприятно но се преживява.
Иначе въпросите зависят от лекаря и от това за какво отиваш.

rakiQ
09-02-2008, 20:59
http://intimno.rozali.com/problemi/p1720.html

angelkata_dqvolkata
09-02-2008, 21:02
aham blagodarq za otgovorite prosto za profilaktika obache i az imam bqlo techenie obache az poprincip si go imam i mama mi ne znam kato otida shte popitam!!! :)

angelkata_dqvolkata
09-03-2008, 12:27
Еми то не е нищо страшно,моето първо ходене там беше на 14 години и ме преглеждаше жена,но няма значение ти по късно ще го разбереш,но сега се срамуваш от това кой ще те преглежда..Но няма значение защото мъж или жена - и двата пола би трябвало да си разбират добре от работата.Въпросите които ми бяха зададени бяха водила ли си полов живот с някого,ако отговора е да после ще има още въпроси и затова ако ще ходиш с майка си и вече си водила полов живот искам само да ти кажа да си признаеш ,ако не си казала на майка ти , защото така ще е по-добре за теб и на гинеколога ще му е по-лесно.. Иначе просто ще се качиш на едно магаренце ще се разкрачиш и няма да усетиш нищо :)

blagodarq :)