PDA

View Full Version : Ама че са тъпанари сичките бе !



Sarabi
09-02-2008, 20:30
Окей. И аз ше се впиша.

Тръгнах с едно говедо. Ходихме заедно на море с компания. През цялото време беше перфектен. И една вечер се напи. И се държа като животно. Ама като тотално говедо. Няа да давам подробности, "животно" описва нещата достатъчно добре. И го скъсах. А сега се опитвам да го оправдая.
Има ли смисъл да продължа с човек, който се държа непоносимо просташки, да се покажа глупачка и да му дам шанс за пореден път. Или да си удържа най - сетне на думата и да му тегля една майна, въпреки че като човек... трудно може да се намери такъв.

И да, знам, че всички зависи от мен и аз трябва да реша. Но не случайно съм пуснала темата.
Моля.

i_hate_you_but_i_love_you
09-02-2008, 20:37
А до колкото разбрах той се държи като говедо само като е пиян.. Според мен трябва да поговорите сериозно за темата за алкохола и ако намали пиенето му дай шанс.. а ако не.. незнам :)

just_my_luck
09-02-2008, 20:40
ako se durji taka kato e piqn trqbva da pogovorite i da namali alkohola,a ako se durji taka postoqno nqma smisal da produljavash.. inache i az sam taka mom4eto koeto obicham e golqm prostak i az vse go opravdavam... kaji neshto typo i tui kato e toi i si kazvam "sladur" ..

Whyniser
09-02-2008, 20:45
Намали му дозата алкохол със секс (само не знам откъде ми дойде това) :D

Sarabi
09-02-2008, 20:47
Не е алкохолик, няма кво да намаля алкохола. Лошото е, че се държа отвратително с мен. И нищо не може да го оправдае. К'во като е бил пиян, значи ли, че тряа да ме наранява ? Щом може да го направи когато е пиян що да не може и когато не е ?

Whyniser
09-02-2008, 20:57
Не е алкохолик, няма кво да намаля алкохола. Лошото е, че се държа отвратително с мен. И нищо не може да го оправдае. К'во като е бил пиян, значи ли, че тряа да ме наранява ? Щом може да го направи когато е пиян що да не може и когато не е ?
Еми поговорете тогава.Кажи,че ти е неприятно като се напие,че ти причинява болка (така ще го стреснеш) и може и да спре все пак не го познавам

MP
09-02-2008, 21:25
Щом си го оправдала,значи не искаш да късате все още.

cherinka
09-02-2008, 21:26
МР е прав.
Аз на твое място ще се позабавлявам малко с него - ще му дам "втори" шанс, повтори ли грешката, тоя път аз него ше пребия !

Dqvolitata
09-03-2008, 06:13
vij mila... kaji naistika kak se e gadral za6toto ako i ti si se napivala 6te znae6 4e ne se osaznava6 kakvo pravi6 i nakraq katy ti raskazva6 ili 6te se pyka6 ot smqh ili 6te vaika6... :) zatova i mom4ety ne e osaznavalo kakvo pravi i do kolkoto razbrah poprincip e bil dobar s teb sq za ko za ednoto my napivane 6te prai6 takav problem :-D

BuBiTy
09-03-2008, 06:45
Бившия ми приятел беше същия не беше алкохолик но пииваше от време на време- пълен ужас! почва да се заяжда да ми държи сметка за всичко, крещи и мен започва да ме е страх от него и за тва и се разделихме навиците са си навици и все пак поговори с него може и да заслужава 2ри шанс!

1994_gabi_94
09-03-2008, 07:53
А до колкото разбрах той се държи като говедо само като е пиян.. Според мен трябва да поговорите сериозно за темата за алкохола и ако намали пиенето му дай шанс.. а ако не.. незнам :) и аз съм на това мнение.

sasha_90
09-03-2008, 07:56
Не е алкохолик, няма кво да намаля алкохола. Лошото е, че се държа отвратително с мен. И нищо не може да го оправдае. К'во като е бил пиян, значи ли, че тряа да ме наранява ? Щом може да го направи когато е пиян що да не може и когато не е ?
Щом мислиш така,не му давай шанс.

SINDEL
09-03-2008, 08:04
Ми зависи какво е направил.
Обидил ли те е, посегнал ли ти е, изневерил ли ти е, унижил ли те е? Много зависи.

_sheherezada_
09-03-2008, 17:27
доколкото разбирам от написаното ти нямаш особени чувства към това момче,а и щом се държал зле с теб не разбирам защо изобщо се замисляш.Колкото и да е пил алкохолът не го оправдава.Запази достойнството си и продължи напред

HONDA
09-03-2008, 20:04
Скъпа, не винаги в една връзка нещата са розови. Не можеш при най-малкия гаф да зарязваш някого. Ако това се случва системно-да, но един път... толкова ли не можеш да си преглътнеш егото и да му простиш?

Shu7teR
09-03-2008, 20:09
Е щом е само когато се напие...се ядва.
Няма да му даваш да пие в твое присъствие и си решаваш проблема.

Taraaa
09-03-2008, 20:10
Защо да не му дадеш шанс .. Мног охора като се напият се държат по адски отвратителен начин така че , дай му шанс - щом като е трезвен е добър човек защо да не му дадеш ..

Sarabi
09-03-2008, 21:29
Обидил ли те е, посегнал ли ти е, унижил ли те е?


В пълен комплект. Не е важно как, щом ме е наранило е било достатъчно.

Не, наистина само се опитах да го оправдая. Размислих и... няма смисъл да си губя времето. Като човек не е читав. Може да е мил, но т'ва не прави една връзка, нали ?
Скъсах го. И ми олекна зверски много.
Благодаря за подкрепата.

Lost_Kiss
09-03-2008, 21:51
Мм първо бих казала, че заглавието въобще не отговаря на темата, а и да отговаряше.. - със всичките ли си била, че да ги поставяш под общ знаменател...

Така, така.. по темата... Защо не му дадеш шанс, за първи път ли прави така или по принцип? Ако е за първи път, 100% е само зареди алкохола и може да се опиташ да му дадеш втори шанс.... Но вече, ако по принцип си прави така.. режи го отвсякъде... нищу няма да излезе... Късмет!

Diva4e
09-03-2008, 22:10
Аз на твое място бих продължила на пред .. ! :)