PDA

View Full Version : Като го видях днес напрао от радост.......



time2rock
09-02-2008, 20:55
и притеснение цялата се усетих как треперя.Краката ми бяха както когато по време на контролно по математика не знаеш и бъкел от задачите и почва да те човърка нещо и краката ти не спират да се клатят леко,мн бързо.Ако се опитах да се стена за да спре,почваше цялото ми тяло да трепери.А и освен това и зъбите ми тракаха.Добре че бях с приятелките си и те говориха с въпросното момче и аз само си седях.Опитах се да се отпусна но неможах.Явно просто нямам опит с момчетата-то си е така,не съм имала приятел-гадже а съм на 15 и сиг е затова.Кажете какво да правя за да се отпусна.Преди като си говорим сичко е на 6,а днес можех да служа като онези машини дето пробиват земята,дето копаят за канали,така треперех. :-o :-o :-o :-o :-o :-o ХЕЕЕЛП!!
ЕДИТ: НЕ ми е гадже,само приятел когото ОБОЖАВАМ.

tuzaro
09-02-2008, 20:58
и що така трепериш, да не прекали с дозата??

time2rock
09-02-2008, 21:06
и що така трепериш, да не прекали с дозата??
Как позна,само това ще да е било.И се чудя аааз. :grin:
И ся-сериозни отговори?Ни искАм дА Ми съ пУдиГравЪти деЕеЕ 8-) Фешън стаайл.

tuzaro
09-02-2008, 21:10
начи аз знам че има някви хапчета, пият ги старите... или алкохол

time2rock
09-02-2008, 21:21
Ооо вече и старите ли треперят от любовни мъки :lol: Мисля,че просто прекалено се изкефих и то мина в треперене.Ок,успокоявам се,дишааам :-({|=

Diva4e
09-02-2008, 21:27
Хммм..дали го обожаваш или е нещо повече.Опитай се да се контролираш,опитът ще ти помогне.Все пак това е едно момче,от многото които ще обожаваш ... иии май няма нищо общо контролното ти по математика с любовта,сравнението ти е уникално.

snike
09-02-2008, 22:23
ami moje bi si vlubena no ne go osyznava6

time2rock
09-02-2008, 22:39
Ами,влюбена или по-скоро привлечена от държание и външност(добре че умея да правя разлика :D ) съм ама искам да сме си само приятели.Утре като се видим ще видя дали ще треперя или ще ми е по-отпуснато.Стискайте палци. :grin:
П.С. Има си приятелка и затфа няма му намеквам нищо.

sasha_90
09-03-2008, 08:30
Обожаваш го или си влюбена!Я,пак се замисли.

~-Miracle-~
09-03-2008, 08:52
Значи такъв подобен проблем съм имала и аз.Но с времето всичко отмина,може би защото се отделих от квартала си и не го виждам толкова.Е..поне се радвай ,че не те е напсувал , защото при мен така стана :o

anichkaaaa
09-03-2008, 08:59
xaxxaxa спокойно ве мацка много са впрягаш ... това е само едно момче по дяволите :D освен ако не яде хора няма за кво да са спичаш толкова 8) :-)

Ivalinka
09-03-2008, 09:46
трябва ти опит...в началото няма да ти е много спокойно,ама после ще се оправиш :)

^BeBeTyY^
09-03-2008, 09:56
Определено си влюбена в него :-D :)

time2rock
09-03-2008, 11:23
Определено си влюбена в него :-D :)
Мхм... :oops:

BlueCat
09-03-2008, 14:00
трябва ти опит...в началото няма да ти е много спокойно,ама после ще се оправиш :)
Дам...
А старите пият валериян (баба и дядо това пият :D )

mon4eto
09-03-2008, 14:07
Prosto se opitai da se otpusne6 i vsi4ko 6te se polu4i...Pokaji mu na tova mom4e 4e go haresva6...gledai go nqkak si po taka prikazvai si s nego abe prosto se otpusni i mu namekni 4e go haresva6 ... V edin moment krakata ti 6te sprat da treperqt :wink: :)

NaNa_SladuRana
09-03-2008, 14:16
а може просто да ти е било студено :D
по темата: мисли си за нещо приятно,което обичаш,на мен това ми помага
,примерно на устния изпит си представях,че главата на един от кумисията е топка шоколатов сладолед :lol:

time2rock
09-03-2008, 20:24
Определено ми помогнахте.Вече гледам по-позитивно на ... краката си.Днес не трепереха...Отпуснах се и си бях аз,такава каквато съм(щура и вечно гледаща за какво да се хили)...Ем,не сме се сваляли,но си беше весело. :razz:

NaNa_SladuRana
09-03-2008, 20:29
Определено ми помогнахте.Вече гледам по-позитивно на ... краката си.Днес не трепереха...Отпуснах се и си бях аз,такава каквато съм(щура и вечно гледаща за какво да се хили)...Ем,не сме се сваляли,но си беше весело. :razz:
радвам се,продължавай все така и не се стряскай :)

HONDA
09-03-2008, 20:30
Спри да си го слагаш. Най-важно е да не ти пука дали ще се изложип или не. Нали се сещаш, че колкото повече пазиш нещо, толкова повече се чупи (примерно).

buttertoast
09-04-2008, 08:17
Спокс,случвало ми се е :D Това са хубави тръпки,изживей си ги,защото няма да ги имаш с всеки :]

BaiToq
09-04-2008, 16:59
и притеснение цялата се усетих как треперя.Краката ми бяха както когато по време на контролно по математика не знаеш и бъкел от задачите и почва да те човърка нещо и краката ти не спират да се клатят леко,мн бързо.Ако се опитах да се стена за да спре,почваше цялото ми тяло да трепери.А и освен това и зъбите ми тракаха.Добре че бях с приятелките си и те говориха с въпросното момче и аз само си седях.Опитах се да се отпусна но неможах.Явно просто нямам опит с момчетата-то си е така,не съм имала приятел-гадже а съм на 15 и сиг е затова.Кажете какво да правя за да се отпусна.Преди като си говорим сичко е на 6,а днес можех да служа като онези машини дето пробиват земята,дето копаят за канали,така треперех. :-o :-o :-o :-o :-o :-o ХЕЕЕЛП!!
ЕДИТ: НЕ ми е гадже,само приятел когото ОБОЖАВАМ.
Е,ти си Буда,баце!!!
Ти напрао постигаш нирвана 8-)

hatercrew
09-04-2008, 17:12
сгази го с валяк... пробвай си късмета ако не стане с нож в сънната артерия ще те заобича 100%... и по спокойно с тез крака бахти тика ...