PDA

View Full Version : СПРЕТЕ С РАЗДЕЛЕНИЕТО!!!



preichetoy
09-02-2008, 21:27
Стига сме се делили на красиви и грозни, слаби и дебели, ниски и високи... Това не е най-важното! По-важното е какво имаш в главата и в душата. Всички повърхностни неща... С нищо няма да ни помогнат, водят само до лоши неща. Суета...

BlindedAngel
09-02-2008, 21:32
Има една приказка - Не е важно голям ли е малък ли е - важно е да е много голям :razz:

AFT
09-02-2008, 21:34
Разбира се, че има значение.

sladur4etyYy
09-02-2008, 21:38
Има една приказка - Не е важно голям ли е малък ли е - важно е да е много голям :razz:

:razz:
ина4е...темата мн хубава, си4ко то4но ама мисли6 ли 4е някой 6е те послу6а? :-o

preichetoy
09-02-2008, 21:41
ина4е...темата мн хубава, си4ко то4но ама мисли6 ли 4е някой 6е те послу6а?

Надявам се някой да се замисли.



Разбира се, че има значение.

Ако се запознаеш с човек, който е малко по-пълен или са му криви зъбите или е с големи вежди, няма да искаш да си му приятел ли?

mhmhmhmhm
09-02-2008, 22:00
Стига,бе,ти си първата,която го казва!!
никой до сега не го е казвал това,честно!!
И не е обсъждано 10000 пъти!
И сега всички ще почнат да обясняват колко не са повърхностни,ама само на приказкии

gree_girl
09-02-2008, 22:17
Не тряя да съдим човек по външността, защото не знаем какво се крие в душата му ... но понякога и аз не го правя :(

TheGirlNextDoor
09-02-2008, 22:27
колкото и да не ни се иска...външния вид в днешно време е най-важен :?

sladur4etyYy
09-02-2008, 22:44
колкото и да не ни се иска...външния вид в днешно време е най-важен :?

хаха продъложавай да смяташ така и да те видим докъде 6е стигне6. важен е за 1-то впе4атление, оттам нататък е важно къв 4овек си

AFT
09-02-2008, 23:29
Стига,бе,ти си първата,която го казва!!
никой до сега не го е казвал това,честно!!
И не е обсъждано 10000 пъти!
И сега всички ще почнат да обясняват колко не са повърхностни,ама само на приказкии


Мда, моя коментар трябваше да е след тоя, ама не ми се чакаше някой да го каже. 8-)

sweetsunshine
09-02-2008, 23:53
В сегашно време външният вид бил най-важен-в България може би,но отиди например в Германия(казвам Германия,защото там съм ходила).Никой не ти гледа външния вид.А аз иначе бях със деца от 24 народности на езиков курс и тук в Бг когато излизам все се гримирам(най-малко един гланц и коректор да си сложа),а там се гримирах 3 пъти в седмицата,като се има в предвид,че по цял ден съм със други хора и ходим насам натам.Това за външния вид изобщо не е вярно,по тази логика едно от най-пеканите момичета там трябваше да бъде дискриминирано,защото е пълничка,да ама не!
preichetoy напъно съм съгласна с теб,че не трябва да има разделение.Няма значение какъв е човека на външен вид.Да кажем когато мой приятели са отблъсквали някое дете заради външния му вид ми е ставало много гадно,но какво мога да направя.Те вече се мислят за голямата работа и за 1-ви красавици и каквото и да им кажа няма да им дреме.

DYNAMIC
09-03-2008, 00:08
има значение външният вид,за много неща,за различни,но въобще не е най-важното!зависи от човека,кво гледа,кво търси ,абе какъв е,даже и от възпитание си зависи понякога.на мен външността на някой ми влияе,но ако се окаже прост или не ми доапда и няй-красивия де е просто е все едно!за приятелството не мисля,че външността е важна,за другия вид приятелство е според зависи.понякога е въпрос на вкъс,понякога до заблуденост,простотия и тн.но ае само не ми се правете на ( не повърхностни),че тфа е лъжа,секи е е резел някой или си е градил мнение (дори и първоначално) кат гледа някой друг просто как изглежда.СТИГНАЛА СЪМ ДО 1 ИЗВОД-,ЧЕ ВЪНШНОСТТА НЕ ПРАВИ ЧОВЕКА,А ЧОВЕКА ПРАВИ ВЪНШНОСТТА!ЧЕ ХАРАКТЕРА И ХАРИЗМАТА ТИ ПРАВАТ ЧАРА И АКО СИ ПИЧ НЯ ЗНАЧЕНИЕ КАК ИЗГЛЕЖДАШ ЗА ПОВЕЧТО НЕЩА (НО ДРУГАТА ИСТИНА Е,ЧЕ КОЛКОТО И ДА СИ ГОВОРИМ ТУКА,ПРИЯТНАТА ВЪНШНОСТ И СТИЛА СА СИ ЕДИН ГОЛЯМ ПЛЮС ЗА ДОСТА РАБОТИ)

sweetsunshine
09-03-2008, 00:18
Правила съм си 1-во впечатление само и единствено като видя някоя девойка на мойте години по улиците,приличаща на магистрална фея. :? Приятнаха външност и стила са си + да,но ако иначе си няква тъпа разглезена курвичка никой няма(а и не е длъжен)да те търпи! :)

mhmhmhmhm
09-03-2008, 11:18
Стига,бе,ти си първата,която го казва!!
никой до сега не го е казвал това,честно!!
И не е обсъждано 10000 пъти!
И сега всички ще почнат да обясняват колко не са повърхностни,ама само на приказкии


Мда, моя коментар трябваше да е след тоя, ама не ми се чакаше някой да го каже. 8-)
еми кво тука ми се праат на много морални,ама като видат някой грозен на улицата и си викат ''ебати урода'' ... а не''аз ще ида да се запозная с него,може да е вътрешно красив.''

kuklichka_bg
09-03-2008, 11:21
Стига сме се делили на красиви и грозни, слаби и дебели, ниски и високи... Това не е най-важното! По-важното е какво имаш в главата и в душата. Всички повърхностни неща... С нищо няма да ни помогнат, водят само до лоши неща. Суета...


hubavo e da si vqrvash

Wrathchild
09-03-2008, 11:27
Глупости, външният вид Е важен. Айде, за някой приятел няма да ми пука как изглежда, стига да е свестен. А за интимните партньори? Разбира се, че е важно дали ми харесва. Или ти примерно да речем, че си на интервю за работа. Еми ако не изглеждаш поне малко прилично шанса ти да работиш там е нулев.
Не е без значение външният вид, а и няма лошо да влагаш малко суета. Не случайно старите хора са го казали - по дрехите посрещат, по ума изпращат.

Bubbly
09-03-2008, 11:43
колкото и да не ни се иска...външния вид в днешно време е най-важен :?
Ами за теб може да е най-важен, обаче за мен не е. 8)

pOiSoN_kIsS_94
09-03-2008, 12:07
Лично аз не бих си хванала някое грозно,пълно,с гъст вежди гадже!И не го отричам както правят някои :) :D :D Бих могла да съм САМО другарче :)

sladur4etyYy
09-03-2008, 12:24
Лично аз не бих си хванала някое грозно,пълно,с гъст вежди гадже!И не го отричам както правят някои :) :D :D Бих могла да съм САМО другарче :)

а би ли се хванала с някой пълен тъпанар? вие половината май не правите разлика м/у ВАЖЕН и НАЙ-ВАЖЕН?? външния вид е важен, но не е най-важен! :?

mhmhmhmhm
09-03-2008, 12:25
Лично аз не бих си хванала някое грозно,пълно,с гъст вежди гадже!И не го отричам както правят някои :) :D :D Бих могла да съм САМО другарче :)

а би ли се хванала с някой пълен тъпанар? вие половината май не правите разлика м/у ВАЖЕН и НАЙ-ВАЖЕН?? външния вид е важен, но не е най-важен! :?
щом не е грозен и дебел,значи е тъпанар.
хах

preichetoy
09-03-2008, 13:10
външния вид е важен, но не е най-важен! :?

Това се опитах и аз да кажа, но веднага ме нападнаха, че съм иги карала да ходят с грозници. Не съм казала за интимен партньор. Естествено, че трябва да има привличане. Не съм имала предивд някой с черни нокти, огромни лекета, жълти зъби, бъздящ, с девствен мустак (без значение момиче или момче). Не неподдържани, а например с малко по крив нос или леко пълен, или пък с очила. Не всички са перфектни и не всички могат да бъдат ако го поискат. Само че ми прави впечатление, че ако дрехите и обувките не са ти маркови, телефона ти не е 1000 лева и не носиш тонове грим, дори когато отиваш до магазина, не можеш да си намериш приятели...

Wrathchild
09-03-2008, 13:15
Е че това са дребни неща все пак. Аз не знам някой да си зареже гаджето, защото има една дребна пъпка на носа, има едно криво зъбче, за което трябва да се загледаш, че долната устна е по-дебела примерно...

stealthyGirl
09-03-2008, 13:28
"Суетата - любимият ми грях."

Тая реплика беше от филм и аз обичам да си я повтарям.. Може да се разбира по няколко начина, зависи и от ситуацията. За тази бих казала, че обичам суетата, но я приемам и като грях. :-D



долната устна е по-дебела примерно...Че тя по принцип е по-дебела... :-o

nefchi_bs
09-03-2008, 13:38
Да вярно е няма значение как изглеждаш,а какъв си вътре...Обаче красивата опаковка чудеса прави...Не един път се убеждавам в това,което е жалко за по-добрите хора които не изглеждат като модели :-o

nefchi_bs
09-03-2008, 13:43
Е че това са дребни неща все пак. Аз не знам някой да си зареже гаджето, защото има една дребна пъпка на носа, има едно криво зъбче, за което трябва да се загледаш, че долната устна е по-дебела примерно...

Хаха...Една позната си заряза гаджето защото бил много висок вика обичам го ама е прекалено дълъг :shock: О боже господи,а момчето беше толкова мило и добро,всичко даваше за нея,а тя го заряза заради ръста му...Бахти лигавата пикла :-x :-x :-x

SunShinePearl
09-03-2008, 13:45
има значение външният вид,за много неща,за различни,но въобще не е най-важното!зависи от човека,кво гледа,кво търси ,абе какъв е,даже и от възпитание си зависи понякога.на мен външността на някой ми влияе,но ако се окаже прост или не ми доапда и няй-красивия де е просто е все едно!за приятелството не мисля,че външността е важна,за другия вид приятелство е според зависи.понякога е въпрос на вкъс,понякога до заблуденост,простотия и тн.но ае само не ми се правете на ( не повърхностни),че тфа е лъжа,секи е е резел някой или си е градил мнение (дори и първоначално) кат гледа някой друг просто как изглежда.СТИГНАЛА СЪМ ДО 1 ИЗВОД-,ЧЕ ВЪНШНОСТТА НЕ ПРАВИ ЧОВЕКА,А ЧОВЕКА ПРАВИ ВЪНШНОСТТА!ЧЕ ХАРАКТЕРА И ХАРИЗМАТА ТИ ПРАВАТ ЧАРА И АКО СИ ПИЧ НЯ ЗНАЧЕНИЕ КАК ИЗГЛЕЖДАШ ЗА ПОВЕЧТО НЕЩА (НО ДРУГАТА ИСТИНА Е,ЧЕ КОЛКОТО И ДА СИ ГОВОРИМ ТУКА,ПРИЯТНАТА ВЪНШНОСТ И СТИЛА СА СИ ЕДИН ГОЛЯМ ПЛЮС ЗА ДОСТА РАБОТИ)
+1

g1rl4eto_
09-03-2008, 15:23
Това се опитах и аз да кажа, но веднага ме нападнаха, че съм иги карала да ходят с грозници. Не съм казала за интимен партньор. Естествено, че трябва да има привличане. Не съм имала предивд някой с черни нокти, огромни лекета, жълти зъби, бъздящ, с девствен мустак (без значение момиче или момче). Не неподдържани, а например с малко по крив нос или леко пълен, или пък с очила. Не всички са перфектни и не всички могат да бъдат ако го поискат. Само че ми прави впечатление, че ако дрехите и обувките не са ти маркови, телефона ти не е 1000 лева и не носиш тонове грим, дори когато отиваш до магазина, не можеш да си намериш приятели...[/quote]

suglasna sum s tebe vseki si ima nedostatuci tova 4e nqkoi e leko pulen ili s kriv nos ne zna4i 4e ne e 4ovek kato nas,no i ne smqtam 4e 6tom 4ovek e krasiv i bogat nqma moralni cennosti ili 4e e tupanar i t.n da ne otri4am vunshniq vid e vajen,no po- vajno e tova,koeto nosish v sebe si,zashtoto krasotata e do vreme.imam poznati,koito si podbirat priqtelite po tova dali imat pari i dali sa hubavi togava shto za priqtel e 4ovek shtom e s teb zaradi tova,no razlichni hora s razlichni ideali...

zvezdichkaaa
09-03-2008, 16:22
Стига,бе,ти си първата,която го казва!!
никой до сега не го е казвал това,честно!!
И не е обсъждано 10000 пъти!
И сега всички ще почнат да обясняват колко не са повърхностни,ама само на приказкии


Мда, моя коментар трябваше да е след тоя, ама не ми се чакаше някой да го каже. 8-)
еми кво тука ми се праат на много морални,ама като видат някой грозен на улицата и си викат ''ебати урода'' ... а не''аз ще ида да се запозная с него,може да е вътрешно красив.''

:D Хаха вярно .Външния вид създава първото впечатление за човека срещу теб.По-нататък,като се опознаете разбираш що за човек е,но първо гледаме очевидното,а именно външния вид.

TheGirlNextDoor
09-03-2008, 16:26
колкото и да не ни се иска...външния вид в днешно време е най-важен :?
Ами за теб може да е най-важен, обаче за мен не е. 8)

не съм казала,че и за мен ..
..но в дадена ситуация.. :?

Lysit0
09-03-2008, 17:02
Наистина не трябва да се разделят хората.За мен това е глупаво,защото има и големи красавици,но с ледено сърце,има и грозни хора,но сърцето им е топло.

AItOo0
09-03-2008, 17:35
колкото и да не ни се иска...външния вид в днешно време е най-важен :?

хаха продъложавай да смяташ така и да те видим докъде 6е стигне6. важен е за 1-то впе4атление, оттам нататък е важно къв 4овек си

+1 :) Макар , че някой път деля хората на хубави и грозни , но това е било заслужено ЧЕСТНО !!!

stealthyGirl
09-03-2008, 18:58
еми кво тука ми се праат на много морални,ама като видат някой грозен на улицата и си викат ''ебати урода'' ... а не''аз ще ида да се запозная с него,може да е вътрешно красив.''So right. 8-)

mhmhmhmhm
09-03-2008, 19:59
Наистина не трябва да се разделят хората.За мен това е глупаво,защото има и големи красавици,но с ледено сърце,има и грозни хора,но сърцето им е топло.
Напиши стихотворение

Isabelle
09-03-2008, 20:04
Такива теми пускат само тези които не се харесват т.е. са от втория вид.. Аз лично не виждам разделения

ExTaSy__BaBy <3
09-03-2008, 21:23
Стига сме се делили на красиви и грозни, слаби и дебели, ниски и високи... Това не е най-важното! По-важното е какво имаш в главата и в душата. Всички повърхностни неща... С нищо няма да ни помогнат, водят само до лоши неща. Суета...


hubavo e da si vqrvash

По-скоро е тъжно..всеки се прави на загрижен но на кой ли му пука?..

...SoMэ__SpЭciaLLy...
09-03-2008, 21:39
Стига сме се делили на красиви и грозни, слаби и дебели, ниски и високи... Това не е най-важното! По-важното е какво имаш в главата и в душата. Всички повърхностни неща... С нищо няма да ни помогнат, водят само до лоши неща. Суета...


hubavo e da si vqrvash

По-скоро е тъжно..всеки се прави на загрижен но на кой ли му пука?..
+ :-o

preichetoy
09-04-2008, 10:22
Такива теми пускат само тези които не се харесват т.е. са от втория вид.. Аз лично не виждам разделения

Напротив, аз се харесвам, въпреки че далеч не съм перфектна. И какво от това?! Имам си много други качества, които ме правят готин човек. Направих темата, защото не съм повърхностна като теб и ми писна от такива неща. Най-чесно ги виждам в някой тийн филм и после се замислям, че при нас ги има абсолютно същите помии...

LadyDy
09-04-2008, 11:14
Стига сме се делили на красиви и грозни, слаби и дебели, ниски и високи... Това не е най-важното! По-важното е какво имаш в главата и в душата. Всички повърхностни неща... С нищо няма да ни помогнат, водят само до лоши неща. Суета...

Евала! И аз мисля като теб!