PDA

View Full Version : Любов към музиката



LINKNOT
09-02-2008, 22:23
Сърцето ми бие ускорено .. Никога преди това не бях усещала толкова силно музиката .. Аз наистина ги обичам. Те живеят в сърцето ми и никога няма да го напуснат. Любовта ми към любимата група е истинска и безкористна. Песните им .. в тях съм аз .. те са в мен .. Обичам ги! Който е чел мненията ми знаеза кого говоря.. Понякога може би се натрапвам с това .. но аз наистина ги чувствам .. Радвам се,че съм открила своята музика - тази,която ме описва като характер,тази без която не мога .. Просто исках да споделя с вас. Всеки път,когато гледам клипове за групата,усещам радостта,че ги има! Насълзявам се от щастие .. Не,не мога да ви опиша как са навлезли в съзнанието ми ..

Изпитвате ли същото? Обичате ли музиката,която слушате? .. защото "обич" и "любов" са силни думи и аз мога да кажа,че ги изпитвам. Не е като чувствата към любимия,по-различно е,но пак е любов .. Затова и пуснах темата тук.

Споделе дали чувствате същото към някой изпълнител или група. :)

DYNAMIC
09-02-2008, 23:11
не съм ти чела писанията,относно заглавието-музиката е моята страстна,непрестанна,истис ка,сетивна любов :grin:

LINKNOT
09-02-2008, 23:14
не съм ти чела писанията,относно заглавието-музиката е моята страстна,непрестанна,истис ка,сетивна любов :grin:

Разясни ..

pavkata91
09-02-2008, 23:15
Мързи ме да чета затова ще изразя своето мнение. Като няма гаджета..поне обичам музиката която правя и слушам.. и поне тя ме обича ;-)

DYNAMIC
09-02-2008, 23:17
ми потапям се в песните напълно,забравям реалността за малко..музиката ми е единствената любов от 1 поглед.А относно банди,слушам най-вече Рок (старата школа),разбира се и някой от новите лиготии (поп,денс) и от време на време хип хоп..ако сме на 4-5 водки и с гюбеци разпускаме с компанията,зависи от настроението :D

pavkata91
09-02-2008, 23:19
ми потапям се в песните напълно,забравям реалността за малко..музиката ми е единствената любов от 1 поглед.А относно банди,слушам най-вече Рок (старата школа),разбира се и някой от новите лиготии (поп,денс) и от време на време хип хоп..ако сме на 4-5 водки и с гюбеци разпускаме с компанията,зависи от настроението :D

същото и при мене..старата школа рок,блус,реге,чат-пат еминем :)

DYNAMIC
09-02-2008, 23:27
ми потапям се в песните напълно,забравям реалността за малко..музиката ми е единствената любов от 1 поглед.А относно банди,слушам най-вече Рок (старата школа),разбира се и някой от новите лиготии (поп,денс) и от време на време хип хоп..ако сме на 4-5 водки и с гюбеци разпускаме с компанията,зависи от настроението :D

същото и при мене..старата школа рок,блус,реге,чат-пат еминем :)
само така павка..то цаката е да са наслаждаваш и на сериозната и на несериозната музика,зависи от хора,място,пиене :D и ниво на сдух и емоции 8-)

pavkata91
09-02-2008, 23:47
Блаа..нема такива работи..както ти казах..няма ли гаджета,музиката ме обича..същевременно и аз нея..божии дар е музиката. Така го възприемам :grin:

purple__love
09-03-2008, 15:13
svetut e LP!!!!!!

sasha_90
09-03-2008, 15:31
Всеки е свободен да си хареса група,която иска. :)

cHooOpiHka___
09-03-2008, 15:50
obi4am po s16tiq na4in GD... {Green Day...} zn akvo e ... :-)

skatemore
09-03-2008, 15:58
спокойно като станете на 13 ше откриете следващите уанабита и ше харесате и тях

miss_asi
09-03-2008, 18:46
хахахахахахах чета чета чета и като стигнах до ЛИНКИН ПАРК....божееееееееееееееее еее :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) и ми стана супер смешно.на колко години си ? щото гледам че сега прохождаш


Жоро ти поне четеш! 8-) Аз само като видях каЛинкин парк щях да повърна.Ми не праат хубава музика имат само 1-2 яки песни и тва е!Нищо лично. 8-)

HONDA
09-03-2008, 19:34
svetut e LP!!!!!!
Какви са тея малоумни изказвания?! Светът бил ЛП?! Да еба педалите пък дето са ЛП. Ти си ги слушай, но не прави подобни изцепки... Света е много повече от ЛП, Грийн Дей, Преслава, Кристина Агилера, Скорпиънс и т.н.

Escarina
09-03-2008, 23:46
Любов към музиката - да. Определено я изпитвам. Но не мисля, че съществува любов към дадена група.. Говорим за стойностна музика като цяло, а дори не съм на мнението, че Линкин Парк са добри музиканти. Истинската музика не се състои във вокал и инструментали.

LINKNOT
09-04-2008, 03:41
Всеки е свободен да си хареса група,която иска. :)

Точно.

Сигурна съм,че във форума съм най-големия фен на Linkin Park,защото те влияят много на съзнанието ми и са част от моя живота и то не малка..

Въпросът ми не беше дали ги харесвате,а дали чувствате нещо такова към любимата ви група/изпълнител? .. защото при мен е много истинско и вече получавам обриви от всички лигави lpfen4incaAa,които се мислят за метАли .. Да ви е*а в кирливите лапета .. Както и да е ..

purple__love
09-04-2008, 07:09
svetut e LP!!!!!!
Какви са тея малоумни изказвания?! Светът бил ЛП?! Да еба педалите пък дето са ЛП. Ти си ги слушай, но не прави подобни изцепки... Света е много повече от ЛП, Грийн Дей, Преслава, Кристина Агилера, Скорпиънс и т.н.

6to puk da e tupo izkazvane....koi kazva 4e slu6am samo LP...ili puk 4e slu6am maloumna 4alga?za men svetut moje da e LP...moje da me vduhnovqvat...moje vsi4ko...ti si pazi mnenieto ti za men...za sebe si...az se izkazvam kakvo obicham....obojavam i kristina agilera...i vabo6te moga da tvurdq 4e mnogo pove4e razbiram ot muzika...vse pak sum muzikantka...taka 4e za men sveta e muzika...v dadeniq slu4ai prosto se izkefih na temata za LP...tva 4e ti gi misli6 za pedali i 4e ne haresva6 muzikata im si e li4no tvoi problem!

LINKNOT
09-04-2008, 08:09
Всеки е свободен да си хареса група,която иска. :)

Точно.

Сигурна съм,че във форума съм най-големия фен на Linkin Park,защото те влияят много на съзнанието ми и са част от моя живота и то не малка..

Въпросът ми не беше дали ги харесвате,а дали чувствате нещо такова към любимата ви група/изпълнител? .. защото при мен е много истинско и вече получавам обриви от всички лигави lpfen4incaAa,които се мислят за метАли .. Да ви е*а в кирливите лапета .. Както и да е ..

Какво ти влияят на съзнанието тия.познаваш ли ги , ходи ли на всичките им концерти запозна ли се с тях . не. просто им слушаш тъпата лаиняна музика и лаиняните текстове четеш и се чувстваш на седмото небе ? от кво... ако разровиш за други групи , а те са толкова много ще откриеш много по добра некомерсиална музика ама не.някое лапе ти казало СЛУШАИ ЛИНКИН ПОРК и тфа е.много жалко.и недеи да казваш че ЛИНКИН ПОРК е скапан метал защото нищо не е просто една смесица от лаиняни елементи в които има и китари , и рап и електронни елементи... лаино.не обичам смесването на стиловете а албума с Джеи-зи беше като лаино падащо от ясно небе 8-)


виж уикипедиа къв стил ги води Recognized for their adaptation of the nu metal and rap rock genre into a radio-friendly yet densely-layered style in Hybrid Theory and Meteora.... просто ми се повръща . не пълни повече форума с лаиняни теми


като слушаш нещо такова http://www.youtube.com/watch?v=fFQAWdRRChk тогава ще му викаш истински хардкор метъл :smt029

Ти познаваш ли музикантите в Killswitch Engage? Ходил ли си им на всичките концерти? Откъде знаеш,че не правят комерсиална музика? Бил си заедно с тях,докато са я създавали ли?

Изказването ти е извънредно просташко. Колко пъти спомена красивите думи "лайно","лайна" и етц.? Освен това винаги ми прави впечатление,когато някой с високо самочувствие напише "метАл" .. Хахахахахах .. колкото до Linkin Park - те никога не са били метъл група. И да. Влияят ми много силно. Искаш пак да повтарям думите си ли? Мога да ти напиша цял роман на тема "Защо харесвам LP?" с обяснения за това какво чувствам,докато ги слушам,да ти кажа случки от живота ми,които свързвам с песните,да ти подчертая кои части от текстовете ме карат да се просълзя,да се замисля,да се ядосам и т.н. Само кажи. Имам времето.
Радвам се,че намерих музиката,която изцяло ми изпълва душата,радвам се,че открих групата,но не нося вина,затова,че тя е толкова известна и нашумяла сред най-новата федерация от метАлчета .. хъх ..

Светът не е Linkin Park,no моят свят до голяма степен са те,защото всичко изпято е приживяно от мен. Знам,че се оливам,когато говоря за групата,но ти колкото и да харесваш KE надали се чувстваш като мен - стоейки на терасата,гледайки към звездите,мислейки за живота .. да се усмихваш само при мисълта,че някой ден ще ги видиш на живо и фактически тази мисъл да ти дава сили за живот,когато си пречупен .. Е,не! Спирам вече ..

Замисли се над това,което ти казах и сам си прецени дали ги слушам, за да се правя на ъндърграунд метАлка,защото докато лиглите пишат примерно "Linkin Park - Pushing me away :smt002 ",аз пиша "Linkin Park - Pushing me away ... "- многоточие,което изразява замисъл. Аз не избухвам,докато ги слушам. Напротив - аз се сдухвам,вниквайки в текста.

Много добре знаех,че с тази тема ще последват мнения като твоето,но аз съм разкрит човек,който много споделя и си пати,за което (не говоря за случая с "Любов към музиката") и тогава просто пак ме избиха тези мисли и направих темата. Исках да видя от другите фенове на които и да било групи един вид обяснението и причините да ги слушат. Аз уважавам такива хора. Затова примерно kriska__ от форума ми стана симпатична с нейната отдаденост към Bon Jovi .. и не само тя.

Така .. да очаквам ли от теб оняснението ти защо слушаш KE или ще продължиш за се заяждаш с мен? :)

Enough
09-04-2008, 08:13
Kamelot, Disturbed, Iron Maiden, Manowar, Staind, Godsmack, Soil, Within Temptation - Love, Respect, Way of life

slun4ice_90
09-04-2008, 08:37
"Музиката това съм аз",беше казал някой..По цял ден пея и слушам музика.Музиката е моя живот.Като някой ме описва и веднага ме свързва с музиката...хаха Това,че имам талант и мога да пея ме прави адски щастлива. :-({|= Безценен дар е тя за мен. :grin:

spontaneous
09-04-2008, 09:23
По същия начин съм с хип хоп-а ( и нямам впредвид 50 cent, Lil Wayne i Akon тва не е хип хоп за мене ) Аз съм влюбена в underground-a & old skool hip hop ( от 1983 до 1998 ) !!! Ако не бяше това нямаше да съм същата тая музика ми въздейства мноо добре и ме кара да осъзнавам кви ли не неща !!! Хип хоп-а ми е в кръвта разбирам го, усещам го , изживяла съм го!! Това е нещо което не може да се опише с думи
!!!! :smt020 :-({|= :smt033 :smt001

LINKNOT
09-04-2008, 09:50
По същия начин съм с хип хоп-а ( и нямам впредвид 50 cent, Lil Wayne i Akon тва не е хип хоп за мене ) Аз съм влюбена в underground-a & old skool hip hop ( от 1983 до 1998 ) !!! Ако не бяше това нямаше да съм същата тая музика ми въздейства мноо добре и ме кара да осъзнавам кви ли не неща !!! Хип хоп-а ми е в кръвта разбирам го, усещам го , изживяла съм го!! Това е нещо което не може да се опише с думи
!!!! :smt020 :-({|= :smt033 :smt001

Ехх .. едно време и аз слушах само рапец .. :oops:

Stamera
09-04-2008, 09:51
да ви имам извисените музикални души .. тука все се критикуват кой к'ъв е: я хипар, пънкар, рапер, наци, метъл .. МУЗИКАТА Е ЧУВСТВО!!

Stamera
09-04-2008, 09:54
По същия начин съм с хип хоп-а ( и нямам впредвид 50 cent, Lil Wayne i Akon тва не е хип хоп за мене ) Аз съм влюбена в underground-a & old skool hip hop ( от 1983 до 1998 ) !!! Ако не бяше това нямаше да съм същата тая музика ми въздейства мноо добре и ме кара да осъзнавам кви ли не неща !!! Хип хоп-а ми е в кръвта разбирам го, усещам го , изживяла съм го!! Това е нещо което не може да се опише с думи
!!!! :smt020 :-({|= :smt033 :smt001

Ехх .. едно време и аз слушах само рапец .. :oops:


ХОПА Е ПОВЕЧЕ ОТ СТОКА - ТЕЖЪК КАТО ПАНЕЛИТЕ НА БЛОКА .. :-({|= :-({|= :-({|= :smt002 :smt002 :smt002

LINKNOT
09-04-2008, 10:06
МУЗИКАТА Е ЧУВСТВО!!

;-)

N0_feAR
09-04-2008, 10:49
музиката е единствената ми любов, която не може да ми разбие сърцето (е само когато спре тока, а си слушам любимата песен е кофти)

havajskite ga6ti
09-05-2008, 09:00
И аз обичам музиката и то наистина е обич.Музиката е единствената любов която никога не ме е напускала и няма да ме напусне...

LINKNOT
09-05-2008, 09:16
безмислени грозни ,тъпи 8) много са жалки :(

Жалък си ти,защото не приемаш чуждото мнение. :) .. и как си надигна пръстта до р,т и у,а до ъ те мързеше? ;)

BaiToq
09-05-2008, 16:38
По темата:
Бий 1 ножка и ще ти мине!

ExTaSy__BaBy <3
09-05-2008, 21:56
мм не ми харесват :? мн са лигави и ме дразнят :grin:

SunShinePearl
09-05-2008, 22:29
мисля че повечето знаят че немога да опиша как се чувствам когато слушам Джоуви обичам го!!!!!!!!! дори обичам го не стига,никой фр не разбира обичта ми към него и групата,просто когато гледам или слушам изпълнения лайф се е случвало да плача нз как ще живея без тях!благодаря на Господ че ги има :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

LINKNOT
09-05-2008, 22:31
мм не ми харесват :? мн са лигави и ме дразнят :grin:

Овца. Заради тебе ще си променя съобщението към темата .. Да съм питала "Харесвате ли Linkin Park?" ..