PDA

View Full Version : Как подхождате с момичетата?



vaseto0o
09-02-2008, 22:35
Значи примерно излизате с някое момиче няколко пъти с компания, сами... Когато искате да й кажете че искате да сте гаджета как подхождате? Какви за вашите думи?

UnABooMBeR
09-02-2008, 23:08
Ми само след няколко пъти излизане гаджета..по-скоро трябва повече време да се опознаете и там като я питаш питай я нещо от рода на "Имали шанс да сме заедно"ама според мен не е правилно тя ако иска нещо ще ти покаже..

s3xy
09-02-2008, 23:10
mi ako mn si se kefite zavedi q nqkude i po nqkoe vreme q pitai "iska6 li da trugnem" i taka :)

asasfdf
09-03-2008, 00:08
защо трябва да се казва нещо въобще? излизат двама човека, правят си кефа, почва се с някаква целувка и това е..евентуално в последствие единствено ще се доуточнява дали преживяването има бъдеще, ама иначе..

FeelMe
09-03-2008, 05:36
i az ne mislq 4e trqbva da se kazva s dumi.po-skoro i pokaji.zapo4ni s nqkakvi elementarni jestove za da pokaje6 4e q haresva6-na vlizane v kafeto i otvori vrata,plati smetkata ,a sled tova i kaji 4e iska6 da q zavede6 na specialno za teb mqsto(zavedi q na liubimoto ti mqsto i kaji 4e tam kani6 s teb samo hora na koito durji6).sus sigurnost 6te shvane namecite.vij kakvi 6te sa reakciite i i ako smqta6 4e ima6 6ans,v udoben moment q celuni.ina4e tezi raboti sus "iska6 li da hodim", "aide da trugneme" i "aide da sme gadjeta" i t.n. mi zvu4at adski tupo i detski.aide uspeh :)

vaseto0o
09-03-2008, 08:21
Хах аз не търся помощ а просто искам да разбера как действате :-D
Това с ай да ходим или ай да тръгнем звучи много тъпо, нещо като за несериозна връзка а и може да стане някой гаф да не те разбере и да изтъреси "Къде" :D

Bellatrix
09-03-2008, 08:30
защо трябва да се казва нещо въобще? излизат двама човека, правят си кефа, почва се с някаква целувка и това е..евентуално в последствие единствено ще се доуточнява дали преживяването има бъдеще, ама иначе..
+1, с сегашния така тръгнахме. Той ме целуна като се разделяхме. По - късно по телефона го попитах : Абе, ние ходим ли? и той: "Ами да, от доста време"... :smt055

Плетеница
09-03-2008, 08:34
И ние така с целувка.После не сме си казвали абсолютно нищо друго,то си е повече от ясно :lol: :lol: