PDA

View Full Version : Ниско самочувствие



HF
09-03-2008, 06:47
Проблема ми е че от доста време насам имам ниско самочувствие,което ми създава неприятности.Например като вървя по улицата постоянно си мисля че някой ме наблюдава и гледам в земята защото ако ни се засекат погледите един вид се сдухвам,същото е и като вървя и по улицата минават коли.Като минавам на места където има много хора пак се притеснявам и направо завиждам на някои хора което са си напълно отпуснати на такива места и не им пука от нищо.Ако имаме смесен с някой друг клас и в стаята са 50-60 човека направо е ад като влезна от вратата.Рядко се усмихвам. Като ходя на диско и там не мога да съм спокоен щото си мисля че все ме наблюдават и примерно ако се изсмя може да изглеждам зле отстрани или пък да направя лошо впечатление. Даже от него на публични места се притеснявам да говоря свободно с хората - говоря но ми е притеснено вътрешно. Отстрани сигурно самото ми държание изглежда неестествено. В момента само за тези примери се сещам. Аз самия се питам защо ми е ниско,тъй като нямам проблеми с визията като цяло,уча хубава специалност и не съм лишен почти от нищо. Ще се радвам да ме посъветвате какво да правя

KadifWerewolf
09-03-2008, 07:11
bii se 4ekii, seri redovno.. qj plodove.. :)

g_antonov
09-03-2008, 07:15
Напий се и няма да ти пука дали някой те наблюдава

KadifWerewolf
09-03-2008, 07:16
Shte hodi piqn navsakqde li? Bahah, tctc, pone mislete malko, ako shte davate seriozni komentari D:

Disrespect
09-03-2008, 07:22
Еми проблема ти е в това, че прекалено много се интересуваш от чуждото мнение..
Работи по въпроса.

exclusif
09-03-2008, 09:05
Живей за себе си ,а не за хорското мнение !Отпусни се и се забавлявай ,просто не мисли толкова за другите хора... :wink:

Shadow_Walker
09-03-2008, 09:10
Еми проблема ти е в това, че прекалено много се интересуваш от чуждото мнение..
Работи по въпроса.

съгласен съм.
не трябва да мислиш как изглеждаш в очите на другите.
може да пробваш да се надъхваш вътрешно.
и бъди по-позитивен.

Jumbie483
09-03-2008, 09:38
Живей за себе си ,а не за хорското мнение !Отпусни се и се забавлявай ,просто не мисли толкова за другите хора... :wink:


+1

Selsko_momi4e
09-03-2008, 09:41
Купи си въртолет!

HatebeeD
09-03-2008, 10:11
Живей за себе си ,а не за хорското мнение !Отпусни се и се забавлявай ,просто не мисли толкова за другите хора... :wink:


+1
+2

hahavteen
09-03-2008, 10:51
Проблема е че си мислиш че си центъра на вселената и всичко се върти около тебе (дори да не го осъзнаваш). Разбери най-после че на никой не му пука какво правиш, как си облечен, с кой си бла бла. Всеки си живее неговия си живот и дори да ти се присмее за нещо след точно 5 минути вече ще е забравил за съществуването ти.

SuNsEt
09-03-2008, 15:30
Усложняваш и си съкратяваш живота,като мислиш по тази начин. :wink: