PDA

View Full Version : Искам и трябва да отслабна,но нямам силна воля...



buuu
09-03-2008, 07:36
:lol:

hello12345
09-03-2008, 08:08
spoko,vseki ima svoq 4ar :-) mislq 4e ne trqbva da spazvash strogi dieti shtoto sled tva kato gi spresh i na 2riq den si vrushtash vsi4ko 4e i pove4e,prosto qj pove4e plodove i zelen4yci meso po-malko hlqb,sladko,no ne da si izkly4vash napulno i sushto taka mnogo vajno e dvijenieto-az hodih na fitnes i daje ne pazeh nikva dieta svalih okolo 4-5 kg za 1 mesec.Naqdvam se da sum ti pomognala :-)

exclusif
09-03-2008, 08:29
vij momiche ne se pritesnqvai az bqh v podoben sluchai visoka sam 150 i bqh 48 kg chuvstvah se ujasno zashtoto vsichki se podigravaha gledah nqkolko filma v koito uchastvaha slabi i krasivi momicheta sled tova drygi filmi v koito uchastvaha krasivi na palni momicheta i taka se nadahah nqkak si che iskam da ostlabna.. pravih koremni presi izkluchih hlqba i pochti nqmah apetit neznam kak stana tova da nqmam apetit.. spored men namali hlqba postepenno i nakraq go spri.. izbqgvai sladkite neshta qj poveche plodove i zelenchuci..i gledai kolkoto se moje poveche da se dvijish bilo to razhodki kolelo gimnastika bqgane ili neshto ot sorta izarashodvai energiqta si kazvali sa mi che se otlabvalo ot slednata deita :cqla sedmica qdesh kiselo mlqko s istiskan limon vbtre... neznam kak e ne sam go probvala no zavisi vseki organizam razlichno... a do kolkoto do maika ti moqta maika sashto mi kazvashe podobni neshta no spored men go kazva ne za da te ubidi ili neshto podobno naprotiv da te nadaha da otslabnesh... nadqvam se da sam ti pomognala :)

gryyym
09-03-2008, 08:32
...

gryyym
09-03-2008, 08:45
...

p3t3to
09-03-2008, 08:52
Az nqmam neiniq problem,no bih i prepora4ala kakto i drugite po-otgore da ne spazva dieto za6toto sled tova 6te si varne otnovo km,nai-dobriq i dosega dokazan metod e STORT i kakto ti sama si kaza VOLQ trqbva da q imash,sportuvai namalqvai po malko mazninite i testenite ne6ta...Az sa6to sam na 15god i sam visoka 160sm i teja 48kg tova dali e normalno nz kajete mi vie ? AZ pak imam korem dosta golqm i to no vij momi4e usmihni i se i priemi vsi4ko s usmivka za6toto ako nqkoi te haresva 6te te haresa zaradi samata teb a ne zarada i kg ti ...Prepora4vam ti da imash jelqzna volq i da sportuvash tova e ot men ..Celuvam te i ti jelaq uspeh i na teb i na vsi4kiii...Ako ima ne6to pi6ete mi :)

KadifWerewolf
09-03-2008, 10:21
kofti :-o

worshipper
09-03-2008, 10:42
:-o :-o :-o :-o ..........momi4e...i az sum na 15 i sum debeli4ka tova mi sazdava edinstveno problemi s mom4etata-te ne me haresvat..i az imam 4uvstvoto 4e nqmam pravo da obi4am...... dosega ne sum bila na dieta pove4e ot 5 dena .... nqmam nikakva volq!!!!! tova ne e vsi4ko ..az sum napulno zdrava vapreki kilogramite...vlubi se v mom4e dano tova ti dade sili....ima edna kniga "Volq" avtorut e ruski i ne go znaq 4ela sum q i ..razkazva se za edno mom4e koeto ostava bez ruce ..ba6ta mu e piqnica..jivotat mu e beden..nau4ava se da pi6e i da raboti i stava pulnocenen 4ovek..zavur6va u4ili6te s otli4en...i nakraq si4ki se gordeqt s nego...popitai v bibliotekata i nqma na4in da ne ti q dadat!!!!! mislq 4e trqbva da se vlubi6 i 6te otslabne6 PRO4ETI KNIGATA

DJACK
09-03-2008, 14:34
това не е диета ами чисто гладуване ,поне да беше разпределено правилно , как ще издържиш цял ден на 2 кисели млека а пък на другия ден едно кило месо ????

Не ти трябва силна воля за гладуване ,просто тичай или върти на велоаргометър и тва е за 1 месец можеш да свалиш и 10 кг и ще се стегнеш дори .Но важното е че не се сваля само след като си тичал ами и след това защотото тичането ти забързва повече метабилизма което означава че по бързо ще ти обработва храната .

Поздрави ДЖАК

miloto_Pilence
09-03-2008, 14:52
Аз също мога да кажа, че имам същия проблем, не се харесвам и нямам волята да отслабна....както и да е за мен. :] Според мен най-добре да идеш на диетолог, ще ти предложи различни хранителни режими, лека по лека, ще отслабваш, нищо качествено не става за 10дни или за месец! Пък и ти ще искаш да се доказваш пред лекаря, да види, че може да го направиш - ето ти един стимул. Естествено, този вариант опира и до средства, но е най-удачен в твоето положение. Успех!

p3t3to
09-04-2008, 05:48
Pak ti kazvam ili otidi na dietolog kakto ti kazvat ili zapo4ni nqkaf fitnes rejiv za6toto sporta e nai-dobroto konsultirai se s nqkoi po tozi vaprost ili prosto se ograni4avai s hranata...KisSS :-D :-) :-)

no_coment_F
09-05-2008, 19:46
Единственото, което трябва да направиш, за да отслабнеш е СПОРТ. Казвам го то личен опит. :) С диети никога няма да отслабнеш - те само ще те карат да се чувстваш зле и отпаднала.
Най-хубаво е тичането, но не всеки може, а и незнам дали имаш условия в твоя град. Няма значение какво ще е - избери спорт, който обичаш и се запиши на някакви тренировки. Спорта ще те научи и на дисциплина :) и това, че спортуваш не означава, че трябва да ядеш както обикновенно, не означава и че трябва да се лишаваш. Просто яж умерено - т.е. яж това което обичаш, но рядко. Все още си малка ( де не ми се разсърдиш само :) ) и ще отслабнеш лесно. Хубавото на спорта е, че ще отслабнеш и в същото време ще се стегнеш, докато с диети и да отслабнеш кожата ти ще увисне :( . Затова не се отчайвай, даже може да помолиш някой от приятелите ти да спортувате заедно, все пак момчетата обичат спорта повече от нас. :)
Надявам се да съм ти била поне малко полезна. Каквото и да опиташ, надявам се да се похвалиш след няколко месеца с положителни резултати ( бъди търпелива :) .

+1 също съм чувала, че плодовете не са полезни за отслабването. Те са като нещо сладко, като изядеш един и ти се иска още и т.н... поне аз така чух от мъжа с най-хубавото тяло в България :)

LilGoshko
09-05-2008, 20:12
Ас сам чувал, че сладкото от шипки било доста ефикасно за отслабване.

blueangel11
09-06-2008, 11:51
здравей аз имах подобен проблем или поне с бях внушила че имам такъв тъй като 1 момче ми заяви в лицето че съм дебела след като той ми каза това аз без да знам нищо за здравословно хранене и така нататък започнах да намалявам храната докато накрая почти не чувствах глад това бешетака докато не прочетох статия за анорексията и се спрях навреме затова внимаваи какви диети правиш тази която си написала според мен е много нездравословна и само ще изтощиш организма си така след като ми се случи всичко това започнах да чета много (на 16 години съм пропуснах да кажа) и да се интересувам и съветите които мога да ти дам и са полезни и ефикасни поне според мен са следните:
1.Храни се здравословно не спазвай диети те изтощават организма докато здравословното хранене е полезно за здравето
да се храниш здравословно не значи да се лишаваш от въглехидрати защото тогава гориш мускулна маса шоколад може да ядеш сутрин на закуска в умерено количество тогава не се пълнее от него чистия шоколад прави кожата по еластична и хубава и подобрява кръвообращението но пак казвам на закуска въглехидрати има и в картофи хляб ориз те са необходими на организма ти хляб можеш да ядеш пълнозърнест по 1-2 филии когато ядеш картофи или ориз не яж хляб но със супата да
2.Храни в точно определени часове и не пропускай хранене защото вредиш на стомаха (аз получих гастрит)
3.не поемай никаква храна 3 часа преди лягане
4.спортувай или ходи на фитнес аз лично предпочитам фитнеса 2 пъти седмично по 1 и 30 минути
5не преяждай винаги когато се храниш след това трябва да се чувстваш малко гладна
6.не пии газирани напитки от тях се пълнее много и не са здравословни
7. яж повече риба пилешко месо телешко също така избягваи тлъстите меса
8.яж много плодове и зеленчуци като препоръчвам ябълки от плодовете трябва да избягваш банан и грозде
Не започвай необмислени диети и гледай ти да се чувстваш добре а повярвай ми някой ден ще срещнеш човек който да те обича заради самата теб няма да се интересува колко килограма си а и най важното е ти да се чувстваш добре и да се харесваш остави другите а за волята мисли че го правиш за себе си
съжалявам за дългия пост надявам се да съм помогнала :) :) :)

megi149
10-15-2008, 18:16
znam kak se 4uvstvash i as sym taka visoka sym 1i 60 i teja 55kg napravo me obiva tova opitvala sym mn dieti i sam sfalqla no tova ne pomaga posle pak sym si gi vry6tala prosto qvny trqbva sport i volq i da se ograni4avash

Honey:)
10-17-2008, 20:50
тая диета не е много хубава..и ще доведе организма до шок! Ще почне да трупа всичко като мазнини....и после става страшно.. имах същия проблем ,но ослабнах с 20 кила.....Пробвай с всякакъв вид спорт... боксът е много подходящ...или ако нямаш време прави си упражнения у вас...или ходи пеша до даскало ако не е много далече качвай стълбите до вас тичай.. да има някакво движение...и недей да се ограничаваш толкова много...яж повече риба бяло месо пуешко телешко зеленчуци..не яж само плодове,защото в тях има фруктоза от която също се дебелее...замени газираното със сок или най-добре фреш....ако адски много ти се яде сладко хапни си обаче в следващите 2-3 дена не яж сладко и така.... :)

million
10-17-2008, 20:56
zdraveite na vsi4ki ...iskam parvo da vi kaja 4e tezi koito smqtat istoriqta mi za sme6na ..da se vuzdurjat ot komentar.. 6toto na men hi4 ne mi e sme6no.. a naprotiv ..reve mi se 4ak.. taka 4e molq vi ..ako nemoje da mi dadete savet ..pone ne se smeite ili izob6to ne pi6ete .
Taka..parvo da spomena 4e sam momi4e na 15g. visoka sum 1.74 i teja dosta kg.. dori me e sram da kaja.. :( no poneje e vajno.. 6te si priznaq... kam 85-90 kila sum :smt022 ..no to4no tfa e 4e ne mi li4at... smisal nqmam stur4a6t i otpusnat korem no vse pak za moite godini tfa koeto imam ne e hi4 dobre ..prascite sa mi samo muskul ..bedrata mi ot vun6nata strana sa mi stegnali a ot vutre6nata ve4e po otpusnati.. na racete imam muskuli kfito sa normalni za momi4e.. ne sa mi nqkfi otpusnati i s maznini.. no ne si haresvam izob6to gurba za6toto po princip mi e 6irok i teq maznini koito sa se natrupali po nego .. nikak ne stoqt dobre.. roditelite mi po to4no ba6ta mi ima po 6irok graden ko6 i po tejka kostna sistema.. a maika mi ima po 6iroki ramene i taz ... i az sam nasledila tfa ot tqh.. a napalnavaneto se dalji li4no ot strana na ba6ta mi..za6toto toi e po palen i edar v sravnenie s maika mi..i az prili4am pove4e na nego ...probvah tolkova mnogo dieti...namalih hlqba ..dvijih sepove4e ..pieh pove4e te4noti..namalih maznoto ..no samo za 2-3 sedmici i se otkazah.. vsi4ko vkusno i pikatno me privli4a6e otnovo i otnovo.. ii az mu se poddadoh :cry: .. i vsi4ko tova e za6ototo NQMAM SILNA VOLQ :-# maika mi tolkova 4esto mi poftarq 4e mi e nujna promqna 4e 6e stana mnogo hubavo dete ako otslabna .. priqtelite mi sa pove4e mom4eta za6toto sme edna golqma kompaniq .. i 1-no ot tqh. s koeto se dvija seki pat .. kazva se Miro .. mi kaza 4e go kefq takava kakvato sum..no nqma da e zle da otslabna .. da se ftalq mal;ko.. za6toto taliqta mi e 4udesna i ako se pod4ertai 4e sum vurhut ..predstavqte li si ..mom4e da mi kaje vsi4ko tova v o4ite.. i az estestveno go izslu6ah i mal4ah ..za6toto vsi4ko be6e ..istina :cry: kazaha mi edna dieta koqto moi priqteli sa spazvali.. i re6ih da q probvam
1den -2 kiseli mleka
2den-kolkoto moje pove4e zelen4yci bez nikakakvi ofkusiteli
3ti den-2 kiseli mleka
4ti den -5 qica
5tiden-800gr pile6ko meso
Dietata se spazva 2 pati posledovatelno -ob6to 10 dni kato normata za sfalqne e 8-9 kg ..no vsi4ko tova zavisi ot samiq organizam.. ot dietite koito spazvah v na4aloto sfalqh okolo 6-7 kg za 10 dni ..i g/d da se nadqvame da sfalq pak tolkova.. :(
Blagodarq na vsi4ki koito 6te si napravqt truda da pro4etat ..kakvo stava s men.. i da mi pomognat po nqkak na4in.. s dieti s saveti ..molq vi ..ako ima takiva kato v moito polojenie i takiva kakvito sa bili kato men.. spodelqite kak uspqhte da otslabnite ..kazvaite vsqkakvi efikasni dieti i nai vajnoto.. kak da imam tfurda volq...kakuf e stimola .. za boga hora pomagaiite !!! :cry: :cry: :cry:
Аз пък ще се изсмея... въпреки "забраната"... и ще ти препоръчам да се научиш да пишеш правилно и на български и после да се чудиш къде да си... :-D

iliyana_111
10-21-2008, 19:35
I az imam golqm problem sega sam na 14 i vinagi sam bila palni4ka oba4e tova e mn gadno vseki te gleda i ima6 4uvstvoto 4e ti se smee za tova.Az imam mn dieti i gimnastiki spazvala sam mn oba4e vinagi si vra6tam kilogramite :( predi otslabvah oba4e se za malko i pak nanovo ne moga da se li6avam omrazna mi vsi4ki qdat kvoto si iskat a az da se li6avam vinagi :( :( :( a mn se qdosvfam kato vidq 4e nqkoi qdat pak ne nadebelqvat a az se li6avam i da re6a da pohapna malko i vednaga napalnqvam moje li nqkoi da mi oomogne da mi kaje kak da otslabna 4e ve4e mi omr5azna vseki da me gleda i da imam 4uvstvoto 4e mi se podigrava i smee :( :( molq vi se pomognete mi :) :) :)

mimsitu
10-22-2008, 11:59
не знам дали сте го гледа ли http://vbox7.com/play:29dd8e99 но е ужасна не искам да ти кажа да не отслабваш но просто помисли .. отслабни, но не гладувай просто спортувай за да се стегнеш но не гладувай защото може да стане сташно :( :?

Rebirthing
10-22-2008, 12:26
Разрови се из интернет имаше едни китайски или японски диети, мисля че бяха китайски, сваляш 8 килограма за 7 дни!Другото което можеш да пробваш е диета с белтъчини, доста е добра но после трябва да подържаш фигура, иначе пак се натрупват килограми!.

chocoleptic
10-22-2008, 16:04
Според мен трябва да идеш на диетолог.
Той ще ти помогне най-добре.


:)

MimEnCeTo0o
10-22-2008, 16:37
Единственото, което трябва да направиш, за да отслабнеш е СПОРТ. Казвам го то личен опит. :) С диети никога няма да отслабнеш - те само ще те карат да се чувстваш зле и отпаднала.
Най-хубаво е тичането, но не всеки може, а и незнам дали имаш условия в твоя град. Няма значение какво ще е - избери спорт, който обичаш и се запиши на някакви тренировки. Спорта ще те научи и на дисциплина :) и това, че спортуваш не означава, че трябва да ядеш както обикновенно, не означава и че трябва да се лишаваш. Просто яж умерено - т.е. яж това което обичаш, но рядко. Все още си малка ( де не ми се разсърдиш само :) ) и ще отслабнеш лесно. Хубавото на спорта е, че ще отслабнеш и в същото време ще се стегнеш, докато с диети и да отслабнеш кожата ти ще увисне :( . Затова не се отчайвай, даже може да помолиш някой от приятелите ти да спортувате заедно, все пак момчетата обичат спорта повече от нас. :)
Надявам се да съм ти била поне малко полезна. Каквото и да опиташ, надявам се да се похвалиш след няколко месеца с положителни резултати ( бъди търпелива :) .

+1 също съм чувала, че плодовете не са полезни за отслабването. Те са като нещо сладко, като изядеш един и ти се иска още и т.н... поне аз така чух от мъжа с най-хубавото тяло в България :)

Кой е мъжът с най хубавото тяло в БГ. а по темата СПРИ хляба и спортувай Успех :-)

fre3styl3
10-22-2008, 20:21
Здравей :)
И аз ще те посъветвам като другите- да се захванеш с някакъв спорт, смятам, че това ще е най-ефикасно. Опитай с плуване- плуването развива и стяга тялото,а освен това и стопява мазнините. Ако не и тичане, мисля, че ще помогне.
Доколкото за диетите, според мен, ще е най-добре да се посъветваш с диетолог. Да ти се състави хранителен режим, според нуждите на организма ти. Така хем няма да гладуваш, хем като отслабнеш, ще задържиш килограмите (естествено,ако е съчетано с някакъв спорт).
И последният ми съвет, който е най-важен, прочети тази книга: "Излекувай живота си"- Луиз Хей. Смятам, че ще ти помогне ужасно много и за волята, и за стимула, и за всичко.
Успех!