PDA

View Full Version : рисунка на стена



geriz
09-03-2008, 08:47
taka zna4i trqbvat mi idei kak da si napravq risynka na stenata u doma toes s kakvi materiali i takvis podobno 6te vi buda mnogo blagodarna ako mi helpnete malko :) :) [/code]

KrisiBep
09-03-2008, 09:11
Ами зависи каква ти е стената.Дали има тапети или е с боя.Ако е с боя може отново да рисуваш с боя,а ако е с тапети не знам...За боята има сега и едни такива като платняни тапети(не знам как точно се наричат,но когато ги пипнеш,се едно,че е плат) от тях може да се изрязват и различни фигури и да се залепят :)

geriz
09-03-2008, 09:39
ami stenata mi e s boq ne e s tapet oba4e predpolagam 4e trqbvat nqkakvi specialni boi ili i az neznam :neutral: no ideqta e zna4i da narisuvam vulna na stenata i drygite steni da gi boqdisam nebesno sini :) :)

KrisiBep
09-03-2008, 09:52
Купуваш си бяла боя и син оцветител.Първо ги смесваш,докато получиш небесно синьо,боядисваш си всички стени така..после пак смесваш останалата боя до цвета на вълната и мацаш и така :))))

-=D3a7h=-
09-03-2008, 13:26
mi ako iska6 moje da kaje6 na nqkoi izvestni grafitomani v grada koito rusuvat dobre sas sprei ...daa6 im nqkvi pari i ti praqt na stenata kvoto iska6 i kakto go iska6 :idea:

velma
09-07-2008, 10:34
Можеш с обикновена боя за стени,но може би няма да се получи много добре,защото няма толкова много различни цветове.Мисля че може да се използва темперна,акрилна или маслена боя,но не съм сигурна.По-добре питай някой,който е правил нещо подобно.