PDA

View Full Version : Мисля, че се влюбвам и то многооооо :-)



Insatiable
09-03-2008, 07:59
Не знам защо всъщност пиша тази тема може би за да споделя... Обаче ако наистина не бях влюбена нямаше да тръгна да пиша тема, все тая. Та някъде от една седмица излизам с едно момче, което е перфектно просто. Външност, характер, материално състояние всичко абсолютно всичко му е направо 6+... и аз вече започвам яко да хлътвам по него. Той се държи чудесно с мен, угажда ми, глези ме, много е добър и миличък. Лелееее не мога да повярвам, че все пак след онази дълга и мъчителна връзка ще мога да се влюбя пак отново, но ето факт е! Щастлива съм.. най после :) Но не може да има пълно щастие, разбира се, това е закон божи. Бившия в 2 часа през нощта се сети, че трябва да ми се обяснява в любов след като разбрал, че си имам приятел... Но не ми пука особено :)
Ахх, любов, любов ... :-)

suitable
09-03-2008, 08:16
Ако приемаш това, че бившия ти се е обадил да ти се обяснява в любов като проблем - значи наистина има проблем.. имам предвид, че след като го приемаш като проблем - означава, че все още имаш чувства към предишния си приятел.. ако наистина се чувстваш щастлива с новото момче - не трябва да позволяваш на каквото и да е да проваля щастието ти..

п.п. едно нещо само ме подразни.. "външност, характер, материално състояние.."

sasha_90
09-03-2008, 08:21
Изобщо да не ти пука за бившия!Не съсипвай връзката си,защото "бившия ми се обади в 2 часа да ми се обяснява в любов".

JoeBanana
09-03-2008, 08:22
ми хуу, ама тва си е клише
ако беще грозен, груб и живееше в конюшня, тогава вече щяхме да говорим
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

Bellatrix
09-03-2008, 08:26
Зарежи го бившия, да не ти пука. В крайна сметка, не е олучил, негов проблем :P Нали си щастлива. :-D Радвай се на тва щастие, защото в живота всичко е преходно и човек трябва да се наслаждава на тия моменти... ;-)