PDA

View Full Version : Извинявай .., но ще спреш ли да страдаш за секунда..



vicious
09-03-2008, 08:47
Здравейте! Имам един проблем, който не мога да разреша от много отдавана. Надявам се да успеете да ми помогнете и да ми дадете правилно решение.
та.. с приятеля ми бяхме заедно година и два месеца, когато просто един ден всичко се срути и двамата решихме, че трябва да се разделим.. тежка раздяла. два месеца не се виждахме уж, за да се забравим, но той постоянно ми звънеше по телефона и това ми даваше някакви надежни.. та и един ден не издържах и излязохме. всичко беше добре, реших ,че е размислил и иска ,да бъдем отново заедно ,зашото ме целуна и искаше от мен и други неща.. но така до другия ден ,в който аз заминах на почивка ..след това той ми казала,че било грешка и т.н. като от сапунен сериал.. както и да е и това се преодоля, но един ден реших да ми задам въпрос искали да сме заедно или не ,зашото в такова състояние нито аз съм добре нито той.. та отговора естествено след известно време мислене беше ,аа незнам ,но по-скоро не не искам да те наранявам повече, аз съм се променил и не искам да се събираме, защото догодина раздялата ше е два пъти по-трудна ( 12 клас сме )и така ... една вечер , в която той си признава, че продълважа да има чувства, че хем иска хем не е сигурен в себе си ... и иска от мене само приятелство .. приятелство, но надеждата умира последна...вече две седмици аз съм само ''приятелка'' до снощи , когато той отново се изкуши и извенъж почна да ме прегръща и целува, но всичко беше толкова различно.. та.. още повече ме обърка. и незнам какво да правя. каза ми да бъда щастлива с някой друг, защото той не можел да ми даде това , от което имам нужда..., но аз искам само него и той го знае, но просто неиска да го приеме и казва, че няма да се върне и ще съжелява за постъпките си .. какво да правя да се откажа ли от него , да се опитам да спра да мисля за него или просто да продължавам да се боря, все пак ако има наистина малко жар ще дойде времето , в което може да я запалим на пожар... ? :oops:

Cvetito53
09-03-2008, 08:52
Spored men tozi 4ovek ve4e ne te zaslujava!Toi ne znae kakvo iska ot teb dali da badetete zaedno ili ne!Ako iska6 mu dai posleden 6ans i si pogovorete kakvo stava mejdu vas i kakvo 6te pravite ot tuk natatak!Ako kaje Ne zna4i Ne kolkoto i da te boli!Tova e spored men!!
P.S Ot napisanoto sevijda 4e i dvamata se obi4ate!! :-)

Bellatrix
09-03-2008, 08:59
Според мен той иска приятелство с екстри. Не му се занимава с връзка, ама иска да се натискате и целувате и тн. Поне е достатъчно умен да не ти го казва пряко ами просто от време на време те подхваща... :P Зарежи го, освен ако не се съгласи на връзка. Постави му така въпроса: "Реши какво искаш и тогава ме търси" Ще ти е трудно в началото, ама ще е 100 пъти по добре да знаеш дали сте приятели или нещо повече. \:D/ \:D/ \:D/

sladka_______
09-03-2008, 09:01
Бъдете си заедно и много много диви и щастливи и не му мислете толкова! :grin:

hooliganka89
09-03-2008, 09:48
Сложна е работата между вас.Той сега е видял малко свобода и хич не му се връща пак на старата песен.Наистина мисля,че ще е трудно между вас пак да потръгне.Според мен вече и двамата малко или много сте се променили и честно казано не вярвам да се получи,дори и да се съберете ще е за кратко и сами ще осъзнаете(най-вече ти),че вече нещатата не са същите.

an0onimnA
09-06-2008, 11:37
Бъдете си заедно и много много диви и щастливи и не му мислете толкова! :grin: tova mnenie me razbi !! momi4eto i obesnqva kak biv6iqt i q balamolsva praviq q na maimuna kato si igrae s 4yvstavata i a ti q savetvash da bude s nego 6taslivam .. Hahh Moq savet e da go ignorirash za6toto sega spored men iskam priqtelsvo i malko pove4e (sex) Ako si razkrila lo6oto momi4e v legloto s nego si do tam !! ve4no 6te iska sammo tova ot teb za6toto mu e haresalo a su6toto vreme mu e pisnalo ot vruzi sre6ti otgovornostii .. !!

BaiToq
09-06-2008, 13:09
Нов бардак със стари курви не става,
потърси нещо ново...

porky
09-06-2008, 15:02
Просто не те заслужава :wink: Не си струва да играеш на игричките му...

vicious
09-06-2008, 15:56
:-)