PDA

View Full Version : Нормално ли е да обичам повече виртуалните, от реалните фр



NaskoKaulitz
09-03-2008, 09:45
Значи по скайп си говоря, пиша с много хора от цялата страна, и някак си много се размеквам като говоря с тях, те ми помагат, аз на тях също.А някой който познавам лично като ми пише, не знам някак си по-странно е :) нормално ли е това....дори най-добрия ми приятел като ми пише не съм толкова щастлив колкото виртуалните приятели

Bubbly
09-03-2008, 09:58
Първо и най-важно: доста самоуверено звучи да наричаш приятели хора, с когото си пишеш по скайп, когато ти е кеф.
Второ: Напълно нормално е, срещай се всеки ден с един човек, гледай му сеира в училище и вероятно у тях по 5 часа на ден, споделяйте си проблеми и ще видиш как ще ти омръзне.
Какво ще направиш когато виртуалните ти приятели те ядосат или наранят - ще ги блокираш, ще излезеш от скайп и повече няма да се сетиш за тях. Едно е да общуваш на живо, съвсем друго е със смеещи се човечета и смесица от цифри тъпи и тъпи съкращения на английски псувни. :D

xXxScreamxXx
09-03-2008, 10:05
Ами не знам дали е нормално но при мен наблюдавам нещо подобно .. около 7/8 4овека от скайпа които мн оби4ам и т.н. (знаеш какво е :) ), но винаги съм мислила и за реалните си фр ..защото колкото и да държа на др-те те са просто хора които вероятно ще видя след години ако това въобще се осъщетви ... (:

NaskoKaulitz
09-03-2008, 10:07
Ами не знам дали е нормално но при мен наблюдавам нещо подобно .. около 7/8 4овека от скайпа които мн оби4ам и т.н. (знаеш какво е :) ), но винаги съм мислила и за реалните си фр ..защото колкото и да държа на др-те те са просто хора които вероятно ще видя след години ако това въобще се осъщетви ... (:радвам се че ме разбираш :-)

xXxScreamxXx
09-03-2008, 10:09
абе с теб сме си на един акъл :D
пз Tokio Hotel - Ready, Set, Go :P

inatchee
09-03-2008, 10:25
nz normalno ili ne no i az sam taka spokoino :)

inatchee
09-03-2008, 10:26
nz normalno ili ne no i az sam taka spokoino :)

hello12345
09-03-2008, 10:41
абе с теб сме си на един акъл :D
пз Tokio Hotel - Ready, Set, Go :P
haha...tova e lybimata mi pesen (rock) :-)

xXxScreamxXx
09-03-2008, 11:00
абе с теб сме си на един акъл :D
пз Tokio Hotel - Ready, Set, Go :P
haha...tova e lybimata mi pesen (rock) :-)

Ем радвам се :)
Ready, set, go it's time to run ............... :-({|=

AItOo0
09-03-2008, 11:13
Ами не е много нормално ,защото няма да имаш човек до теб в хубавите и лошите моменти .Пък и така с кой ще излизаш -с някви твй фр , който ще ти надуят главата с глупости ... Намери си приятели и от твоя град , иначе не е лошо , че общуваш с хора от цяла БГ :)

NaskoKaulitz
09-03-2008, 11:13
абе с теб сме си на един акъл :D
пз Tokio Hotel - Ready, Set, Go :P
haha...tova e lybimata mi pesen (rock) :-)

Ем радвам се :)
Ready, set, go it's time to run ............... :-({|= ам само едно малко допълнение :D немската версия на Ready set go е Ubers ende der welt и е също невероятна :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

hello12345
09-03-2008, 11:15
абе с теб сме си на един акъл :D
пз Tokio Hotel - Ready, Set, Go :P
haha...tova e lybimata mi pesen (rock) :-)

Ем радвам се :)
Ready, set, go it's time to run ............... :-({|=
.........The sky is changing we are one,together we cane make it while the world is chrashing down...dont u turn around.... :-)

AItOo0
09-03-2008, 11:18
хаха много бързо ти мина ...

NaskoKaulitz
09-03-2008, 11:18
Хихи май бая фенове се събрахме във форума :grin: :grin: :grin:

pOiSoN_kIsS_94
09-03-2008, 11:54
Ами то аз в скайп се пиша само с непознати "приятели",защото с другите в даскало се срещаме и там си бъбрим 8)
По темата-защо пък да не е нормално?

NaskoKaulitz
09-03-2008, 12:00
Ами то аз в скайп се пиша само с непознати "приятели",защото с другите в даскало се срещаме и там си бъбрим 8)
По темата-защо пък да не е нормално?eми виж сега аз например в скайп имам и целия ми клас, и като нещо се затрудняваме с ученето, се консултираме, така че и скайпа е необходимост

buttertoast
09-03-2008, 14:09
За неангажиращи разговори,споделяния когато никой от 'истинските' ти приятели не е у тях/на линия - ок,но не задълбавай много в тези 'отношения'.

DYNAMIC
09-03-2008, 14:25
не е нормално..! мисля си,че ти нз какво е това приятел ..

krisiiiiito
09-04-2008, 08:23
За неангажиращи разговори,споделяния когато никой от 'истинските' ти приятели не е у тях/на линия - ок,но не задълбавай много в тези 'отношения'.

точно казано :)