PDA

View Full Version : Объркан съм :( Кажете си мнението



milaaan
09-03-2008, 10:33
Значи преди 2 дена оставих приятелката си :( Но немога да живея без нея.Ето как стана всичко тя искаше да взимаме решения заедно и аз и се обадих и я попитах дали мога да изляза с едно момиче просто ей така( знам че съм най-големия глупак) и тя ми се развика нали и на другия ден не се държа много добре с мен и мен ми се беше насабрало доста и от преди 1 седмица дето се държете лошо с мен каза ми мамицата ми преди 1 седмица подмина ме на плажа и това докато ходим. Сега я помолих за 2-ри шанс :( но немога да чакам тя иска да не я търся до петък аз се нуждая спешно да говоря с нея ;( искам да и кажа какво ми е :( според вас ще се върне ли при мен . Аз не мога без нея ;( тя е всичко за мееен :( Моля ви кажете ми какво да направяяяя 8-[ :( :smt022 :smt022 :smt022 :smt022

mel4ety
09-03-2008, 11:20
ти пък как можеш да се обаждаш на гаджето си да я питаш такива неща :-o :( чудно защо точно до петък да не я търсиш...нищо чудно да е намерила друг...просто говори с нея кажи й как се чувстваш и решете проблема ЗАЕДНО :)

SomeGirl
09-03-2008, 11:20
ako e nqmalo pri4ina da se darji taka na plaja, mislq 4e e golqm idiot tazi tvoq priqtelka. pomisli si dobre ako se darji 4esto taka gadno s teb...iska6 li da si 4ovek koito ne te yvajava?
ot dryga strana i az samata sam se darjala gadni4ko s 4ovek na kogoto naistina mnogo darja i kogoto mnogo obi4ax. ako iska6 da govori6 s neq prosto i go kaji, kaji i 4e e spe6no i t.n.

Cvetito53
09-03-2008, 11:41
A ti kak moje da q pita6 za takiva ne6ta dali moje da izleze6 s edno momi4e!Mnogo qsno 4e 6te ti se razvika i na drugiq den kakvo o4akva6 da ti se hvarli na vrata ti li???Sas obajdane sigurno nqma da ti vdigne telefona 6tom ti e kazala da neq tarsi6!Nameri na4in da q nameri6,dori i da otide6 do tqh i govorete seriozno i re6ete problema ZAEDNO KAKTO PREDI!!!
P.S No po barzai a ne 4akai da doide petak!!!!

beautiful_f
09-03-2008, 11:43
A ti kak moje da q pita6 za takiva ne6ta dali moje da izleze6 s edno momi4e!Mnogo qsno 4e 6te ti se razvika i na drugiq den kakvo o4akva6 da ti se hvarli na vrata ti li???Sas obajdane sigurno nqma da ti vdigne telefona 6tom ti e kazala da neq tarsi6!Nameri na4in da q nameri6,dori i da otide6 do tqh i govorete seriozno i re6ete problema ZAEDNO KAKTO PREDI!!!
P.S No po barzai a ne 4akai da doide petak!!!!

+1

xxXroshawkaXxx
09-03-2008, 12:04
:shock:
Мился че тя е виновна...
Трябвало е да ти даде малко свобода... :?
Ако те обича и ти има доверие ще ти посволи да излезеш с момиче..."просто ей така"...
Тва е моето мнение... =)))

Victorya
09-03-2008, 12:19
:shock:
Мился че тя е виновна...
Трябвало е да ти даде малко свобода... :?
Ако те обича и ти има доверие ще ти посволи да излезеш с момиче..."просто ей така"...
Тва е моето мнение... =)))
Даааааа,любовта трудно върви без доверие!Ето защо не говорете за любов,без да има доверие между двама ви...

cHooOpiHka___
09-03-2008, 12:27
zna4i spored men i dvamata ste vinovni no 6tom e poiskala vreme razberi q ... i ako ti dade 2 6ans prosto ne pravi taq glupost da q pita6 dali moje6 da izleze6 s dr momi4e ako iska6 da izliza6 ei taka si s dr momi4eta sk1saite okon4atelno i si go pravi no 6tom 4uvstva6 4e ne moje6 bez neq b1di samo s neq... kak misli6 4e 6e reagira kato neina fr i kaje awe az videh gadjeto ti s dr macka..dori i tq da znae...t1po e ne misli6 li...?ama ti si zn nai-dobre ...iz4akai q ... ne q pritiskai i moje i da stane ne6to... ade uspeh...pi4.. :-D

hooliganka89
09-03-2008, 12:46
Историята ти е малко объркана.До колкото разбрах те е подминала плажа докато сте гаджета,напоследък се е държала лощо с теб и те е напсувала на майка и накрая ти искаш втори шанс от нея,нещо сякъш не се връзва :neutral:

milaaan
09-03-2008, 13:00
тя каза че си искала 2-та дена и имала право на лично пространство ;( Аз искам да говоря с нея ;( тя ми казва че ако я потърся до петък ще ме блокира от сякъде и ще ми каже НЕ за 2-рия шанс който искам.А аз немога без нея ;( искам да говоря с нея :( МОЛИХ Я МОЛИХ я питах я тежи ли ти че ти пиша тя ми вика ДА.вика ми че като не съм я оставял сум я отблъсквал :( просто незнам какво да правя

paranoia
09-03-2008, 13:06
Ей я се стегни малко бе,къф мъж си ти,остави момичето,аман от такива геитаци,толко ли не мое да изчакаш,супер нахален си вече,пф

_sheherezada_
09-03-2008, 16:42
Izvinqvai ama ti kak iskash da reagira na fakta 4e iskash da izlezesh s druga.Ti kak bi le po4uvstval na neino mqsto?

Lacey_66
09-03-2008, 16:49
:shock: WOw!?! Като е искала да взимата заедно решения едва ли е ставало въпрос за тва ... което ти си напрайл като си и звъннал за да е питаш дали може да излезеш с някво др момиче :-o ... но както и да е ... дай и малко време .... аа ако неискаш да е изпуснеш бягай бързо да и кажеш какво ти е... и дано прояви разбиране ... и ти даде втори шанс ... айде успех :) :wink:

gostut
09-03-2008, 17:05
Значи преди 2 дена оставих приятелката си :( Но немога да живея без нея.Ето как стана всичко тя искаше да взимаме решения заедно и аз и се обадих и я попитах дали мога да изляза с едно момиче просто ей така( знам че съм най-големия глупак) и тя ми се развика нали и на другия ден не се държа много добре с мен и мен ми се беше насабрало доста и от преди 1 седмица дето се държете лошо с мен каза ми мамицата ми преди 1 седмица подмина ме на плажа и това докато ходим. Сега я помолих за 2-ри шанс :( но немога да чакам тя иска да не я търся до петък аз се нуждая спешно да говоря с нея ;( искам да и кажа какво ми е :( според вас ще се върне ли при мен . Аз не мога без нея ;( тя е всичко за мееен :( Моля ви кажете ми какво да направяяяя 8-[ :( :smt022 :smt022 :smt022 :smt022

кажи сега не си ли мухльо? как може да искаш разрешение за да се видиш с някой?? тези неща се съобщават, не се пита за тях.. пък тя не може да ти забрани да се виждаш с когото и да е било.. може да се скарате, ама да ти забрани... + че както описваш че се опитва да се прави на важна, според мен няма имаш "втория си шанс" (за който е доста жалко да се молиш)

balu4ka
09-03-2008, 17:37
ти пък как можеш да се обаждаш на гаджето си да я питаш такива неща :-o :( чудно защо точно до петък да не я търсиш...нищо чудно да е намерила друг...просто говори с нея кажи й как се чувстваш и решете проблема ЗАЕДНО :)




+1

mimssssssss
09-03-2008, 22:59
VIJ POMISLI SI PARVO DALI NA TEB 6TE6E DA TI E PRIQTNO AKO TQ TI KAJE6E 4E ISKA DA IZLEZE SAS DR MOM4E I NAI VE4E SI POMISLI KAK SI I GO SAOB6TIL.DALI TOVA E BILO NAI PODHODQ6TOTO VREME I NA4IN.NO TOVA VE4E NQMA ZNA4ENIE.AZ BIH TE POSAVETVALA DA I DADE6 MALKO VREME.ZNAM 4E TI E TRUDNO NO PONQKOGA SI STRUVA DA IZ4AKA6.MOJE BI I TQ SAMATA E OBRKANA OT SKARVANETO VI.A AKO NAISTINA ISKA DA E SAS TEB TQ 6TE E.IMAI MALKO TARPENIE.

Snoopy.;'/ xoxo
09-03-2008, 23:02
ти пък как можеш да се обаждаш на гаджето си да я питаш такива неща :-o :( чудно защо точно до петък да не я търсиш...нищо чудно да е намерила друг...просто говори с нея кажи й как се чувстваш и решете проблема ЗАЕДНО :)




+1


+2 ;]]]

Diva4e
09-03-2008, 23:27
Говори с нея..

Rofl4e
09-04-2008, 00:04
е как пък теи да излезнаеш с др момиче катоси имаш приятелка тцтц.. и чакаи до петъкк.. :)

cherinka
09-04-2008, 01:14
ako e nqmalo pri4ina da se darji taka na plaja, mislq 4e e golqm idiot tazi tvoq priqtelka. pomisli si dobre ako se darji 4esto taka gadno s teb...iska6 li da si 4ovek koito ne te yvajava?
ot dryga strana i az samata sam se darjala gadni4ko s 4ovek na kogoto naistina mnogo darja i kogoto mnogo obi4ax. ako iska6 da govori6 s neq prosto i go kaji, kaji i 4e e spe6no i t.n.
А така........
Не можеш без човек, който на моменти се държи гадно с теб!?
Ест.. винаги е така. 8-)
Най-добре не я търси до петък........ И СЛЕД ТОВА!
Колкото и да ти е трудно, според мен така е най-добре.
Остави я да се спасява както намери за добре.
Тъпото е, че няма да издържиш толкова време да не я потърсиш..... но помисли - може да си заслужава... цаката е да стискаш здраво зъби и да не се показваш на слабак пред нея, а само по форумите. :D
Стягай се и си седи мирно на дупето и я остави в заточения известно време.
НЕка тя да те потърси ако толкова много държи на тебе.. един вид изпитания на нейните чувства...
деанам, ти си знаеш...

`SunFlower`
09-04-2008, 18:52
струваш ми се не много остър :shock:

BaiToq
09-04-2008, 19:21
Значи преди 2 дена оставих приятелката си :( Но немога да живея без нея.Ето как стана всичко тя искаше да взимаме решения заедно и аз и се обадих и я попитах дали мога да изляза с едно момиче просто ей така( знам че съм най-големия глупак) и тя ми се развика нали и на другия ден не се държа много добре с мен и мен ми се беше насабрало доста и от преди 1 седмица дето се държете лошо с мен каза ми мамицата ми преди 1 седмица подмина ме на плажа и това докато ходим. Сега я помолих за 2-ри шанс :( но немога да чакам тя иска да не я търся до петък аз се нуждая спешно да говоря с нея ;( искам да и кажа какво ми е :( според вас ще се върне ли при мен . Аз не мога без нея ;( тя е всичко за мееен :( Моля ви кажете ми какво да направяяяя 8-[ :( :smt022 :smt022 :smt022 :smt022
Предполагам,че ще се върне.
Коефициентът е 1.35 :D

Майтапа на страна,най-добре
и напиши 1 писъмце и с 1 розичка
и го остави пред вратата.
Ако не стане нищо,значи те е заебала.

Ейй,че романтична душа
и Бай Тоя....гений 8)

nestle
09-04-2008, 19:33
Всеки има нужда от свобода мамка му...но ревността е страшно нещо...Абе ако те обича ще се върне при теб....

Chrissie
09-04-2008, 23:21
На мен пък ми се струва,че това момиче здраво те разиграва.Не може да се държи така с теб.А най-интересното е,че ти й позволяваш.Да,може и да си я наранил по някакъв начин,но начинът да се оправят нещата не е като се развикаш на някой,започнеш да го обиждаш и да го подминаваш така,все едно не го познаваш и то докато сте още заедно. :? :? Лошото е,че ти явно много я харесваш и искаш всичко да потръгне,но явно тя няма такова намерение.Ако иска да сте отново заедно,ще те потърси преди ти да я потърсиш.Би се извинила и искала да поговорите,но така като прочетох какво е ставало,май няма шансове това да се случи.Не е трябвало да ти вика,а просто да седнете като нормални човешки същества и да поговорите.Според мен,ще направиш грешка ако я потърсиш.Да,ще ти е доста трудно.В началото.След това ще свикнеш,ще ти мине и ще останат само спомени.Въпреки всичко се надявам да греша и тя да поиска да поговорите,защото като те гледам как отчаяно си писал,направо ми става мъчно за теб.Но според мен това е начина-остави тя да реши какво иска.

didsyncho
09-05-2008, 03:32
Глупаво е ,че си и се развикал.. но се случва на всекиго .. когато вече му се е насъбрало..
Но ако питаш мен момичето ако те обича ще се върне при теб..

slim__shadygirl
09-05-2008, 09:45
Всеки има нужда от свобода мамка му...но ревността е страшно нещо...Абе ако те обича ще се върне при теб....
:)

an0onimnA
09-06-2008, 11:29
|Abe kakvo obijdate mom4eto ... sled kato q obi4a qvno za nego e vajno neinoto mnenie za tova s koi izliza !! az kato momi4e te savetvam da ne se pravish na lud iii da i kajesh si4ko v o4ite kakvoto ti e na du6ata i sarceto !!! tova 6te q zaradva ! uspeh :oops:

OpenedSky
09-06-2008, 12:01
кажи сега не си ли мухльо? как може да искаш разрешение за да се видиш с някой?? тези неща се съобщават, не се пита за тях.. пък тя не може да ти забрани да се виждаш с когото и да е било.. може да се скарате, ама да ти забрани... + че както описваш че се опитва да се прави на важна, според мен няма имаш "втория си шанс" (за който е доста жалко да се молиш)

:D :D +1

lqlqlqq
09-06-2008, 12:39
щом се даржала така с теб ии докато ходите не ти обраща внимание подминавате и т.н. според мен или има друг или се срамува от теб о някакъв начин може пък да чака да се изданиш за да скаса с теб а до колкото тфа до петък според мен ще скасате .. ама нз се пак .. успех ви желая :)

slun4ice_90
09-06-2008, 16:46
Реакцията й е нормална...и аз да бях и аз щях да постъпя така....Ама вие понякога хич не мислите...тцтцт :?