PDA

View Full Version : Дали да се надявам?



JhonyB
09-03-2008, 10:41
Здравейте. Влюбен съм в едно момиче, но нямам смелост да и го кажа.
По принцип в предишни връзки не съм имал подобен проблем, но сега нещата са по различни. Познаваме се от 1 година може би и преди 2-3 седмици имах възможноста да бъда по близо до нея и така ми влезна под кожата, че направо май съм се влюбил много яко.
Тя сподели на един приятел, че не е готова в момента за сериозна връзка понеже се е разделила с нейния приятел преди около 3 месеца и не и се занимава.
Просто когато сме заедно непрекъснато флиртуваме, но нищо повече.
Имам опасения, че ме възприема като човек който иска да прави секс с нея и нищо почвече. Всъщност аз съм сигурен, че и тя ме харесва.
Наш приятел ме посъветва да изчакам и да не предприемам никакви действия понеже не е сега момента. Тя сега е свободна и ми с е струва, че ако изчакам някой тапак ще ме изпревари и ще духам супата.
Аз харесвам всичко в нея - характера и, усмивката, очите, маниерите и, начина и на поведение, направо ме побърква.
Как да и покажа, че не я искам само за една нощ, а че държа на нея и съм влюбен. Т.е. трябва хем да и покажа или да и подскажа хем да не предприемам нищо конкретно понеже тя сега си има други проблеми и не е готова за сериозна връзка.

mrd_89
09-03-2008, 10:51
men ako pita6 napravo i razkrii kakvo stava i i kaji 4e neiska6 samo sex,4e haresva6 vsi4ko v neq,4e iska6 vseki den da ste zaedno i i kaji,4e ako vse o6te ne gotova za seriozna vrazka i kaji,4e 6te 4aka6 kolkoto vreme i e neobhodimo-hem taka 6te i pokaje6,4e ne q iska6 samo za ednoto....A i ne zabravqi pri vseki udoben moment da i pokazva6 kolko q obi4a6 i kolko darji6 na neq

JhonyB
09-03-2008, 11:15
Аз един път и казах, че я харесвам но май не го казах по правилния начин а тя ми отговори "по добре да запазим колегиалните си отношения".
Има и още един момент - преди 10 дена сестра и роди и тя сега единствената и мисъл е насочена към бебето и нищо друго.
Ako и се обадя да излезнем само двамата 80% ще ми откаже.
Ако и пратя sms примерно незнам дали ще го възприеме на серизоно защото жените харесват мъже които казват директно нещата.
Тя е много по-отворена от мен (може да ми говори много и аз даже въобще да не взема думата), казва си нещата такива каквито ги мисли на момента и е много цапната в устата - обаче на мен това пак ми харесва.

SomeGirl
09-03-2008, 11:26
spored men deistvai, kaji i tova koeto misli6, i tova koeto 4yvstva6. jivota e prekaleno kratak, za da 4aka6 i da se zanimava6 s glyposti.

_sheherezada_
09-03-2008, 17:07
Кажи й всичко направо.Издебни момент в който да сте само двамата и й разкрий чувствата си.Жените обичаме когато мъжът не се страхува да говори директно.Обясни й че си готов да почакаш докато се почувства готова.Защото ако не направиш нищо рискуваш много скоро някой да ти я отнеме под носа.

balu4ka
09-03-2008, 17:33
Еми по принцип има голяма вероятност да те отхвърли ..но има таква която страшно много да ти се зарадва..и да те приеме като нещо поече от приятел! :grin: :grin: Но е най-добре да и го кажеш право в очир,защото може ми след време ще се окаже късно и ще си блъскаш главата :? :?




Айде късмет 8-)

HONDA
09-03-2008, 19:42
Постарай се да е предразположиш за връзка. Ако успееш да спечелиш довоерието й, ще е твоя. Но за това трябва да излизате по-често и да станете по-близки.

Taraaa
09-03-2008, 19:44
Какво е това че не е готова..Вярно е че трудно ще премине нататъка,но щом мислиш че малко или много те харесва действай.. Поне й сподели какво чувстваш и мислиш - кажи й всичко,което сподели на нас .. А тя да си прецени дали да бъде с теб или дали още не е готова за друга връзка-поне ще знаеш че си опитал ..

Shu7teR
09-03-2008, 19:49
За да и покажеш, че не е искаш само за един ден се бори за нея до последно.Не се отказвай.Като е извикаш да отидете на кафе и кажи че искаш да е само приятелство.И лека по лека ще разбере че си пич и сама ще се влюби в теб.

JhonyB
09-08-2008, 06:56
ОК. Ще пробвам при първия удобен момент.

sasha_90
09-08-2008, 09:27
Сега се притесняваш,да направиш първата крачка,защото много харесваш момичето.И си мисля,даже,че е повече от харесване.Очевидно и тя има някаква доза сипматии към теб-флиртувате,както сам написа.Но това,че в момента не иска нищо сериозно,е кофти.Хем съм съгласна с приятелят ти и хем не.Съгласна, защото не вярвам,че ако започнеш да и натякваш колко я харесваш,може да и писне и да се отдалечи.От друга страна не съм съгласна с него,а с теб.В смисъл мълчанието ти може да ти навреди т.е. да се появи друг,с който да тръгне.Това също ще е гадно.Затова те съветвам следното:когато сте заедно и флиртувате и подхвърли нещо от рода на"ще е хубаво,ако този флирт може да прерасне в нещо по-сериозно и дълготрайно",е,нещо такова,по желание използвай и други думи.Е,дано се получи нещо.Но внимавай-не ставай досадник!

cHooOpiHka___
09-08-2008, 09:35
Da kaji i go i pomni 4e nadejdata umira posledna ne se predavai,... :) UspeH!!

MaMkaMy
09-08-2008, 11:00
Странното обаче е, че има и момичета дето хем флиртуват с теб, хем искат да сте само приятели и нищо повече... :shock:

JahSoldier
09-08-2008, 11:18
Кажи и нещо супер мило от сорта на:
" Знам, че е трудно да повярваш, че няма такава любов - чиста, неоцапана с плътски желания, но моята, към теб, е такава. :] "
Колкото и да се прави на " ледена кралица " все пак е след разяла и със сигурност иска да има някого на който да разчита .. Успех! :-)

porky
09-08-2008, 12:02
...надеждата умира последна 8-)

likeiloveu
09-08-2008, 12:05
надеждата умира п оследна.... :-o

slun4ice_90
09-08-2008, 12:11
Ние момичетата сме странни същества хаха...Преживяваме всичко по-тежко...Така,че за сега я остави опитай се да спечелиш доверието й, бъди и приятел.По-нататък може и нещо повече да се случи.Не бързай! :)

BaiToq
09-08-2008, 17:20
Здравейте. Влюбен съм в едно момиче, но нямам смелост да и го кажа.
По принцип в предишни връзки не съм имал подобен проблем, но сега нещата са по различни. Познаваме се от 1 година може би и преди 2-3 седмици имах възможноста да бъда по близо до нея и така ми влезна под кожата, че направо май съм се влюбил много яко.
Тя сподели на един приятел, че не е готова в момента за сериозна връзка понеже се е разделила с нейния приятел преди около 3 месеца и не и се занимава.
Просто когато сме заедно непрекъснато флиртуваме, но нищо повече.
Имам опасения, че ме възприема като човек който иска да прави секс с нея и нищо почвече. Всъщност аз съм сигурен, че и тя ме харесва.
Наш приятел ме посъветва да изчакам и да не предприемам никакви действия понеже не е сега момента. Тя сега е свободна и ми с е струва, че ако изчакам някой тапак ще ме изпревари и ще духам супата.
Аз харесвам всичко в нея - характера и, усмивката, очите, маниерите и, начина и на поведение, направо ме побърква.
Как да и покажа, че не я искам само за една нощ, а че държа на нея и съм влюбен. Т.е. трябва хем да и покажа или да и подскажа хем да не предприемам нищо конкретно понеже тя сега си има други проблеми и не е готова за сериозна връзка.
Чакай и се надявай,като Граф Монте Кристо :)
Ама и можеш между другото да
и намекваш,че обичаш сериозните връзки,
ала-бала...

anichkaaaa
09-08-2008, 18:25
Здравейте. Влюбен съм в едно момиче, но нямам смелост да и го кажа.
По принцип в предишни връзки не съм имал подобен проблем, но сега нещата са по различни. Познаваме се от 1 година може би и преди 2-3 седмици имах възможноста да бъда по близо до нея и така ми влезна под кожата, че направо май съм се влюбил много яко.
Тя сподели на един приятел, че не е готова в момента за сериозна връзка понеже се е разделила с нейния приятел преди около 3 месеца и не и се занимава.
Просто когато сме заедно непрекъснато флиртуваме, но нищо повече.
Имам опасения, че ме възприема като човек който иска да прави секс с нея и нищо почвече. Всъщност аз съм сигурен, че и тя ме харесва.
Наш приятел ме посъветва да изчакам и да не предприемам никакви действия понеже не е сега момента. Тя сега е свободна и ми с е струва, че ако изчакам някой тапак ще ме изпревари и ще духам супата.
Аз харесвам всичко в нея - характера и, усмивката, очите, маниерите и, начина и на поведение, направо ме побърква.
Как да и покажа, че не я искам само за една нощ, а че държа на нея и съм влюбен. Т.е. трябва хем да и покажа или да и подскажа хем да не предприемам нищо конкретно понеже тя сега си има други проблеми и не е готова за сериозна връзка.
Чакай и се надявай,като Граф Монте Кристо :)
Ама и можеш между другото да
и намекваш,че обичаш сериозните връзки,
ала-бала...

Винаги съгласна с теб :D :D :-)