PDA

View Full Version : Объркана съм Много ....



melinda_
09-03-2008, 11:04
Здравейте!!! Запознах се на скоро с едно момче.. той знае че аз си имам приятел и че много го обичам.. обаче една вечер.. нз какво ни стана започнахме да се целуваме... аз го избутах и му казах извинявай.. обаче просто то си ме тикаше към него и така.. целувахме се много ..
Хора, не знам какво да правя.. той ми казва "Дай воля на чувствата си" аз съм супер объркана, не знам изобщо какво да правя.. не мисля, че испитвам към него нещо повече от това което изпитвам към приятеля ми.. просто нз какво стана с мен.. за първи път ми е да изневерявам... не мога да кажа, че не съм го искала.. просто до някъде той не ме интересува толкова.. кажете ми какво да правя.. Не съм спала.. постоянно мисля за това което стана :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

Iv4eTy
09-03-2008, 11:22
Ами дай си един ден, през който да не излизаш с никой от тях. Направи си развносметка на чувствата си - на това кой харесваш повече и най-вече с кой би могла да имаш връзка. Друго не мога да те посъветвам, просто сама трябва да си изясниш чувствата иначе .... :?

Cvetito53
09-03-2008, 11:32
Iv4eTy написа:

Ами дай си един ден, през който да не излизаш с никой от тях. Направи си развносметка на чувствата си - на това кой харесваш повече и най-вече с кой би могла да имаш връзка. Друго не мога да те посъветвам, просто сама трябва да си изясниш чувствата иначе ....
Saglasna sam sas teb napalno!!!

Victorya
09-03-2008, 12:03
аз си имам приятел и че много го обичам..

целувахме се много ..

аз съм супер объркана
Последно обичаш ли го,или си объркана?Ако си объркана,тогава не използвай думата "обич" по дяволите,ти малко пубертетче!Въпросът е в това,че от два стола най-лесно се пада на земята.Обич ли?Не е обич,а интерес към две същества от другия пол.Реши кой от двамата ти е по-любопитен,без сълзливи изцепки.Ясно е,че не ги обичаш.

led_i_ogyn
09-03-2008, 12:06
Ние как да ти кажем с кой искаш да си...Помисли си добре,за да не съжаляваш после.От колко време си с приятеля си?

devil_feel_f
09-03-2008, 12:09
"Остави питомното, та гони дивото." Според мен ти не обичаш приятеля си, защото когато човек обича, не изневерява.А освен това, ако го обичаш, няма да се чудиш какво да правиш.Помисли си по тоя въпрос.

hooliganka89
09-03-2008, 12:09
аз си имам приятел и че много го обичам..

целувахме се много ..

аз съм супер объркана
Последно обичаш ли го,или си объркана?Ако си объркана,тогава не използвай думата "обич" по дяволите,ти малко пубертетче!Въпросът е в това,че от два стола най-лесно се пада на земята.Обич ли?Не е обич,а интерес към две същества от другия пол.Реши кой от двамата ти е по-любопитен,без сълзливи изцепки.Ясно е,че не ги обичаш.

+1

sladur4etyYy
09-03-2008, 12:15
тряаше още малко ревящи да сложиш :x
по темата: нито оби4аш гаджето си , нито имаш 4увства към другото мом4е, на тва му се казва привли4ане. бъди с този, който по те кефи и толкова

_sheherezada_
09-03-2008, 16:50
Ako ne izpitvash nishto kym drugiq ne si struva da tiskuvash vruzkata si zaradi edno momentno uvle4enie.Pogovori s priqtelq si,budi 4estna s nego i ako toi te obi4a shte ti prosti.

Lacey_66
09-03-2008, 16:59
:? Остани си сама за два три дена ... не се виждай с никой от двамата .. и премисли много добре какво искаш или по точно кой от двамата ... :)

`SunFlower`
09-03-2008, 19:51
винаги имаш избор,винаги можеш да спреш нещата и да кажеш НЕ! сега си просто една пикла,която явно не обича приятеля си толкова колкото казва....аман от такива като тебе. ай ся реви тука из форуми,изневярата си е изневяра.... признай си на приятеля,на лъжата краката са къси

Taraaa
09-03-2008, 19:54
Дай си малко почивка както се казва .. Излизай така 2-3 дена само с приятелки кажи че си объркана или ако не искаш да му казваш това защото ще почнат въпросите от типа на защо,какво ти има,аз ли съм виновен и тн .. просто му кажи че искаш да се видиш 1 ден с приятелките ти които не си ги виждала отдавна и просто помисли си добре с кой ти е било по хубаво,дали ти е омръзнало от стария ти приятел и затова си се впуснала в този флирт и ще намериш отговора ..

HONDA
09-03-2008, 20:16
Какво има да ти казваме? Нали каза, че обичш приятеля си... А в някой ситуации е по-добре да не даваш воля на чувсрвата си(казвам ти от личен опит)