PDA

View Full Version : Samsung E570



BlueDevil
09-03-2008, 12:05
Хора, решила съм, че искам такъв телефон, само едно нещо не можах да разбера за него - мога ли да си инсталирам приложения или само ще ползвам вградените?

Става въпрос за ето този (http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1234) телефон.

LeVski_fen
09-03-2008, 12:46
Хора, решила съм, че искам такъв телефон, само едно нещо не можах да разбера за него - мога ли да си инсталирам приложения или само ще ползвам вградените?

Става въпрос за ето този (http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1234) телефон.
Мисля,че ако не е "Smartphone"не може да инсталираш нищо по него :?
А специално за тоя модел на Samsung държа да кажа че на външен вид е хубав,особенно за момиче,но от там на татък работата отива на зле :D
аз лично не ти го препоръчвам :?

BlueDevil
09-03-2008, 13:10
Абе, смартфон, глупости, аз няма да изстрелвам ракети с него, искам да си сложа някоя друга игра, речник примерно, такива майни. Сега съм със Сони Ериксон В630 и си ги имам тея неща - джава приложения искам. А колкото до телефона, знам колко му е капацитета. Писна ми да си търся телефона с 9999 джаджи, искам краив телефон, който да може да ми пее, нищо повече - идеално :) Влюбена съм в него :) :-)

LeVski_fen
09-03-2008, 13:15
Абе, смартфон, глупости, аз няма да изстрелвам ракети с него, искам да си сложа някоя друга игра, речник примерно, такива майни.
А за това може и да стане ;-)
Независимо че търсиш прост телефон само с музика, все пак си помисли преди да си вземеш Samsung 8-)

teddy92
09-04-2008, 07:47
Аз имам такъв телефон,но не съм много доволна.Първото нещо което не ми харесва е че като си изпращам нещо на телефона се записва в телефона и след това трябва да го местя в картата с памет,много е гадно защото едно по едно всичко местиш.Така другото гадно нещо е че в телфонния ти указател са номерата от телфона и от картата т.е. един номер го имаш по 2 пъти.Трето почти ни6то неможеш да си качваш имам предвид игри и др приложения а музиката трябва да е под 198 bitrate.. Така друго какво... в момента не се сещам но пак ще пиша
Най-добре си избери друг телефон :)