PDA

View Full Version : Проблем...Опитайте се да ми помогнете, моля ви :(



sexy_bebz
09-03-2008, 11:48
Предварително се извинявам, ако темата не е за тук, но просто не знаех къде да я постна.

Ами приятелят ми се забърка с едно момче или по - точно момчето се заяде с приятеля ми. Сега тва момче търси приятеля ми заедно с още 7-8 човека, за да го бие и аз наистина мн се притеснявам, защото хванат ли го... не ми се мисли направо. Но не само това е проблема...тва момче писа и на мене, а аз говорих с майка ми и тя каза, че тоя май преди време е изнасилил някво момиче и сега освен за гаджето ми се притеснявам и за себе си... Не смея да кажа на фр-то ми, защото знам, че ще тръгне да го търси, а тоя точна тва иска...Не знам кво да правя и не знам дали има някво решение на тоя проблем...ако някой може да ми помогне, ще съм му мн благодарна :S

Jumbie483
09-03-2008, 12:14
наистина голям проблем :shock:
ами тоя ако е изнасилил момиче би трябвало да се каже на полицията, иначе говори с някой възрастен да ви помага, кажи и на приятеля си, но му обясни че не искаш да се занимава (да го търси) с него и че те е страх...ох, не знам..търси помощ при възрасни :)

Lysit0
09-03-2008, 12:14
Здравей мила,ами защо не пробваш с полицията?Звънни , кажи,че този е изнасилил момиче и да го приберат. :-o

gryyym
09-03-2008, 12:40
...

mila92
09-03-2008, 12:48
ami toi go tyrsi s 7-8 dyshi vii pak saberete 10-20 -30 dushi i go namerete nabiite gi i kajete che ako pak se zanimavat s teb ili s nego pak shte qdat boi kato policiqta ne ti razreshi problema razreshi si go sama :P

Civilizationruller
09-03-2008, 13:53
МНоого кофти проблем :( мн сажелявам незнам кво да ти кажа там полиции и тем подобни глупости у българия нестаа... ше излезне и ше ви иска още повече

sexy_bebz
09-03-2008, 18:31
Той май е бил затворен ама е малолетен и са го пуснали, а на приятеля ми каквото и да кажа не мога да го спра, веднага ще тръгне да го търси и... става лошо. Говорих с майка (но не и за това, че е писал и на мен) ама тя кво да направи жената... Полицията отпада като вариянт - няма смисъл да ви казвам защо.. просто съм мн притеснена и не знам вече.. :(:( Единствения вариант е да хванем и да ги набием ние, но... ние сме в малък град и няма кой толкова да ни помогне.

chefff :>
09-03-2008, 18:49
Той май е бил затворен ама е малолетен и са го пуснали, а на приятеля ми каквото и да кажа не мога да го спра, веднага ще тръгне да го търси и... става лошо. Говорих с майка (но не и за това, че е писал и на мен) ама тя кво да направи жената... Полицията отпада като вариянт - няма смисъл да ви казвам защо.. просто съм мн притеснена и не знам вече.. :(:( Единствения вариант е да хванем и да ги набием ние, но... ние сме в малък град и няма кой толкова да ни помогне.

И после като те хване в някоя тъмна уличка сама усещаш ли к'во ще се случи ?

SuNsEt
09-03-2008, 18:50
ami toi go tyrsi s 7-8 dyshi vii pak saberete 10-20 -30 dushi i go namerete nabiite gi i kajete che ako pak se zanimavat s teb ili s nego pak shte qdat boi kato policiqta ne ti razreshi problema razreshi si go sama :P +1

sexy_bebz
09-03-2008, 19:00
Той май е бил затворен ама е малолетен и са го пуснали, а на приятеля ми каквото и да кажа не мога да го спра, веднага ще тръгне да го търси и... става лошо. Говорих с майка (но не и за това, че е писал и на мен) ама тя кво да направи жената... Полицията отпада като вариянт - няма смисъл да ви казвам защо.. просто съм мн притеснена и не знам вече.. :(:( Единствения вариант е да хванем и да ги набием ние, но... ние сме в малък град и няма кой толкова да ни помогне.

И после като те хване в някоя тъмна уличка сама усещаш ли к'во ще се случи ?


Според тебе за кво се притеснявам толко?!

chefff :>
09-03-2008, 19:01
Т'ва да го биете го изключвай като вариант..после ще съжаляваш повярвай ми.. :?

sexy_bebz
09-03-2008, 19:13
Т'ва да го биете го изключвай като вариант..после ще съжаляваш повярвай ми.. :?


така е... и аз не искам да се стига до бой, но ако скочат на бой... не можем да стойм така, нали се сещаш? Просто не знам вече...нямам нивки идеи и варианти и нищо... :( ;(;(

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
09-04-2008, 16:37
Ти опитай тва с полицията, да си знаеш, че си пробвала. Той има досие, предполагам и ако след това се случи нещо с теб или приятелят ти - той отива в затвора. Или поне ще го обвинят.. Друго не знам какво да ти кажа, но не оставай безучастна.. Ако трябва после и с тв се свържи да се оплачеш от държавата.. ;)

Civilizationruller
09-04-2008, 17:03
Ти опитай тва с полицията, да си знаеш, че си пробвала. Той има досие, предполагам и ако след това се случи нещо с теб или приятелят ти - той отива в затвора. Или поне ще го обвинят.. Друго не знам какво да ти кажа, но не оставай безучастна.. Ако трябва после и с тв се свържи да се оплачеш от държавата.. ;)
Това е много успокояващо :razz:

ми то катко гледам немаш никви варианти :? можеби някакси дипломация смисъл говорете някакси и се разберете

sexy_bebz
09-04-2008, 20:22
Ти опитай тва с полицията, да си знаеш, че си пробвала. Той има досие, предполагам и ако след това се случи нещо с теб или приятелят ти - той отива в затвора. Или поне ще го обвинят.. Друго не знам какво да ти кажа, но не оставай безучастна.. Ако трябва после и с тв се свържи да се оплачеш от държавата.. ;)
Това е много успокояващо :razz:

ми то катко гледам немаш никви варианти :? можеби някакси дипломация смисъл говорете някакси и се разберете


Знам, че нямам вариани, а тва с приказките едвали ще помогне, защото седмица преди да тръгнат да го търсят (приятеля ми) си бяха писали двамата, че няма смисъл да се бият, че иска да е приятел с него, ама сега го търси да го бие...така че и тва отпада като вариант

Civilizationruller
09-04-2008, 21:30
Знам, че нямам вариани, а тва с приказките едвали ще помогне, защото седмица преди да тръгнат да го търсят (приятеля ми) си бяха писали двамата, че няма смисъл да се бият, че иска да е приятел с него, ама сега го търси да го бие...така че и тва отпада като вариант
офф ми то кат неостана нищо ... ми давайте suicide смисъл ддзн нека ви ступа :? и да не ви занимаа повече незнам незнам :razz: :razz: аз лично незнам какво щях да напрая но сиг бащатата не би позволил да стане нещо той е голям връзкар знае мн мн хора в града и би ме оправил затова или suicide или възрастните някак да те опраят незнам мн мн кофти и мразен проблем напрао ми се иска го смажа оня и тълпата идиоти но немога :)

Marianella
09-05-2008, 22:58
Какви са тези теории от рода на изнасилил момиче . Щом не е отишла самата жертва в полицията д аподаде жалба , това си остават приказки . Как трети човек ще ходи да приказва нещо без доказателства , чул недочул . Нямам думи колко елементарни съвети дават някои незапознати хора . Аз съм подавала жалба в полицията за побой , който ми беше нанесен от приятеля ми , но ти можеш да отидеш в полицията с гаджето си и да се оплачете , че ви заплашват , разкрасете нещата . Момчето ще бъде предупредено от полицията и няма да смее да прави нищо срещу вас , защото после много лесно ще го дръпнат . Успех . :-D

Nam3less3
09-06-2008, 03:03
Ако властите и родителите ви са безсилни, и нямате връзки, може само с бой или по мирен път да се оправите. Ако второто не става, и остане само физическото спречкване(и вероятно изнасилване)(но винаги има начин да се избегне), реагирате в зависимост от това колко е тежка ситуацията. С какви си имате работа, обикновени хулигани или престъпници? Ако няма как да избегнете боя и неприятностите, или може да изтърпите лек бой, или вие да ударите първи. Но ако искат да ви бият и то много лошо, че и после пак да не ви оставят на мира, трябва или да хванете и убиете "изнасилвачът", или така да го пребиете и сплашите(психически), че да не ви обръща внимание после. Намерете слабите им места.

gink1
09-06-2008, 21:18
Пуснато на: Сря Сеп 03, 2008 3:40 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Да бе, все едно като каже на полицията, че някой си е изнасилил момиче нещо ще стане! Ще го задържат за 24 часа(евентуално), ще го пуснат и ще стане по-зле.
-------------------------------------------


Вярно е :-o

ifgennu
09-07-2008, 10:09
vseki chowek ima slabi mesta, nqmam predwid fizicheski , a psihicheski f momenta ti si slabiqat chowekl , zashtoto tozi sus towa , che tursi priqateliat ti te e oplashil psihicheski i nemojesh da wzemesh prawilno reshenie.goworete s nego,ako wse oshte iska da se bie sus twoia priqatel.Kazwash na bashta ti , che te e natiskal i te e odaril i posle edwa li shte e tolkowa goliam biqach :)

ndle
09-07-2008, 10:55
Пусни на Биача и всички ще са щалсиви !

N0_feAR
09-07-2008, 17:40
Еми като за начало никога не се разхождайте сами....бъдете по-голяма компанийка, че поне ако ви скочат да можете да им отвърнете. А ти некво спрейче моиж си носиш у джобеца, повечко масивни пръстенчета (играе ролята на бокс, повярвай ми помага) не знам за друго не се сещам. В много кофти ситуация си моме

Kostadin_682
09-07-2008, 20:24
пфф... къде отиде честността 7-8 човека да бият един :shock: ... що не се ступат 2-мата набързо дет се вика "тупа лупа" и да оправят нещата...
ако ли не и твоя приятел събира някои друг човечец и става страшно 8-)
то вярно, че с бой нещата не се оправят ама...

~Violet~fairy~
09-07-2008, 22:44
Няма смисъл да забъркваш полицията. Ако незнаете-Ние сме в България! :razz: Така че те нищо нума да направят, а още по-лошо ако направят! Ще го задържат за известно време, после ще го пуснат и гледай какво става. Приятелят ще трябва здраво да мисли над това как да избяга от страната! Говори с някой възрастен-най-добре с баща си! Някой, който да ви помогне. Винаги се движи в големи компании и с възрастен ако е възможно, за да не ви хванат някъде сами. Въобще незнам как можем ние да ти помогнем...Просто бъди предпазлива!

zizi_bizi
09-14-2008, 10:05
Полицията няма да помотне от личен опит знам. Дори и да го задържат ще го пуснат след месец и тогава ще стане страшно. Може би трябва да се съберете 10-20 човека и да го пребиете.

bug1965
09-14-2008, 10:42
hh problema e naistina mn seriozen vijdam 4e dosta hora sa te posavetvali da govori6 ili s policiqta ili sas nqkoi vazrasten koito da ti pomaga o0hh ami spored men pravi taka 4e da go izbqgva6 da si nqmate nito ti nito fr zemane davane s nego ne go predizvikvaite naistina dobre e da se govori s nqkoi vazrasten za tozi problem da se nadqvame 4e 6te otmine

krisiiiiito
09-14-2008, 10:53
ох .. ами не знам какво да те посъветвам с полиция няма да стане най-много да се поотложи със седмица
иии после пак ще има бой .. опитайте се да се разберете като поприказвате и аз не знам ... а пък може и да го пребиете ако се съебрете цяла компания 8-) .. ох айде успех и дано нищо не се случи :)

Drogba
09-14-2008, 11:35
офф,как според Вас ще го задържат като е непълнолетен :-x Работа колкото и да не ти се иска ще се оправи с бой.Всеки ми казва,че с бой нищо не се оправя,но не е така,с бой се печели най-важното в тоя случай,а именно Уважение,като ги ступате 1 път ще видиш,че ще спрът да се занимават с Вас и ще имат едно наум,айде успех :)

neMec`
09-14-2008, 13:41
голям проблем.... аверати да се сабере с компанията си да се намерят с това момче и неговите 7 8 човека...но въпроса е да се разберат двамата ако ще се бият да се бият 2мата и готово ...

dimanushka
09-14-2008, 17:06
otidete v policiqta i se opla4ete ot tova mom4e... kajete 4e vi e tormozil i vi e pritesnqval po telefona i vi e zapla6val.. (teb i priqtelq ti)... v nikakuv slu4ai ne se opitvaite sami da se razpravqte s toq...

darking
09-14-2008, 17:14
Хаха! Познат проблем. Във 2-3 клас с няколко човека от класа се мразихме супер яко, после се преместих и сега тия са наговорили почти всички момчета от класа да ме пребият за да си избият комплексите. Някак си обаче въобще не го чувствам като проблем, защото знам няколко човека, които доста по-силно могат да "отвърнат на удара" :D

sasha_90
09-14-2008, 18:15
Здравей мила,ами защо не пробваш с полицията?Звънни , кажи,че този е изнасилил момиче и
....заплашва теб и приятелят ти.

van4encetyYyY
09-15-2008, 20:44
Според мене решението не е да извикате примерно вие 30 души още и да ги набият лошите 7-8 :? Трябва преди да се действа много добре да се мисли за да не си навлечете още повече проблеми .Посъветвойте се с някой възрастен :-)

sladkъ_mackъ
09-16-2008, 13:05
Ми оплачи се на някой възрастен или на полицията за тормоз,то това май така се води щом ви заплашва.И за дължително кажи на родителите ти може и на неговите.Успех

sladkъ_mackъ
09-16-2008, 17:47
Добре де нещо не се връзва.. Нали уж сте в малък град,малолетни сте(сиг сте ученици),пък тоя го търси вече седмица ли колко там.. Според мен мое само да се перчи,колкото да ви види реакцията,той ако е решил да бие досега да го е направил,тия дет мн се канат и се дуят само с приказките си остават.. Ако е искал да го е намерил вече.. нз има варианти,тоя едва ли е некой страшен главорез,сиг е некфо шибано гъзарче.. Не се плашете толко,макарче те разбирам.. Пробвай сичко,за което се сетиш,не стой безучастна.Пък ако нищо не едобро като вариант,то поне ти и приятеля ти не ходете сами(най-вече ти) гледай да си винаги с момчета,възрастен,или баща ти да те зима от даскало,докато отмине "бурята" и така..

sladkъ_mackъ
09-16-2008, 17:59
Няма смисъл да забъркваш полицията. Ако незнаете-Ние сме в България! :razz: Така че те нищо нума да направят, а още по-лошо ако направят! Ще го задържат за известно време, после ще го пуснат и гледай какво става. Приятелят ще трябва здраво да мисли над това как да избяга от страната! Говори с някой възрастен-най-добре с баща си! Някой, който да ви помогне. Винаги се движи в големи компании и с възрастен ако е възможно, за да не ви хванат някъде сами. Въобще незнам как можем ние да ти помогнем...Просто бъди предпазлива! :razz: :razz: :razz: :razz: :D Да бяга от страната ли :D Бреей тоя ше излезне некаф мега мощен бос/мафиот с 90 човека охрана(биачи).. Чак пък от страната да бяга :D Бее виж решение винаги има,в нааай-краен случай си стоите и 2та в къщи,не мъдате и до магазина и няя начин да ви сбара.. Ше си учите у домЪ и такам..Тъп вариант :D ма дай повече инфо де как искаш помощ-казала си само,че некъф иска да пребие гаджето ти.. Къф е тоя,толко ли е страшен??знае ли каде живеете..

sladkъ_mackъ
09-16-2008, 18:04
А може и да им предложите пари на тия или главатаря им :D и да ви остават,ако мислиш,че ще стане де

darking
09-16-2008, 19:07
Не знам дали знаеш, но е забранено един и същи потребител да пише повече от 1 поредни поста! Добре, че тук няма свестни модератори, иначе си бан :?

sladkъ_mackъ
09-16-2008, 20:15
ха мерси за инфото,но не съм единствена.. Твоето не е ли спамиране,не пишеш по темата,а си търсиш кой да критикуваш..

Iv4eTy
09-17-2008, 08:32
Ами наистина проблема е сериозен и щом се страхуваш за себе си и гаджето си най-добре да говориш с някой възрастен и да отидете в полицията...