PDA

View Full Version : Вече го мразяяяяяяяяяяя



sladkish_14
09-03-2008, 12:23
Как ще реагирате , ако човека , които сте обичали повече от година и половина и той ви е обичал .. се подиграе с вас ..?????По - най долния начин ви отблъсне и ви накара да се чувствате като утрепка ? А вия го обичате и сте посветили повече от 2 години напълно за него ? И как ще се върнете към живота сам , като живот без него няма ? :-# :-# :-#

hooliganka89
09-03-2008, 12:24
Кофти,как иначе би могло?

sexa_na_kompleksa
09-03-2008, 12:34
Със сигурност би ми станало доста гадно, но много зависи и от самата ситуация, от човека отсреща, защо така е постъпил... Ако имаш желание, можеш да разкажеш повече за твоя случай. :)

cHooOpiHka___
09-03-2008, 12:40
mi mn zavisi i ot samata situaciq da.. no dve godini ne s amalko da ti kaja v na4aloto 6e ti e gadno mn no posle vs se opravi i daje sled vreme kato go vidi6 nqma da ti puka... spoX i gore glavata... macka

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-03-2008, 12:41
Първо ще ми стане кофти, после ще започна да мисля как да му го върна. А пък това, че ме е обичал, въобще няма и да ми мине през ума, защото ако двама се обичат, не биха си причинили нещо като това, което описваш. Пък и ще се замисля дали наистина няма живот без "него", освен ако не искам да съм с някой кретен, който не заслужава и половината от обичта ми, щом е готов да я предаде...

gryyym
09-03-2008, 12:46
...

mmm_sweet
09-03-2008, 12:49
Vqrvai mi,kolkoto i da ti e trudno otna4alo,sled vreme 6 go prejivee6.Ne e kraq na sveta :).A i basi *** .6to go e napravil?Prosto ei taka? :?

Whyniser
09-03-2008, 12:50
Как ще реагирате , ако човека , които сте обичали повече от година и половина и той ви е обичал .. се подиграе с вас ..?????По - най долния начин ви отблъсне и ви накара да се чувствате като утрепка ? А вия го обичате и сте посветили повече от 2 години напълно за него ? И как ще се върнете към живота сам , като живот без него няма ? :-# :-# :-#
Поговорете си.Друго не мога да ти кажа.Ама сериозно.

zaraaa
09-03-2008, 12:53
Първо ще ми стане кофти, после ще започна да мисля как да му го върна. А пък това, че ме е обичал, въобще няма и да ми мине през ума, защото ако двама се обичат, не биха си причинили нещо като това, което описваш. Пък и ще се замисля дали наистина няма живот без "него", освен ако не искам да съм с някой кретен, който не заслужава и половината от обичта ми, щом е готов да я предаде...

Абсолютно вярно

TheMaggie
09-03-2008, 13:56
Айде поза за всички сърцеразбивачи...

sasha_90
09-03-2008, 14:37
Вече ми се е случвало.Игнорирах го напълно от живота си.А сега съм по-добре.

NaNa_SladuRana
09-03-2008, 14:40
звучи ме познато ,само че не се е подигравал с мен,а просто се отдръпна,но се опитвам да избягвам тази тема,когато съм с приятели,не мога да си позволя да ме боли по онзи начен,не и отново, сега не се чувстввам наранена, както винаги,а ядосана :x

purple__love
09-03-2008, 14:55
da i za men jivot bez nego nqma6e...no uvi...ima..gor4iv e kogato e nqma uporata na jivota ti...kogato NEGO go nqma da te gu6ne...da te uspokoq i da iztrie sulzite ti....no ako sega mu prosti6 tova avtomati4no mu pozvolqva6 da se durji vinagi taka s teb...

NeLLy_BaBy
09-03-2008, 15:02
със сигурност е гадно, но от личен опит ще ти кажа че се преживява. Беше ми трудно, но сега се чувствам по-добре, че той не е до мен. Приеми станалото като нещо което е трябвало да стане , да не направ по- силна. Със сигурност има някой който в бъдеще много по-добре ще оцени какъв човек си.

devil_feel_f
09-03-2008, 16:17
Нормално е, в първите дни да се чувстваш гадно, но това не е краят на света.Ще срещнеш други момчета, които ще струват повече от него.Така че:горе главата и гледай само напред. :)

Cvetito53
09-03-2008, 16:19
gryyym написа:

Сладур, той не е последния и единствения! Не го забравяй. Ако се е подиграл с теб, значи не те заслужава. Ще страдаш, това е сигурно и ще ти е гадно, но ще ти мине (после ще се чудиш на себе си как си могла да мислиш че не можеш да живееш без него ) все пак помни, че НЯМА НЕЗАМЕНИМИ хора. Дори сега да ти се струва така

Saglasna sam sas tebe!!! :-)

Victorya
09-03-2008, 18:38
Някой беше казал следното:
Приятелството казва: "Когато имаш нужда от мен,аз ще съм до теб"
Любовта казва:"Никога няма да имаш нужда от нещо,защото аз ще съм до теб"
Сама си прави изводите.Любовта никога не унижава,никога не наранява...Не стига,че съм на мнението,че си още малка за любов,съдейки по ника ти,ами пък мисля,че това не е и любов.Кофти е,гадно е,ужасно е,разбирам...вдигни глава,момиче!Няма смисъл да се тормозиш.Бий шута и карай напред.Живот и без него има,а кой знае-може даже и по-хубав да се окаже :)

miss_asi
09-03-2008, 18:41
Бих се почувствала мноу кофти да не кажа че в отчаянието си бих се самоубила.Първоначално болката изглежда непреудолима но след време ще спре да ти пука че те боли.Ще дойде момент в който и ти ще се подиграеш с него по същия начин.Както се казва "Всичко се връща рано или късно!"