PDA

View Full Version : След гинеколог



mira_bg
09-03-2008, 13:30
Mиналата седмица ходих на гинеколог за профилактичен преглед. Лекарят ме попита дали правя секс и откога. Казах му. Срам ме беше но му зададох му и въпросът който ме интересуваше най-много-дали съм тясна или широка.
При прегледа лекарят каза, че вагината ми е доста разтеглива. Попита ме дали имам нещо против да ми разтвори влагалището по-широко при взимането на цитонамзката-нямало да боли, а и тъкмо ще разбера колко може.
Каза ми да се отпусна, да не се напрягам и да вдишвам дълбоко.
Не болеше, даже беше и мъничко приятно. Взе ми цитонамазка и каза, че този инструмент който е ползвал да ме разтвори е за разждали жени.
След този случай се притесних дали не съм прекалено широка и дали е нормално на моята възраст (почти 20г) да се разтягам така. :(

Lysit0
09-03-2008, 13:43
Здравей Мира.Мисля,че е нормално да си доста широка,но ако много се притесняваш иди на друг спецялист. :)

mira_bg
09-03-2008, 14:06
Здравей Мира.Мисля,че е нормално да си доста широка,но ако много се притесняваш иди на друг спецялист. :)
Aми незнам. То и ми хареса да съм разтворена широко. Но чак пък като раждала жена... :?

Jumbie483
09-03-2008, 14:15
Това трябваше него да го питаш, тук никой няма да ти даде задоволяващ отговор ;)

SomeGirl
09-03-2008, 14:16
vlagali6teto e sastaveno ot mnogo razteglivi myskyli. ne znaq za6to si misli6 4e na edna rajdala jena vlagali6teto i e 6iroko, sled rajdaneto, to se stqga pak kakto si e bilo.

mira_bg
09-03-2008, 16:17
Преди малко ходих да си взимам резултатите от цитонамазката. Всичко е нормално.
Попитах лекаря дали съм много широка. Той ме попита-искаш ли да видиш сама колко си широка. Аз се съгласих :oops:
Каза ми, че ще ми удари една инжекция за да ми се отпуснат вагиналните мускули. Най-интересното беше, че сложи огледало и можех да виждам всичко.
Инжекцията беше малко под влагалището-не болеше. Постепенно с някакъв инструмент ме разтвараше. Накрая ми вкара два уреда(приличат на лъжици) и ми разтегна влагалището. Трябва да се признае, че дупката беше доста голяма. :shock: Пък малко ме заболя. Същевременно ми измера тазовия отвор и каза, че като раждам няма да има проблеми.
Надявам се за момчетата да не е проблем това :o
А на вас момичета правили ли са ви това? Това било рутинна процедура, но се правела на 25-30год жени

Lysit0
09-03-2008, 16:23
На мен не са ми правили това.

LadyDy
09-03-2008, 16:48
:shock:

angelkata_dqvolkata
09-03-2008, 16:53
ami ne znam obache mislq che vseki e razlichen :)

_LacrymoSa_
09-03-2008, 17:58
:shock:

AItOo0
09-03-2008, 18:18
Еми сигорно има + и - Като раждаш няма да те боли много .Това ти е вродено :)

la4ezara
09-04-2008, 06:25
:shock:

mira_bg
09-06-2008, 16:34
Най се притеснявам, че може на момчетата да не им хареса че съм широка... :(

angelkata_dqvolkata
09-06-2008, 17:31
spox silno se samnqvam :)

nefchi_bs
09-06-2008, 17:48
Абе какво се притесняваш толкова?Правила си повечко секс разшилирила си се(това е бъзик за несхваналите)Мисля че няма от какво да се притесняваш... :)

Mementomori
09-07-2008, 14:55
Какво очакваш-да ти кажем,че би ни харесвало да правим секс с момиче,което е по-разширено отдолу ли?Не разбирам за какво е цялата тема?Не правим секс с теб,какво пък толкова каква си...
Всеки е себе си :D с недостатъците,белезите,стр анностите на организма си...
Нищо лично,но зависи от сексуалните ти партьори-ако връзката ви е чисто физическа и държат точно на визията ти(с и без дрехи),може да имат претенции...,ако с теб заради личността ти,едва ли ще обръщат внимание точно колко си широка,имаш ли стрия на лявото бедро,бемка на вътрешната страна на бедрото или прочие..
Хайде стегнете се малко,бе девойки!Това е просто тяло,всеки с тялото си,някои неща не могат да се променят и човек трябва да се възприеме с дефектите си,защото идеални неща няма!
И още нещо,не личи да си от притеснителните,щом така си се "разчеквала"(извинявам се за израза,но няма по-подходяща дума за това) пред лекаря,едва ли би ти пукало толкова....

mira_bg
09-15-2008, 17:32
Пиша отново за да споделя с момичетата. Гинеколога ме отвори с това:http://www.mdexpress.net/index.php?structure=product&sectionid=11&productid=257
В нета прочетох, че отварят влагалището до максимума му.
Също така тази инжекция се бие в перинеума (между вагината и ануса) с цел да отпусне тазовите мускули. Вагиналните мускули се отпускат и е възможно максимално разширяване

hottie
09-15-2008, 18:19
Няма да имаш проблеми с момчетата. Нормално е да си "разтеглива". Все пак ще раждаш може би някой ден. Така е нашата анатомия. Не виждам какъв е проблема?