PDA

View Full Version : Какво да правя?



SlADka_lIGlA
09-03-2008, 13:51
Харесвам едно момче доста,но нещата стават много бавно между нас.Излизаме всеки ден в една компания сме той даже идва сам понякога,но е срамежлив странно е защото е голям и така както говорят за него е големия сваляч.Една вечер останахме само двамата и той ме гушнал и ми вика "Кой е по-срамежливия?" и аз му викам ми аз май и той вика"аа Не е така друго знам и виждам" и аз му викам "еми случва се" .И той много сладичък седи и ми се усмихва ама нищо.И така всеки ден незнам дали да продължа да се занимавам.А също не мога да спра да мисля за бившия си,който по цял ден е с мен,бяхме заедно на море в едно бунгало бяхме той и негови приятели и аз и мой приятелки.И по цял ден бяхме там заедно и все ходех да спинкам при него (blush) ама той нищо .. Знам,че обича едно момиче от Бургас (ние сме от София),но тяхната връзка е невъзможна,а той е станал толкова тъжен и сериозен.Не е предишния ми Гошо,сега е точно такъв както преди когато се влюбих в него (преди 3 години) ние имаме много дълга история и не веднъж сме се събирали и разделяли.Скоро преди да заминем на море спахме заедно,но той нищо не знам дали още изпитва нещо към мен.Винаги е до мен когато имам нужда от него,винаги е мил с мен,но все ми говори за онова момиче от Бургас колко я обичал,колко съжалява че не могат да са заедно и т.н. Вече не е същия лигльо като преди и само глупости да говори и да се лигави.Той е супер голям женкар,а сега въобще не се занимава с момичета.Иска само да е в тях да си пише с нея или да си говорят по телефона.Прави адските сметки за телефона и не му пука.Само и само да си говори с нея.Мисля,че още го обичам,но той обича нея.А харесвам и другото момче което е 84 Тони се казва,а Гошо е 90 и незнам много искам пак да съм с Георги ама харесвам и Тони и съм много объркана незнам какво да правя ;( ;(

Lysit0
09-03-2008, 15:05
Здревей sladka_ligla.Бих те посъветвала да помислиш още малко.От една страна,е тъпо да разваляш 3- годишна връзка,но от дуга пък,ако обичаш наистина другото момче - Тони,тръгни с него.Пък и двамата се харесвате,и ако мислиш,че той няма да направи първата стъпка,направи я ти,преди да си го загубила.

sasha_90
09-03-2008, 15:16
Нищо не предприемай с Тони,докато не си избиеш от главата Гошо.

SlADka_lIGlA
09-03-2008, 15:48
E az 3 godini nemoga da zabravq Gosho a kato 4e li sega 6te go zabravq .. su6to se 4udq dali da opitam da trugna pak s Gosho :?

VilleBaby
09-03-2008, 15:52
недей да тръгваш пак с Георги...1,2 пъти...но става банално и винаги свършва зле...той трябва да забрави онова момиче , защото връзката им е невъзможна...да се огледа наоколо :) а ти си го избии от главата и си останете приятелчета :) и тръгни с Тони , когато сама си изясниш какво искаш.... :)

hooliganka89
09-03-2008, 15:55
Доста объркана история...
Но ти най-добре си знаеш какво чустваш и знам,че дълбоко в себе си знаеш с кого искаш да бъдеш,но се страхуваш,че може да направиш грешният избор.Слушай вътрешното си Аз,то най-добре знае какво искаш и не го отрича.Желая ти успех и когото и да избереш да бъдеш щастлива с него.

HONDA
09-03-2008, 20:24
След като Гошо е толкова хлътнал, няма абсолютно никакъв смисъл да му лигавиш задника. Постарай се да го забравиш. Мога само да ти пожелая успех с Тони.

sexa_na_kompleksa
09-04-2008, 07:43
Според мен няма да се получат нещата с Георги - той си харесва друга, а и явно вече сте опитвали няколко пъти и нещата не са се получили. А пък Тони най-вероятно не бърза, защото не е сигурен или в твоите чувства, или в неговите. Но мисля, че няма смисъл да тръгваш с Тони, преди напълно да си забравила Георги - просто не е честно.

SlADka_lIGlA
09-04-2008, 08:45
E az po taq logika ne bi trqbvalo prez poslednite 1-2 godini da sym hodila s nqkoi 6oto prosto ne sum zabravila Georgi :x:x:x

sexa_na_kompleksa
09-04-2008, 10:27
Тогава си ходи с други и си мисли за Него!

hooliganka89
09-04-2008, 11:59
E az po taq logika ne bi trqbvalo prez poslednite 1-2 godini da sym hodila s nqkoi 6oto prosto ne sum zabravila Georgi :x:x:x

Хората ти дават сувети,а ти им се пулиш :?

sasha_90
09-04-2008, 12:35
E az po taq logika ne bi trqbvalo prez poslednite 1-2 godini da sym hodila s nqkoi 6oto prosto ne sum zabravila Georgi :x:x:x
А ти какво очакваш?Да тръгнеш с друг,а да си мислиш за Гошо?Не мислиш ли,че така ще нараниш новото ти гадже?

Victorya
09-04-2008, 18:14
E az po taq logika ne bi trqbvalo prez poslednite 1-2 godini da sym hodila s nqkoi 6oto prosto ne sum zabravila Georgi :x:x:x
Пий едно топло мляко,мий краката и в кревата!Сънчо мина...Човек на теб и съвет да не ти даде...А имах доброто намерение...Айде лягай,че ще мина да те завия... :-x

_sheherezada_
09-04-2008, 18:43
виж какво според мен първо трябва да изясниш чувствата си защото си доста объркана.И все пак си помисли,че няма смисъл да страдаш за Гошо щом знаеш че толкова обича другото момиче.дай шанс на Тони и се опитай да бъдеш щастлива.

BaiToq
09-04-2008, 18:47
Трябва да избираш между
тия-ония двамата и ония третия.
Барабар с Гошо Вратарчето 8-)
Тегли чоп. 8-)

SlADka_lIGlA
09-04-2008, 19:04
Ne ne prosto oburkah kartinkite ne sum se pulila .. ami az ne go haresvam Toni prosto ei taka da ima vse edno .. nemoga da spra da mislq za Gosho i toi vse e do men nemoga da si go izbiq ot glavata zashtoto po cql den sme zaedno i toi ne spira da mi govori kolko obi4al onova momi4e ot burgas kolko mnogo zna4ela tq za nego i t.n .. :cry: :cry: ne iskam da sum sama zashtoto mi e zle ne spiram da mislq za nego .. moga da opitam da si go vurna no ne iskam da go naranq .. zashtoto sega e mnogo uqzvim i milichyk i neznam dali go iskam naistina ili prosto zashtoto znam 4e iska druga ;(