PDA

View Full Version : Как да се подмажа?



varvi_si
09-03-2008, 15:38
:-x Pak roditeli... pls pomognete...tazi sedmica sabota ili petak sme re6ili kompaniqta da idem na kra4ma i posle na disco... :S na6te do sega ne mi praveha koooooi znae kakav problem...ama tozi put nqma da me pusnat...a iskah mn predi daskalo to4no.... :oops: si4ki gi pusnaha men ne....a sa moi vrasnici da re4em ot 16-18 godini :S kakvo da napravq za da me pusnat...govorih s tqh na ve4erq...molih gi :S nqma re6enie :S
vse si mislq nqkakva iznenada ne6to ama nz kakva imate 2-3 dena pomogaite sladuri :-) :-) :-) az nito se napivam(ne piq-4a6ka vino max) nito pu6a :) :-) :-)

Lysit0
09-03-2008, 15:49
Моят съвет към теб е да ги попиташ защо не дават.Нещо да не са си изгубили доверието в теб по някакъв повод? :-o Но щом не пиеш и пушиш , не вярвам.Се пак ,им повтори още веднъж , че нито пушиш ,нито пиеш.

varvi_si
09-03-2008, 15:52
Моят съвет към теб е да ги попиташ защо не дават.Нещо да не са си изгубили доверието в теб по някакъв повод? :-o Но щом не пиеш и пушиш , не вярвам.Се пак ,им повтори още веднъж , че нито пушиш ,нито пиеш.
popitah gi macka :S pritesnqva li se :S obqsnih im 4e samo az ostavam ot vsi4ki...te NEE ! vse si msilq da po4istq cqlata ka6ta,da sgotvq i dr nz :S :o

POMOGNETE :-)

Lysit0
09-03-2008, 15:59
Еми да,пробвай и този вариянт :) но също така ги попитай,как до сега са те пускали,a изведнъж не те пускат.

voodoodoll1
09-03-2008, 15:59
Споко не си единствената.Мен майка не ме пуска да изляза в 21.00 с един приятел,защото не го виждала от много време и незнаела с каква компания е.Нямала ми доверие и т.н.
Според мен вашите не те пускат,щото се притесняват за теб.Да не би да ти се случи нещо.А и може би вашите не познават повечето от компанията ти и си мислят най-лошото.Бих те посъветвла да говориш с тях,да ги попиташ защо не те пускат,но от личен опит знам че понякогя няма полза.
А ако родителите ти познават повечето от компанията ти ще е добре(защото майка ми ме пуска до късно,когато знае с кой съм :D)
Айде късмет,и дано те пуснат
:)

varvi_si
09-03-2008, 16:01
Еми да,пробвай и този вариянт :) но също така ги попитай,как до сега са те пускали,a изведнъж не те пускат.


te ne 4e mi kazvam"ako iska6 hodi" trudno no me puskat,toku 6to govorih s maika...tq vika ne moje da hodi6 vseki put...a na mesec vednaj 4e daje i na dva :booooomb: :-)

nefchi_bs
09-03-2008, 17:05
Ами да ги излъжеш също е вариант...Кажи,че ще спиш в приятелка и кажи на приятелката ти да не те търси тази вечер във вас,а после като се прибереш по-рано кажи,че са пуснали прахосмукачка или нещо са шумяли и са ви събудили...Аз няколко пъти така правя и не са ме разбрали все още :D

Taraaa
09-03-2008, 17:16
Е това че оставаш само ти тях не ги интересува,защото не гледат другите,ако стане нещо на някое друго дете мжое да им е гадно,но ако това си ти ... Знаеш ли какво ще им е ? А иначе просто им обясни,че след няколко дена почваме училище и след като почнем няма как да се събирате толкова често и тн.. А това за чистенее .. не ми са вярва много да помогне но пробвай

sexa_na_kompleksa
09-04-2008, 08:50
^ Това със започването на училището е добър вариянт, но изчисти къщата все пак. :D

ScaRLett*
09-11-2008, 12:24
Ми...аз бих избягала от нас..излъгала,че съм в приятелка..ама АЗ съм си аз(падам си по глупостите) Ти можеш да изчистиш къщата,да сготвиш нещо,кажи им също,че ще имаш готини оценки в даскало някви такива простотий :) :)