PDA

View Full Version : Само за 18 годишни



lo0oveee
09-03-2008, 16:40
Искам да ви попитам дали като навършихте 18 нещо в отношенията на родителите ви към вас се промени :) например казват ли ви вечер като излизате кога да се прибирате, оставят ли ви вече да ходите където не са ви пускали преди и такива промени...Искам да разбера дали само моите живеят все още както е било "едно време"

Lysit0
09-03-2008, 16:43
Ами притесняват се някой път разбирасе,особенно майка,но това е напълно нормално.Мен ме пускат от 16 годишна,да излизам до колкото си искам,защото ми имат доверие и познават компанията ми.

ioancheto
09-03-2008, 17:08
Аз не съм на 18,но мисля,4е това отношение от родителите не се появява когато навършиш 18 години . Според мен се трупа постепенно..

BeYourSelf
09-03-2008, 17:13
aмиииии като ги навърших /преди няколко месеца/ първите няколко дена си въобразявах,че вече ще мога да правя каквото си искам,амааааа нещо не се получава,все същите са си.макарк,че в момента живея само с баща си и си правя каквото искам.когато са двамата заедно :? :? :?

ludata90
09-03-2008, 17:18
Хаха това са глупости. И какво като навършите 18 и си мислите кой знае какво, а то всичко си е същото. "От днес вече съм на 18 и ще правя каквото си искам" - Да бе, да! И аз така си мислех, но не е така. Акъла на всеки е същия и ден след като е навършил 18. Това, че имаме 18 не ни прави по-отговорни и не значи, че можем да правим каквото си пожелаем.
Не, не се е променило отношението на родителите ми след като навърших 18. Не са ми казали "Вече имаш 18 ходи и прави каквото искаш, троши си главата!" За което съм им благодарна!!

Boyd
09-03-2008, 18:09
Мойте родители се държат с мен като голям от 15-годишен. Тогава видяха, че има напредък при акъла ми и почвам да мисля. Няма никаква промяна откакто съм на 18, но пък и не ми трябва.

g-ca Edi koq si
09-03-2008, 18:17
пълни глупости....щом родителите ти имат доверие и си им показала че мислиш с главата си едва ли това че си навършила 18 ще окаже някаква промяна на отношението им към теб..

Taraaa
09-03-2008, 21:02
Не съм на 18 , но майка ми ми има пълно доверие защото просто аз й споделям всичко и знае че може да разчита на мен .. Познава компанията ми и приятеля ми и всико е наред.. Тей като той е на работа и мога да се видя с него само за 4 4аса през деня и чак след 1 ч вечерта и тя ме пуска защото го познава и знае че е добро момче познава и мен и знае че няма да направя глупост и се прибирам когато си искам .. Но не се възползвам от това а просто се радвам че мога да си говоря за всичко с майка ми и така тя ми се отплаща все едно