PDA

View Full Version : Ако не ви го споделя поне на вас ще се пръсна..;(



pierc
09-03-2008, 18:38
:)

chefff :>
09-03-2008, 18:44
За съжаление вече кифлите дето се праят на курасани станаха много..или отслабни - в случая не ти стига психика..трябва докато спазваш диетата и да спортуваш и когато видиш нещо по вкусно - шоколадче и други просто да се сетиш, че може заради тва шоколадче да си изолирана..тряя да имаш здрава психика и да се надъхваш ;) или просто да не ти пука к'во мислят другите за теб..

tapaka
09-03-2008, 19:10
sly6ai sega nqma da se kompleksirash ot tva 4e si palna tva sa palni glyposti deto gi govori6 seriozno kvo ti pyka kolko teji6 nikoi nqma da gleda kak izglejdash a 6te gledat kakav 4ovek si otvatre ako im pokajesh 4e si kato tqh imate obshti interesi nqma da obrashtat vnimanie kak izglejdash ama ako se vdarvi6 i ne smee6 da kaje6 i dyma nqma da stanat ne6tata a kolkoto do tva 4e 6te ti se podogravat po golemite povqrvai pravat go po dve pri4ini 1.zashtoto ti zavijdat i 2.zashtoto ima6 ne6to koeto te nqmat taka 4e ne im obrashtai vnimanie.6tom ne poznavash nikoi ot klas idi i pitai v daskaloto to4no koi 9 klas shte si kade 6te se namira toi i t.n. I yspex :)

sweet_bunny
09-03-2008, 19:19
Слушай и аз тая година понапълнях и аз искам да поотслабна,но волята ми е слаба.Бих те посъветвала относно това,че имаш няколко килограмчета повече от другите,да не се притесняваш от това.Пак си хапвай нещица като шоколад или там каквото ти харесва,но по по-малко.Докато ти се опитваш да отслабнеш-имай самочуствие.Дръж се така сякаш подигравките на другите не те вълнуват.Така те ще видят,че ти се харесваш и си уверена в себе си и ще се откажат да ти се подиграват.А относно приятелството.Сигурно имаш някаква дарба-примерно да пееш,да танцуваш или просто обичаш някой предмет от училище или нещо ти се отдава.Ходи примерно на тренировки по някакъв спорт и там ще се запознаеш с нови хора.Може да намериш хора с които имаш общи неща за разговор.Пък и спорта би ти помогнал много за килограмите.Но е по-важно какъв човек си.Желая ти успех.

unknown1
09-03-2008, 19:35
Ами щом се притесняваш от килограмите си просто се поинтересувай за някаква нормална диета и започни да спортуваш(не говоря за даден вид спорт-въртене на обиколки на стадиона е предостатъчно,ако се захванеш сериозно) bb-team.org tialoto.bg -ето два сайта ,в който има предостатъчно информация и има форуми в който да бъдеш допълнително упътена.Например брат ми за няма и 5 месеца отслабна над 12-13 кг.(започна фитнес и започна да следи храната която приема)нищо специално не е правил.Знам че едно е да го напишеш друго е да го направиш но трябва да се стегнеш,да положиш усилия и накрая ще бъдеш доволна от резултата!:)Ако имаш някакви въпроси можеш и тук да питаш ,с квото можем да сме ти полезни ще помагаме:)А за новото училище няма кво толкова да се притесняваш тва че някои хора от класа се били познавали от преди ,не значи че няма да искат и с теб да се запознаят ,нали?А за стаи и такива работи като толкова няма кои да питаш отиваш в учителска стая,дирекция се ще те упътят!Айде горе главата и успех!:)

Taraaa
09-03-2008, 20:27
Яя се успокой бе .. Какво те интересува мнението на другите .. Трябва да гледаш себе си все пак ,ако се влияеш от другите знаеш ли до къде ще стигнеш .. Има хора които са гадни и само знаят да оплюват . .Така че горе главата и да не ти пука .. Малко по малко всичко ще си дойде на мястото - похапвай си както трябва , но само не се подлагай на каквито и да е диети защото не помагат .. Хайде успехче .. :)

krisiiiiito
09-04-2008, 08:24
ъъ... :-o :-o

unknown1
09-04-2008, 14:15
но само не се подлагай на каквито и да е диети защото не помагат
И как достигна до това гениално умозаключение?:) Занимавам се активно със спорт от доста време и мога да поспоря по този въпрос.Поне като нямаш познания по тези неща недей дава грешни съвети на хората:)[/code]

AItOo0
09-04-2008, 15:35
Ами да беше мислила преди да се тъпчиш ... :-o

Civilizationruller
09-04-2008, 17:27
Ами да беше мислила преди да се тъпчиш ... :-o
глупава работа...

а отностно спора за диетите горе... ми диетите помагат.. баш да си правиш диета без никво сладко не смисъл тря просто да регулирах храненето да е нормално

desityyy
09-04-2008, 17:45
И аз тази година понапълнях, но все си казвам не ме интеренсува какво казват другите, не се тъпча ,но пък и не спазвам диети и дори на 1вата среща с гаджето ми му казах ,че не съм като др момичета само да гледам външния си вид.За мен са глупости тези работи, а и външния вид това дали си красив или не,не отговаря на същината ти важно е отвътре какъв си! :)

Civilizationruller
09-04-2008, 20:35
И аз тази година понапълнях, но все си казвам не ме интеренсува какво казват другите, не се тъпча ,но пък и не спазвам диети и дори на 1вата среща с гаджето ми му казах ,че не съм като др момичета само да гледам външния си вид.За мен са глупости тези работи, а и външния вид това дали си красив или не,не отговаря на същината ти важно е отвътре какъв си! :)
малко момичета мислят така тия дни ..