PDA

View Full Version : Нз какво стана?!



гостенче
09-03-2008, 18:48
така..с приятеля ми сме заедно от 6 месеца и всичко си беше наред до миналия месец..нз какво стана..вярно и преди се карахме но вс се оправяше с няколко мили думи и целувки ..а сега :-o дори не се караме няма за какво да си говориме а той е толкова разговорлиииив...аз го обичам и искам пак да е като преди обаче той не ме допуска до себе си всичко което правя го дразни дори нищото което правя го дразни ..не веднъж е казвал че връзката ни е твърде лична може би затова смятам че всичко се развали ...страхго е да се отпусне защото единствената му др сериозна връзка е била пълен провал той е бил предаден и пречукан от нея и мисля че е защитна реакция ..напоследък ми няма доверие а аз никога няма да го предам като нея ! тя трябвало да е доста тъпа за да изпусне човек като него и нз какво да правя ! изпадам в депресия че не мога да го задържа до себе си не искам да се отдалечава от мен всяка вечер ако излеземе е трагедия ..което е рядкост щото избягва да ме вижда.. пак казвам много съм объркана и нз какво да правя ...другото нещо което си мисля че му влияе е че с много висока оценка не успя да влезе студент а той беше 90% сигурен напрегнат е и аз го виждам и искам да му помогна да съм до него и да ми каже ако има проблем както беше преди но не става и не става... всичко съм му казала как искам да е и как си мисля че е сега но няма резултат ..уж трябваше да излеземе той пак получи нервен пристъп по тел и каза че няма да се виждаме.. ...
пиша всичко това защото за момента нямам приятел на когото да споделя не че попринцип нямам но за момента е така ..и само да помоля който е решил че не му допада кво пиша или квото става да не коментира ..също така "ти си малка тва е само увлечение" и подобни не са ми нужни и мерси :)

HONDA
09-03-2008, 19:22
За сега мисля, че трябва да му дадеш време. Може наистина да е под стрес, заради тези изпити и университети. Но на мен ми се струва, че вече нищо няма да е като преди. Едва ли има смисъл, но пък предполагам не искаш да се откажеш толкова лесно. Успех

Taraaa
09-03-2008, 20:00
Лично мое мнение е че просто няма смисъл да продължаваш с този човек..Ти сама казваш че даже няма за какво да се карате а то това в една връзка винаги го има . .А и щом те избягва .. Просто няма смисъл кажи му това което чувстваш виж му реакцията сподели ни пак какво е станало и ние ще те напътстваме ..

sami4ka_f
09-03-2008, 20:33
dai mu malko vreme!moje da e po stres pokrai izpitite i klasiraniqta v universiteti te!za6to tova naistina si e edin golqm strest!a otnostono va6ata vrazka iz4akai malko i 6te vidi6 sama kakvo 6te stane zanapred ako prodaljava da se darji po dobre se razdelete!yspeh ti jelaq i imai tarpenie a vijdam 4e ti vse o6te ima6 takova! :)

Cvetito53
09-03-2008, 20:54
sami4ka_f написа:

dai mu malko vreme!moje da e po stres pokrai izpitite i klasiraniqta v universiteti te!za6to tova naistina si e edin golqm strest!a otnostono va6ata vrazka iz4akai malko i 6te vidi6 sama kakvo 6te stane zanapred ako prodaljava da se darji po dobre se razdelete!yspeh ti jelaq i imai tarpenie a vijdam 4e ti vse o6te ima6 takova! :)
Saglasna sam s teb!Naistina dai mu malko vreme!!Uspeh!!

FiRe_LaDy
09-03-2008, 21:29
Мисля,че ако има нещо общо предишната му връзка със сегашното му поведение ти сама си отговори,че е защитна реакция .... и аз съм от почти 7 месеца с приятеля ми и знам,че ме обича,но го държа на разстояние от мен от страх ... от провала който преживях и от това,че бях много наранена.Помъчи се да поговориш с него ....