PDA

View Full Version : Дали има такава снимка?



GreenFairy
09-03-2008, 20:05
Докато бях в Пловдив ми дойде една супер идея за снимка та се чудех дали все пак някой преди мен се е сетил и дали има такава снимка. Момче и момиче се целуват на средата на натоварен булевард и около тях колите минават с бясна скорост. Аз самата бих се радвала да направя такава снимка, но уви няма как да стане. Ако някой някъде е виждал нещо такова или подобно, нека се сети за мен и да ми я даде :) Мерси

rakiQ
09-03-2008, 20:20
а зсъм си мислила само че за седнало момиче а не целуващи се хора :D

PsychoSmurf
09-03-2008, 20:28
Такова ли бре :-o

http://prikachi.com/files/330392h.jpg

LizZz
09-03-2008, 20:34
О, супер идея. Не знам дали има, но може да отидеш и да си направиш, дори и с джобно апаратче. Ако искаш мога да ти дам едно рамо като ти пообясня тва-онова.
Добра идея, мисля, че ще стане добре. :)

tuzaro
09-03-2008, 20:44
аз може ли да карам една от колите :grin:

rakiQ
09-03-2008, 21:13
аз може ли да карам една от колите :grin: :razz:

Lian
09-03-2008, 21:19
хмм а има ли снимка да кажем : някакво задръстване и некво момиче и някво момче се подали от прозорците на колите и се целуват?
иначе идеята ти за снимка е невероятна!! :grin:

GreenFairy
09-03-2008, 21:21
аз може ли да карам една от колите :grin:

Може, аз и без тва няма да съм на булеварда, а някъде отстрани :D :D Снимчицата която ми дадохте също не е лоша, но е твърде далеч от това което аз търся.

lizzard_92: Какво трябва да ми обясниш? Аз съм доста самоуврена личност, та си мисля, че ако ще се захвана с правенето на снимката, мойте елементарни познания ще ми стигнат. И все пак много бих се радвала да дадеш някой друг съвет ;)

tuzaro
09-03-2008, 21:24
^като за без книжка карам добре горе-долу 8-)

babity
09-03-2008, 21:27
^като за без книжка карам добре горе-долу 8-)

Ай да се дърпаме? 8-) :lol: :lol: :lol: :lol:

LizZz
09-03-2008, 21:30
Ем направи един-два опита и покажи нещо, че ми е интересно как ще се справиш. пък после, ако трябва ще помагам с някви идейки.

GreenFairy
09-03-2008, 21:40
Аз неслучайно търся такава картинка, просто защото аз нямам възможността да я направя. Аз си харесах едно булевардче в Пловдив ама не ходя там всеки ден. (Между другото идеята ми дойде докато аз и приятелят ми пресичахме въпросният булевард и на средата се спряхме и той ме гушна). Не познавам много хора които ще се навият да седят и да се целуват докато покрай тях профучават коли. Пък и аз нямам претенции че правя кой знае колко забележителни фотографии, просто често имам идеи които така и остават неосъществени.