PDA

View Full Version : проблем с влизането в интернет



anonimen89
09-03-2008, 19:50
Здравейте на всички!!!!
Имам следния проблем на лаптопа! прейнсталираха го и сега не може да влизам в сайтове с жичния интернет !
Вижте какво ми излиза:


http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7381401


Човекът който ми го е прейнсталирал беше написал в настройките неговият IP адрес ( той не ползва модем) аз истрих неговият IP но пак не мога да се свържа с интернета!
По принцип аз съм с модем и не трябва да се въвеждат никакви адреси а направо да се свързва но........
нещо не съм направил както трябва.
Дано да сте ме разбрали какво изкам да ви кажа и да ми помогнете :)

Mind fReak
09-03-2008, 22:12
na teq dvete komputar4eta 2-p1ti v/u tqh, sled tova properties -> internt protocol (TCP/IP) i sloji otmetka na polu4avai avtomati4no Ip

SHEMKOV
09-04-2008, 06:51
добре - отивам в контрол панела после network and internet нещо си после нетлорк канекшан и после на къде ? :-o

Аз също имам такъв проблем и ще се радвам да обясните :)

Mind fReak
09-04-2008, 07:02
локал ареа конектион 8-) -> клик 2 пъти в/у иконката -> най-долу пропертиес -> Интернет протокол (ТЦП/ИП) -> клик 2 пъти в/у него -> отметка на получавай автоматично ип!

anonimen89
09-04-2008, 14:10
ами точно така и аз преди го направих ама я не иска...... излиза ми това което ви бях сложил за линк

show
09-05-2008, 14:27
той е само при един сайт в импулсе ми излиза сас огромна графика и не мога да си го оправя хем махнах мозилата и я инсталнах отново но не става сичко е огромно и това е :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o