PDA

View Full Version : ПАК се скарах с майка си...



SuNsEt
09-03-2008, 20:10
Вече ми умръзна!Имам си приятел,с който много се обичаме.Майка ми знае за него и го приема добре.Най-много й харесва това,че той е от друг град и не можем да се виждаме често.Но това е друг въпрос.Сега съм при баба и дядо,а майка ми е в София.На ден си говорим по няколко пъти.Вечер си пишем в скайп или си говорим.И ето тук идва проблема.Преди 2 вечери майка ми ми звънеше,но аз не й вдигнах,защото говорех с приятеля си.Бях я предупредила и тя нямаше нищо против.Но ми се ядоса и ми се разсърди въпреки това.Защото било според нея неуважение,че не съм й дигнала.А ние се бяхме разбрали,че докато си говорим по скайп с някой друг ще си пишем.Но тя се ядоса и трябваше да й се извинявам 1000 пъти,за да приеме.Вчера ми каза да й се обадя по джиесема,но аз днес забравих и тя ми звънна.Извиних й се и тя прие.След това си говорехме в скайп и тя беше весела.Но й звънна някаква приятелка и тя ми затвори,за да й вдигне и след това да яде.Аз нищо не казах.Но по едно време започнах да си говоря с приятеля си и тя ми звънна.Аз й писах,че сега говоря с него.Тя се ядоса,че й отказвам да говоря с него за 2ри път(което всъщност не е вярно,защото аз му затварях понякога,за да говоря с нея,но не й казвах).Било неуважение спрямо нея,когато съм й била написала,че говоря с него.Каза да не я търся никога повече и да си остана при баба и дядо или да ходя при баща си...Или дори при гаджето ми,не не и да се връщам при нея.Ядоса ме страшно много,но аз нищо не й казах.Вече се уморих дори да й се сърдя.На 14 съм.Все ще се заяде за нещо.В един момент е супер весела,на другия е ужасно ядосана и то без да даде конкретна причина.Винаги аз трябва да я открия.Не знам какво да правя вече.Казват ми да не ми пука,но аз съм човек на който му пука от много неща... :(

SuNsEt
09-03-2008, 20:25
Това,което най-много ме дразни е,че когато някой я търси в скайпа да си говори с нея(дкато ние си говорим),и тя веднага ми казва "Айде,че ме търсят,чао маме" и веднага ми затваря.А когато аз говоря единствено с него,когато тя ми звани,трябва да му затварям. :o Каза ми,че било такова неуважение,че все едно съм й написала "еби си майката" ,а не "Говоря с него в момента". :shock: ...Ще съм при баба и дядо до 12 Септември...Ако все още иска да се прибера в София при нея. :-o Да,разбирам,че й е трудно да е сама,опитвам се да й вляза в положението.Но защо тя не се опита и мен да разбере???Много добре знае,колко го харесвам и т.н...Не знам как да й обясня по начин,по който тя би ме разбрала.Мисли си,че го правя нарочно,но не е така.Когато се карам с нея направо откачам!

SuNsEt
09-03-2008, 20:48
Кажете какво да правя :cry: ...Имам чувството,че съм изпаднала в няква дупка или все едно съм с неясно бъдеше. :shock: ...Някои ми казват,че нарочно го прави,за да ме дразни.Но не мисля,че е така.Просто искам да се справя по някакъв начин. :(

cooool
09-03-2008, 20:49
Както ми звучат реакциите на майка ти, смени в текста ти наименованието "майка" с някое име на приятелка и ще видиш, че е реакция като на разглезена приятелка.. Поне на мен ми прилича на такава.. За майка ти, незнам, трябва да й обясниш как стоят нещата, като цяло не вярвам някой да ти даде златен съвет. Трябва да си поговорите, и да я убедиш, че това са глупости, или незнам. Ти я познаваш все пак.

Успех, и не се ядосвай... не ти си виновната :)

SuNsEt
09-03-2008, 20:52
Дали ще й мине?? :cry:

girl_in_black
09-03-2008, 20:52
Според мен майка ти просто не иска да приеме, че си пораснала, че си имаш приятел.Един вид те ревнува от него.Не може ли просто да се разберете за време, в което ще си говорите двете по скайп?Примерно, да речем"вечерта към 8 ще ти звънна".Така ще се избегнат доста спорове на тази тема.

SuNsEt
09-03-2008, 20:57
Ами когато се прибера,се бяхме разбрали,за времето на компа.Коя колко ще стой.Но това кога да си звъним,мисля,че няма да се осъществи... :?

s3xy
09-03-2008, 21:07
спокойно, мисля че скоро ще й мине и ще свикне :) просто не иска между вас двете да застава момче, но с времето няма да й прави впечатление :]

SK0RP10N
09-03-2008, 21:17
Ми до де говори с приятелките си и напиши за какво става на въпрос.Какво толкова се чудиш и ти ?

TheNewReligion
09-03-2008, 21:23
Според мен майка ти се държи доста детински. :-o Обясни и всичките тези неща на нея. Успех! :)

Banana's KiWi
09-03-2008, 21:42
И моята майка се сърди за глупости ...
Държи се като пълно дете :neutral:
Радвам се, че не знае как да ползва Skype, че ако можеше ...
И аз мисля,че трябва да си поговорите.
Недей да си замълчаваш, ами направо и кажи всичко, което мислиш.
Ако само мълчиш ще стане по-зле.
Аз съм на 13 и все още нямам такива проблеми. xD
Но пък ние с майка ми сме разделени /тя е в Гърция/, пък когато се съберем - бог да ни пази и двете. :D

эдно мумiчэ ..
09-04-2008, 09:58
поговори с нея .. обясни и какво мислиш .. а и тово най- вероятно е временно и ще отмине .. както каза ти и на нея не и е много лесно ..Успех

sexa_na_kompleksa
09-04-2008, 10:37
И според мен те ревнува. Просто трябва да си поговориш с нея.

cLaDyRcHe
09-04-2008, 11:19
kaji i 4e ti e pisnalo da ti se s1rdi postoqnno za glypoti i da ne go priema tolkova nav1tre za6toto taka i na teb ti stava dosta kofti .obqsni i 4e ne moje neprestanno da se s1obrazqva6 s neq.izvini i se vse pak,p1k znae6 li moje i da i mine.xaide yspex :)