PDA

View Full Version : Главоболие



remember_me
09-03-2008, 21:01
hora kajete kakvo da praq 4e mi e malko da prevartq.vtori den me boli glavata syper mn i imam 4yvstvoto 4e 6te se prasne vseki moment. qla sam..izlizala sam navanka..moje bi trqbva da izpiq tybata s voda deto e v hladilnika za da mi mine :-o i dam..izpih v4era i dneska dve hap4eta benalgin. ako ima nqkoe po silno hap4e ili ne6to drygo za da mi mine glavobolieto kajete.

snike
09-03-2008, 21:35
ima edni prah4eta AULIN probvai s tqh

mrssmith
09-03-2008, 21:40
ооо и на мене ми е 2ри ден със страшно главоболие а попринцип рядко ме боли за повече от час. днеска нямах сила да стана от леглото направо имах чувството че ще припадна. първо ме боля само отдясно рязки и мн силни болки, после цялата глава с тъпа постоянна болка. и накрая се обадих на лекаря си, каза ми да стоя на тъмно и тихо място и да поспа. да ама така ме болеше че не можах да заспя. след 2 обикновени нурофена (а през деня пих и други неща) сега ме поотпусна малко , ама усещам че пак почва да ме боли и нз вече ще се побъркам... :o

alehole
09-04-2008, 05:28
Оо и на вас ли :shock: Тая глава може да ме убие направо :-o Попринцип,главното за да те боли глава е преумора на очите :-o Но незнам колко са ми уморени очите,ама главата ще ме довърши :?

raichEbaichE
09-04-2008, 14:48
и мен днес ме боли мн главата...чак свят ми се вие...изпий едно кафе или пък аулин,както споменаха по-горе :)