PDA

View Full Version : Приятелите....



krisi_kote
09-03-2008, 21:10
Здравейте!

Аз пак ще ви досаждам със скучна тема за приятелите. Не съм видяла никъде във форума човек да има моя проблем, за това правя нова тема.

Значи..всяко лято аз идвам в Кипър при родителите си. И през това време тук съм с други приятели. Но тези в България си ги чувствам по-близки и като че ли те са ми бест френдс. Но тази година те се сприятелиха с две момичета, които аз мека казано не харесвам. Те вече са и много добри приятели (може би с изключение на едно момиче от моята тайфа). Щом вече се канят и на рожденните си дни....
Та проблемът ми е....Страхувам се като се прибера в БГ да не би да са забравили, че ние сме приятели. Да не би да не искат да излизат с мен. Да не би да предпочетат тях вместо мен. Страхувам се.....
И въпросът ми е ако стане това, какво по дяволите ще правя сама??? Как ще оцелея без никой до мен? И личното ви мнение дали е възможно да се стигне до такава ситуация...

Благодаря предварително.

smal_girl
09-03-2008, 21:13
spored men ako sa ti istinski priqtelki nqma da te izostavqt

asasfdf
09-03-2008, 21:16
а ако не са истински да ги разкара?
не се притеснявай, все ще намират време и за теб, все ще харесаш онея две момичета..щом имат нещо общо с твоите приятели, значи имат и с теб..да те отцепят тотално надали..

krisence
09-04-2008, 08:14
Ако са ти истинки приятелки ще имат време и за теб и няма да те оставят сама. :)

1994_gabi_94
09-04-2008, 08:20
spored men ako sa ti istinski priqtelki nqma da te izostavqt ами да но има и добра ситуация така поне ще разбереш що за хора са те и дали найстина са ти толкова добри приятели колкото си мислиш

krisiiiiito
09-04-2008, 08:21
ами мисля че ще разбереш само когато се прибереш в БГ .. това е

Taraaa
09-04-2008, 16:38
Ще се прибереш,ще видиш как стоят нещата.. Но не ми се вярва да те забравят.. ПОддържате ли някаква връзка поне ? .. Ако нямате връзка,просто не показвай че не ти харесват новите две и всичко ще е добре ..

Civilizationruller
09-04-2008, 16:58
Не сме врачки, като се прибереш ше разбереш :-o
+1

ако са ти истински приятелки ше си излизат с теб па ако те оставят немисля че ше умреш без приятели няколко месеца (поне аз неумрях)

sasha_90
09-04-2008, 20:07
spored men ako sa ti istinski priqtelki nqma da te izostavqt
И аз така мисля.