PDA

View Full Version : Незнам какво да правя....



menta_loverka
09-03-2008, 21:59
Гаджето ми ми призна, че ми е изневерил почти веднага след случката. Той мн се разкайва ...или поне това показва. Постоянно ми повтаря колко ме обича и ми плаче по телефона (той е на море с техните). Не ми дава сега да говорим за случката, а иска да говорим когато аз се върна от почивка, защото аз утре заминавам, да не ми развали прекарването. Аз много го обичам обаче нз, какво да правя, ако му простя той ще реши, че може постоянно да го прави (поне според мен), а не мога да се разделя с него. Помогнете ми! Сега не мога да заспя и не мога да спра да плача..............

tuzaro
09-03-2008, 22:01
реве по телефона, тва да не е Миро от биК брадър?? Много станаха ревливите женцовци...

Diva4e
09-03-2008, 22:04
Ми да се беше замислил за теб преди да ти изневери,нека реве и се разкайва,но пък евала,че си е признал !

Cvetito53
09-03-2008, 22:05
Mi kakvo da te posavetvam.....dai mu vtori 6ans i vij kak 6te varvqt ne6tata mejdu vas!Ako vijda6 4e ne e sa6toto.....ne se kolebai.....!!!

Cvetito53
09-03-2008, 22:06
A i sa6to kak ti e izneveril??Spal li e s nqkoq ili samo se e celuval???

snike
09-03-2008, 22:09
prosti mu no ne mu kaji 4e samo po 1 pyt pro6tava6 i ne mu pozvolqvai da napravi tazi gre6ka otnovo

...SoMэ__SpЭciaLLy...
09-03-2008, 22:25
Ми да се беше замислил за теб преди да ти изневери,нека реве и се разкайва,но пък евала,че си е признал !

TheNewReligion
09-03-2008, 22:28
На твое място щях да го изритам. 8)

pavkata91
09-03-2008, 22:32
Аз мисля че..по добре му дай втори шанс..все пак е събрал смелост да си каже че е сгазил лука. Нищо че реве..важното е че направил крачката :)

snike
09-03-2008, 22:38
hubavoto e 4e ti e kazal toi a ne si razbrala ot drug

cinderella_gugutka
09-03-2008, 22:42
еми прости му оба4е го накарай ясно да разбере 4е втория път го зарязваш без да се замисляш

s3xy
09-04-2008, 00:05
Аз мисля че..по добре му дай втори шанс..все пак е събрал смелост да си каже че е сгазил лука. Нищо че реве..важното е че направил крачката :)
и аз така мисля, момчето мн се разкайва, дай му още ч шанс и ако се провали го изритай, според мен повече няма да се повтори :)

cherinka
09-04-2008, 01:10
Аз мисля че..по добре му дай втори шанс..все пак е събрал смелост да си каже че е сгазил лука. Нищо че реве..важното е че направил крачката :)Да вееееее!!
Признал си е само , за да му олекне и така не схваща, че наранява партньора си!
Аман от ебачи!
Недей ни слуша нас какво ти отговаряме, защото тия, които са писали дда му дадеш втори шанс - явно те биха сторили точно това. А ти не си ТЕ!
Сама трябва да решиш какво трябва да направиш.
Изневярата.. на нея всички гледат по-различен начин и всеки я приема по различен начин.

Ти щом искаш да си с него, явно ще му простиш.....
Но има и друго.. не ти пречи да забравиш, но да не му простиш..........

Тук като гледам най-добър вариант ми се струва да го оставиш известно време в заточение, да не му обръщаш внимание, да го игнорираш отвсякъде и да го оставиш така малко в размишления дали е бил прав или не и добре да се замисли как седят нещата и дали ще го повтори..........

Аз, пък, на твое място бих му го върнала... и на някой да му се струва глупаво.. да си гледа работата. Но смисъл - не веднага, а след време.. може би когато ми охладнеят чувствата към това момче и тогава ще му го надена яко отзад! Защото никой няма право да се подиграва с чувствата ни! Още по-малко човек, който до оня ден се е кълнял, че ни обича...............................

Mind fReak
09-04-2008, 01:12
:lol:

BaiToq
09-04-2008, 05:52
Удари 1 мента
и си пусни Наско Ментата.
:grin: